E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve

pjesen

Bullgaria kalon në epërsi përballë Kosovës (VIDEO) Bullgaria ka arritur të shënoje golin e dytë dhe të avatazhit përballë Kosovës e cila nuk është duke kaluar momente të m
Kombëtarja dobët, Islanda e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Kombëtraja shqiptare e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh transfertën ndaj Islandës. Vendasit zhbllokuan shifra
Si shpërtheu jeta e egër në Çernobil pas tragjedisë nukleare (FOTO LAJM) Tom Allan Kafshë të rralla dhe të rrezikuara po shtohen e gëlojnë në zonën e katastrofës së Çernobilit, pasi u boshat
Triumfoi në finale, Hazard i thotë lamtumirë 'bluve' Chelsea ka fituar Europa League dhe si zakonisht, Eden Hazard ishte protagonist absolut, duke shënuar 2 gola në fitoren
Mbani çadrën me vete, shiu i dendur mund të fillojë nga momenti në moment Reshjet e shiut kanë përfshirë një pjesë të mirë të vendit, ndërsa pritet që e njëjta situatë të vijojë deri në fundjavë
Momenti i arrestimit të komandantit policor në Zubin Potok (VIDEO) Policia e Republikës së Kosovës sot ka zhvilluar aksionin kundër kontrabandës i cili është zhvilluar në tërë Kosovën, du
Atalanta shënon golin e 3 përballë Sassuolo dhe blindon vendin në Champions (VIDEO) Edhe pse ndeshja nuk nisi për Atalantan pasi pësoi gol në minutën e 19’ duke u vën në rrezik një vend në Champions.
Mourinho "thumbon" Ajax-in: Po luani në Champions, jo me Vitessen I ftuar në televizionin Bein Sport, Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Ajax-in ditën e djeshme. "Për mua është f
Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.
Busquets: Nuk di çfarë të them Mesfushori i Barcelonës ka mbetur pas fajlë pas pëfundimit të ndeshjes me Liverpool, ku skaudra e tij nuk arritit të pre
Shfaqet djali me lëkurë ujku (FOTO LAJM) Quhet Lukas Starr dhe jeton në Alaskë, SHBA. I lindur më anomalinë “ gjigantizëm i nevusit kongjential”, 11 vjeçari
Llullaku futet në pjesën e dytë dhe shënon gol (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares tonë Azdren Llullaku është duke kaluar një formë shumë të mirë me Astra në Rumani. Në ndeshjen
Flamurtari-Partizani, të kuqtë i falen golit të Asanit në pjesën e parë (VIDEO) Partizani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë në Vlorë. Të kuqtë kanë realizuar me Hasanin në minutën e 27. Numri
Messi: Goli i 3 fantastik, ska mbaruar ende Leo Messi ishte shumë i lumtur pas fitores 3-0 ndaj Liverpool ku shënoi një dopietë dhe golin e 600-të te Barcelona.
Ish-gjyqtari spanjoll: Barcelonës iu mohua një penallti pjesën e parë Barcelonës i është mohuar një penallti në fillim të ndeshjes së parë gjysmëfinale kundër Liverpoolit në Camp Nou, sipas
Pochettino: Ishin më energjik se ne, besojmë te përmbysja Deklarata e trajnerit të Tottenham Mauricio Pochettino pas ndeshjes për mikrofonat e BT Sport. "Mendoj se nuk e nisë
SKANDAL/ Në Portugali VAR-i po favorizon Benfican për titull (VIDEO) Të dielën, Benfica ka bërë një hap të madh drejt titullit të kampionit në Portugali, duke e mposhtur me përmbysje Bragën
Hap tunel të përgjojë gruan, e peson keq bashkëshorti xheloz Bashkëshortja e la për xhelozinë e tij të tepërt. Por edhe pse të ndarë ai vazhdoi me të njëjtën sjellje derisa e pësoi
Laçi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit (VIDEO) Laçi ka arritur ta mbyllë pjesën e parë në avantazhin minimal përballë Partizanit të cilit po i prishen planet për sigur
Ngordhje masive të peshqve në Mirushë Vetëm dhjetë muaj pasi kishte ndodhur një ngordhje masive e peshkut në lumin Mirusha, e njëjta situatë është përsëritur,