999 rezultate për

pjesen

Neymar nuk gjen qetësi, dëmtohet sërish (VIDEO) Futbollisti brazilian, Neymar është dëmtuar përsëri. Në ndeshjen miqësore që Brazili po luan ndaj Nigerisë, Neymarit i ë
Shqipëria rrezikon gjobë të majme, nëse merren edhe 2 kartonë të verdhë në pjesën e 2 Ndeshja e sotme mes Turqisë dhe Shqipërisë ka qenë e pazakontë në llojin e saj që në minutat e parë. Kjo pasi gjyqtar
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
Barcelona mposht Sevillan, zhbllokohet Messi (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur 4-0 Sevillën në “Camp Nou”, një ndeshje që dhuroi shumë kartona të verdhë e dy të kuq për Barçën
Vendos goli i Mane, Liverpool e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh ndaj Leicesterit. Është Sadio Mane i cili në minutën e 40 pas një
Zbulohen fjalët e Messit ndaj shokëve të skuadrës për të përmbysur Interin Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Por zikaltrit zhvilluar një lojë
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Po bën gafa amatore, ky është sezoni i fundit për Courtois Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois mund të largohet nga klubi në verën e vitit 2020 bëjnë të ditur mediat spanjo
Sanchez del me të kuq, Sampdoria ngushton diferencën (VIDEO) Sampdoria ka përfituar pas daljes me karton të kuq të Alexis Sanchez duke ngushtuar rezultatin në 1-2 me autor mesfushor
Lajm i mirë për tifozat, Realit i rikthehen 3 yje në stërvitje Lajm i mirë për tifozat, Realit i rikthehen 3 yje në stërvitje Dalëngadalë Zinedine Zidani po i rikthehen lojtarët. M
Shkon në 38 numri i viktimave nga tërmeti që shkundi Pakistanin (FOTO LAJM) Këtë të martë, Pakistani u trondit nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë duke lënë pas një numër të madh viktimash dhe d
West Ham-Manchester United, "Djajtë e kuq" e mbyllin në disavantazh pjesën e parë (VIDEO) Manchester United e ka mbylluar në disavantazh pjesën e parë në transfertë ndaj West Ham, shkruan Albeu.com. Është Ya
Granada "shokon" Barcelonën, dyfishon rezultatin (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në ndeshjen mes Granadas dhe Barcelonës. Vendasit arritën të mbyllnin pjesën e parë
Mbyllen pjesët e para në Champions, PSG udhëheq ndaj Realit, Juventus dhe Atletico Madrid e mbyllin pa gola (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në Champions. PSG ka shkuar e qetë në dhomat e zhveshjes teksa udhëheq 2-0 në shtëpi ndaj Rea
Shkon për darkë në shtëpinë e nuses së ardhshme, goditet me armë të ftohta nga kunati Një darkë familjare u shndërrua në një sherr me fjalë e më pas me thika, çka u desh ndërhyrja e karabinierëve dhe ambula
Roma merr 3 pikët e para sezonale përballë Sassuolos (VIDEO) Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italia
Arsenalit i ikën fitorja nga duart, Watford i merr një pikë (VIDEO) Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbe
Chelsea shkatërron që në pjesën e parë Wolvesin (VIDEO) Chelsea po shkatërron në transfertë Wolvesin teksa ka realuzuar 3 gola brenda pjesës së parë, shkruan Albeu.com. Pë
Koulibaly "rrëfehet" për autogolin ndaj Juventusit Në një intervistë për “Corriere dello Sport|, Kalidou Koulibaly, ka folur në lidhje me humbjen ndaj Juventusit dy javë m
Challandes: Jam krenar me ekipin tim Bernard Challandes e ka marrë mbi supet e veta përgjegjësinë për humbjen e Kosovës kundër Anglisë në ndeshjen kualifikue