pjesen

Reali turpërohet në shtëpi nga Shakhtar (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbje 2-3 nga Shakhtar. Në pjesën e parë, ukrainasit dominuan plotësisht duke shënuar plotë t
Pirlo: Chiesa perfekt për idenë tonë të lojës Andrea Pirlo e nisi mjaft mirë aventurën e tij si trajner edhe në Ligën e Kampionëve, pasi Juventusi ia doli të triumfoj
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
Paqe mes Italisë dhe Holandës, Franca nuk fal Kroacinë, Anglia mposhtet në shtëpi (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve kanë treguar disa rezultate mjaft interesante, sidomos në Ligën A, ku ndeshen ekipe
Dita nis me kthjellime, si do të mbajë moti këtë të premte Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme duke sjellë dhe shira të
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO) Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.
Interi shkatërron Beneventon (VIDEO) Mjafton të shohësh që ka shënuar 9 gola në dy ndeshje, si dhe emrat e 5 futbollistëve që hidhen në fushë në pjesën e dyt
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Fiorentina turpëron Interin, shënon 2 gola në pjesën e dytë (VIDEO) Fiorentina duket se do me patjetër të dalë me pikë nga San Siro. Vjollcët kanë befasuar sërish Interin duke shënuar 2
E tradhtoi fustani në mes të Italisë, Rita Orës i dalin të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për veshjet. Dhe Rita Ora ktheu kokën nga kamerat ndërsa
E nisi me barazim kampionatin, Zidane i pakënaqur me sulmuesit Zinedine Zidane u paraqit para mediave pas ndeshjes inauguruese të edicionit të ri në La Liga, jo pak i zhgënjyer nga ba
Shënohen dy gola te shpejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO) Liverpool e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Chelsea. Të kuqtë kanë realizuar 2 gola me Mane. Ndërkohë Chels
Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO) Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël. Pas golit të miqve që në minutën e par
Kthehen në stadium që nga pandemia, tifozët në Wuhan shpërthejnë në lot Tifozët e Wuhan Zall, klubi i Superligës Kineze nga epiqendra e koronavirusit, të dielën morën pjesë në ndeshjen e tyre
Liverpool barazon rezultatin në Superkupën e Anglisë (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin e Arsenal, Liverpool ka arritur të barazojë në pjesën e dytë. Për "The Re
PSG e mbyll pjesën e parë me avantazhin e dyfishtë (VIDEO) PSG e ka mbyllur me epërsinë e dy golave pjesën e parë ndaj Leipzig. Golat për francezët u shënuan nga Marquinhos dh
Golat dhe statistikat, Bayerni dominon totalisht Barcelonën në pjesën e parë (VIDEO) Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri
Vranësira dhe reshje shiu, si do jenë temperaturat këtë të dielë Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet nga një mot me vranësira dhe reshje të lehta shiu. Sipas MeteoAlb moti në pj
Bayerni shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Chelsea (VIDEO) Bayerni nuk di të ndalet. Pas dy golave në pjesën e parë, bavarezët kanë shënuar edhe dy të tjerë në pjesën e dytë. F