999 rezultate për

plagĂ

"Plaga" e banesave, kreu i Shoqatës së Ndërtuesve propozon zgjidhjen e shkurtër Kreu i Shoqatës së Ndërtueseve, Artan Dulaku ka propozuar një tryezë trepalëshe me qeverinë, sistemin bankar dhe ata që
Pse ju dhembin plagët kur është vranët? Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë
6 vëllavrasjet më të bujshme, plaga për pronat vazhdon të marrë jetë në Shqipëri (FOTO LAJM) Vëllavrasja është padyshim një nga plagët që akoma herë pas here trondit Shqipërinë. Madje një ngjarje e tillë ndodhi ed
Rama nga Asambleja e PS-së: 30 Qershori iku paqësisht, por plaga mbeti Më 30 Qershor fitoi shteti, qytetari. Iku paqësisht por plaga është e haspur dhe më e hapur se asnjëherë është edhe sfid
Pickimi i merimangës për pak i mori jetën vogëlushes Një vajzë vetëm 7 vjec desh ka gjetur vdekjen pasi një merimangë e ka pickuar në krah. Mamaja e saj 41 vjeçarja Jaime
Pickimi i merimangës për pak i mori jetën vogëlushes Një vajzë vetëm 7 vjec desh ka gjetur vdekjen pasi një merimangë e ka pickuar në krah. Mamaja e saj 41 vjeçarja Jaime
Na ka ndodhur të gjithëve, pse dhembin plagët në kohë të vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
E keni pyetur veten gjithnjë, arsyeja pse dhembin plagët në kohë të vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
E frikshme plaga e Mandzukicit pas ndërhyrjes së Vecinos (FOTO LAJM) Si gjithmonë Derbi i Italisë vazhdon të komentohet për gabimet e mundshme në arbitrit. Këtë herë shkaku është përjash
Na ka ndodhur të gjithëve, pse dhembin plagët në kohë të vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Arsyeja pse ju dhembin plagët kur është kohë e vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Ja si dukej plaga e Ronaldos në zhveshtore (VIDEO) 6 minuta pa përfunduar ndeshja e djeshme ndërmjet Real Madridit dhe Deportivo La Corunas, Cristiano Ronaldo u desh të la
Arsyeja pse ju dhembin plagët kur është kohë e vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Këto jane arsyet pse dhemb plaga e operacionit kur prishet moti Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Vrau vëllain me thikë për një borxh: Jam i pafajshëm, nuk vdiq nga plaga Besnik Spaho i akuzuar për vrasjen e vëllait të tij kërkon pafajsinë. Spaho në vitin 2014 goditi vëllain e tij me th
Veseli: Plaga e të pagjeturëve duhet mbyllur sa më shpejt Për Ditën Ndërkombëtare të të Pagjeturve, kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se të pagjeturit janë plagë e madhe e luf
Beg Rizaj e Arben Rexhaj janë ekzekutuar? (VIDEO) Ekspertizat e vrasjes së Beg Rizajt dhe Arben Rexhajt, të siguruara ekskluzivisht nga televizioni Shenja, përforcojnë ed
Srebrenica, plaga e myslimanëve boshnjakë Gazeta e mirënjohur “Reuters” ka shkruar rreth tragjedisë së Srebrenicës dhe asaj ç’ka ndodhi në këtë qytet boshnjak, të
Sëmundja kardiake dhe goditjet i shkaktuan vdekjen Ilia Karelit Sëmundja e zemrës dhe plaga që ka marrë në kraharor gjatë torturave, i ka shkaktuar vdekjen 42- vjeçarit Ilia Kareli. Du
Giffords në gjendje kritike Është në gjendje shumë të rëndë shëndetësore dhe po lufton me vdekjen deputetja demokratike, Gabrielle Giffords, e cila