999 rezultate për

pjestare

"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", pjestarët e Agimit të Artë nisin paraburgimin Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale vetëm pak javë më parë shkruan albeu.com. 35
Shkatërrohet banda e të miturëve në Greqi: 21 nga 24 pjestarë janë shqiptarë Një bandë me të mitur është goditur dhe shkatërruar në Greqi. Sipas mediave të huaja, në pranga kanë rënë 26 persona
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
Tre pjestarët e Partizanit rezultuan pozitiv, dalin përgjigjet për vëllain e kryeministrit Rama Pas rezultateve pozitive të tre pjestarëve të ekipit të Partizanit, Erald Çinari, Esat Mala dhe Kristi Kote testit të ko
Një vatër e re koronavirusi në Fier, si u infektuan 6 pjestarë të një familjeje Edher në Fier janë zbuluar persona të tjerë të infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për anëtarët e një familjeje në
Nuk kursehet askush, 5 pjestarë të kongresit amerikan konfirmohen me koronavirus Pesë anëtarë të Kongresit amerikan kanë dalë pozitiv me koronavirusin e ri.kongresi Kongresisti amerikan, Mike Kelly
Të katërt të infektuar, detaje nga pjestarët e familjes në Vlorë e prekur nga COVID 19 Dalin detaje të reja për familjen me katër pjesëtarë në qytetin e Vlorës e cila dyshohet se është e prekur me koronaviru
Familja me katër pjestarë rezultoi pozitive, dezinfektohet e gjithë zona në Vlorë Një familje me katër pjestarë rezultoi pozitive ndaj koronavirusit mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Të katër personat, janë
Katër pjestarë të një familje në Vlorë infektohen me koronavirus Në qytetin e Vlorës janë infektuar 4 persona nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 4 anëtarë të një familje, gjyshja 77 v
Tragjike! COVID-19 u mori jetën 4 pjestarëve nga kjo familje Një nënë dhe tre fëmijët e saj në Nju Xhersi kanë humbur jetën pasi ishin infektuar nga koronavirusi. Ndërkohë, dhe t
Gruaja në Fier që gënjeu mjekët në gjendje të rëndë: 18 pjestarë të stafit spitalor karantinohen Pesë raste të reja iu shtuan ditën e sotme listës së të infektuarve me koronavirus në Shqipëri duke e çuar numrin total
Ishin kthyer nga italia, izolohet familja me katër pjestarë në Tepelenë Një familje e përbërë nga katër persona është izoluar në Tepelenë pasi dyshohen për koronavirus. Mësohet se familja k
Tragjike, momenti kur banesa zë brenda shtatë pjestarë të familjes Lala në Durrës (VIDEO) Pavarësisht se po punohet prej natës së mbrëmshme, për fat të keq ekipet e shpëtimit nuk kanë mundur të arrijnë ende tek
Rrëfimi rrëqethës i familjes Kasneci: Si u torturuan dhe u ndanë nga jeta një nga një pjestarët (FOTO LAJM) Kjo eshte historia e panjohur e familjes Kasneci nga fshati Kir i Pultit të Dukagjinit e cila u persekutua në mënyrën më
U kapën përdore për të bërë një foto mbi urë, ndërrojnë jetë 4 pjestarët e 1 familje Një fotografi përfundoi në tragjedi në Indi, ku humbën jetën katër anëtarët e një familjeje. Familja, në mesin e të c
Shuhet familja me 4 pjestarë nga Gramshi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë humbën jetën 4 persona dhe
Meghan ndryshon traditën mbretërore, vendos rregullin e ri Dukesha e Sussex, Meghan Markle, si aktiviste për të drejtat e kafshëve, i ka ndaluar familjes mbretërore që të shkojë p
Mashtronin të miturat për trafikim, kush janë pjestarët e bandës në Maliq (VIDEO) Finalizohet operacioni i koduar “Zereci”, i ndjekur me metoda speciale të hetimit, për goditjen e veprimtarisë kriminal
Arrestohen 8 pjestarë të një grupi kriminal në Elbasan Polica e Elbasanit ka goditur një grup krimianl duke arrestuar 8 pjestarë. Të arrestuarit akuzohen për veprën "Ndihmë
Këtë herë i kanë treguar, Haradinaj flet për operacionin që solli në atdhe pjestarët e ISIS Kryeministri Ramush Haradinaj në emisionin Pressing ka dhënë detaje rreth operacionit që Kosova realizoi në kthimin e 11