999 rezultate për

pjesetaret

Gara për hetues, këtu mund të aplikoni për tu bërë pjesë e FBI-së shqiptare Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar linkun për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit,
Mes tyre dhe dy vajza, kush janë pjesëtarët e bandën që trafikonin arabët Identifikohen personat që u arrestuan nga policia pas finalizimit të operacionit "Stafeta", të cilët kalonin në mënyrë t
Momenti kur grupi i Kumanovës sulmon pikën e Goshincës (VIDEO) Në një video të Gazetës Express – Maqedoni shihen pjesëtarët e grupit të Kumanovës kur sulmojnë pikën kufitare të Gosh
U takua me me policin e infektuar, flet kreu i Suharekës Gjashtë raste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Komunën e Suharekës nga 16 mostrat e marra. Në mesin e
Ishin në vetëizolim, pjesëtarët e FSK-së kthehen në shërbim Dhjetëra pjesëtarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës të cilët janë në vetizolim pritet të kthehen nesër në vendin ku shër
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
E RËNDË/ Policja ekzekuton 4 pjesëtarët e familjes dhe më pas i jep fund jetës Të shtëna me armë kanë tronditur mesditën e sotme Gjilanin, ku deri më tani dyshohet të jenë pesë viktima. Ngjarja nd
Rrëzohet avioni në Filipine, vdesin të gjithë pjesëtarët e bordit FILIPINE- Një avion u rrëzua në Filipine, ku mbetën të vdekur të nëntë personat në bord. Sipas mediave të huaja, avioni
Aksident në Maqedoni, ka të vdekur Një person ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik pranë fshatit Drugovo, në rrugën Kërçovë-Ohër që ka ndodhur r
Shtatë pjesëtarët e ISIS-it nga Maqedonia dalin para gjykatës Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut të akuzuar për pjesëmarrje në luftëra të huaja, formacione paraushtarake ose par
Nesër ditë zie në Zhur, pasi 3 pjesëtarët e një familje ndërruan jetë në aksident Aksidenti tragjik I ditës së sotme që mori 3 jetë njerëzish të një familje babain me dy djemtë e tij ka qenë mjaft I rën
Serbët të frikësuar: Ushtarët e Kosovës po stërviten për luftë Pjesëtarë të KFOR-it amerikan për disa ditë në malet e Bajgorës po ushtrojnë pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës
Në rrezik dhe fëmijë, shpëtohet peshkarexha në Karaburun (VIDEO) Vranësirat në vend kanë sjellë dhe erëra të forta e reshje shiu në të gjithë vendin, duke habitur kështu pushuesit. N
Përsëri protestë para Kuvendit (Video) Protestë kundër ndryshimit të emrit sonte do të mbahet sërish para Kuvendit, me forca të shumta policore. Para Qeveri
Behrami dëmton Xhakën në stërvitje, mesfushori rrezikon të humbas Botërorin (VIDEO) Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka rrezikon pjesëmarrjen në Botëror, pas dëmtimit në gju gjatë një dueli me,
Spiunët serbë marrin në pyetje policat e Kosovës Pjesëtarët e Policisë së Kosovës kanë probleme gjatë kalimit të tyre në Serbi, nëpërmjet pikës kufitare “Dheu i Bardhë”.
Vazhdojnë kërkimet edhe sot për policin Sot bëhen një javë kur dy pjesëtarët e Policisë së Kosovës nga Kaçaniku kanë rënë me veturën e tyre nga një lartësi mbi
Djali i dëshmorit të Koshares i përgjigjet Xhavit Halitit Me një akademi përkujtimore në Prishtinë po përkujtohet rënia e heroit Sali Çekaj para 19 vitesh në Betejën e Koshares.
Zbardhet identiteti i personit që goditi policinë, e shkuara e errët Personi me xhaketë të kaltër, i cili goditi njërin nga pjesëtarët e Njësisë Speciale të Policisë, gjatë përpjekjes së ty
Shteti le pa bukë Forcat Speciale në Veri Mëngjesin e sotëm forca të shtuara të Policisë së Kosovës u nisën drejt veriut të Mitrovicës. E gjithë kjo u bë për t