E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

pjesemarrjes

Ramiz Lladrovci pret Ali Ahmetin: Drejt fitoreve të reja Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sonte ka pasur takim pas pjesëmarrjes në shënimin e “Epopesë së UÇK-së”
Partner me Kejvinën, gruaja e kaubojsit kishte një këshillë para pjesëmarrjes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme startoi spektakli i kërcimit “Dance With Me”. Publiku u njoh me çiftet konkurruese dhe mes tyre është Ke
Kolegji "Jahja Kemal" vazhdon me traditën e pjesëmarrjes në garat ndërkombëtare Prej 14 deri 17 nëntor 2018 në Zagreb të Republikës së Kroacisë nën organizimin e Shoqatës së shpikësve kroatë për të 43
Xhaferi për vizitë në SHBA Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, sot është në vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Am
Vapa dhe Bajrami bëjnë të veten, pritet fluks në votime pasdite Në orën 07:00 të ditës së dielë u hap zyrtarisht procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare 2017 në Republikën e Shqip
Rama zbulon shifrat: Ja pjesëmarrjes kishte në mitingun e PS në Vlorë Pas mitingut përmbyllës të fushatës zgjedhore të mbajtur në Vlorë, në sheshin e Lungomares, kryeministri i Shqipërisë, E
Shqetësohet Beogradi, socialistët serbë i rikthehen pjesëmarrjes në parlamentin e Kosovës Socialistët serbë kanë vendosur t’i kthehen pjesëmarrjes në punën e qeverisë së Kosovës pas marrëveshjes me Isa Mustafën
Vijojnë protestat në Poloni kundër kufizimit të pjesëmarrjes së gazetarëve në parlament Protesta të tjera janë mbajtur në kryeqytetin e Varshavës kundër planeve të qeverisë për të kufizuar aksesin e gazetarë
"Lista Serbe gabon me 'ngrirjen' e pjesëmarrjes në Qeveri dhe Kuvend" Ambasadori britanik në Kosove Ruari O'Connell, beson se përfaqësuesit politik serb po gabojnë me "ngrirjen" e pjesëmar
Kapiteni feston ditëlindjen e parë si baba (FOTO LAJM) 27 korriku është ditë e shënuar për kapitenin e Kombërares Lorik Cana. Ai feston ditëlindjen e parë në prani të djalit,
Juve pa limite, blen edhe Pjacën Nuk ka më asnjë dilemë për talentin kroat Marko Pjaca. Gjatë ditës së sotme pritet që të bëhet zyrtarizimi i tij, ndërko
BDI bojkoton KSHZ-në? Anëtari Subhi Jakupi i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve nga BDI, ditën e sotme nuk mori pjesë në një mbledhje të komis
KOMENT/ Një histori alternative e pjesëmarrjes së ulet në zgjedhje Koment nga Albeu.com Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk ka dalë ende në një deklaratë zyrtare për pjesëmarrjen n
SHBA përshëndet Ligjin kundër pjesëmarrjes në luftërat e huaja Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë përshëndet presidenten Atifete Jahjaga dhe Kuvendin e Kosovës
Luftëtarët shqiptarë në Siri apo në Irak nuk i kap ligji Luftëtarët shqiptarë që kanë shkuar në Siri dhe në Irak nuk i kap ligji, pasi asnjë nen i Kushtetutës së Kosovës nuk për
Mrkic tenton ndalimin e pjesëmarrjes së Kosovës në një konferencë Ish –ministri i Jashtëm i Serbisë Ivan Mrkic tenton të parandalojë pjesëmarrjen e Kosovës në një konferencë donatorësh p
Takim Kosove-Serbi, për problemin Miss Universe Pas lajmit se Miss Kosova, Mirjeta Shala nuk do të lejohet të marrë pjesë në Miss Universe sepse Rusia nuk e ka pranuar
Hoxhaj reagon ndaj mospjesëmarrjes së Kosovës në Kampionatin Botëror të IAAF-it Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj reagon për mungesën e pjesëmarrjes së Kosovës në Kampionatin Botëro
Pirlo dhe Bonucci, lojtarë të futbollit amerikan (VIDEO) Andrea Pirlo dhe Leonardo Bonucci lojtarë të futbollit amerikan? Duket e pamundur por në fakt...Dy futbollistët e Juvent
Serbët e veriut kundër zgjedhjeve të 3 nëntorit Serbët e veriut të Kosovës vazhdojnë të kenë qëndrime të qarta kundër pjesëmarrjes në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit. K