999 rezultate për

pjese

Eri pezullohet nga Për’puthen! Çfarë bëri këtë herë? Dorian Kuka iu bashkua dje Për’puthen dhe u kuptua menjëherë që do ishte pjesë e rëndësishme e emisionit pasi ndezi menj
"Jam pjesë e një ekipi politik": A do të jetë Lleshaj në listat e PS për deputet "Sa i përket listave të kandidatëve ato kalojnë në një proces të caktuar në PS, proces i cili është ende i pambyllur dhe
Transferimi te Partizani, futbollisti 23-vjeçar humb kombëtaren (FOTO LAJM) Roberto Dominguez është pjesë e përfaqësueses së Salvadorit, si asaj A, ashtu edhe të ekipit U-23 që merr pjesë në kuali
Milani befasohet në pjesën e parë nga Crvena zvezda (VIDEO) Milani e ka mbyllur pjesën e parë 1-1 ndaj Crvena zvezda. Pas golit të Kessie në minuën e 8' me 11-metërsh kuqeziznjt
10 minuta bisedë në telefon zvogëlon ndjenjën e vetmisë Të flasësh me dikë në telefon për 10 minuta disa herë në javë, nëse e kontrollon bisedën, mund të zvogëlojë ndjenjën e v
Pse u rrit Vetëvendosja? Përgjigjet Fatmir Sejdiu Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu në një intervistë ka folur për rezultatin e zgjedhjeve të 14 shkurtit, rënien e
U dënua me 16 vite burg, Prokurori e pranon: Aleksandër Murataj s’ka qenë pjesë e grabitjes Ndonëse është dënuar me 16 vite burg dhe prej 4 vitesh ndodhet pas hekurave, Aleksandër Murataj nuk akuzohet për grabitj
Iu aksidentua "pjesëtari" i familjes, Ronaldo e Georgina nisen me avion privat drejt Spanjës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë tronditur pasi macja e tyre 3000 dollarëshe u aksidentua nga një makinë.
Çfarë Bayern! Bavarezët e mbyllin pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Bayern po shkatërron 0-3 në Olimpico Lazion. Për bavarezët golin e 3 e shënoi Sane në fund të pjesës së parë. /albeu.
E tradhtoi Rama? Tom Doshi hedh "grepat" tek opozita, kapet me njeriun e Berishës (FOTO LAJM) Ish-deputeti Tom Doshi duket se ka nisur të lëvizë të gjithë "gurët" për t'u bërë pjesë e zgjedhjeve më 25 Prill. Ndë
Super CR7, portugezi realizon dopietë në pjesën e parë (VIDEO) Cristiano Ronaldo nxjerr gjithmonë nga situata e vështirë Juventusin. Portugezi ka realizuar dopietë ndaj Crotones në
Pjesë e listave të PS-së në zgjedhjet e 25 prillit, Reme Lala: Më 5 mars vendoset gjithçka Deputetja e opozitës parlamentare Reme Lala e cila mori mandatin në siglën e PDIU, është një nga dy kandidatët që do të
Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit (VIDEO) Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ser
Policët harrojnë detyrën në Kosovë: Rrëmbejnë 2 persona! Pesë persona janë arrestuar në fshatin Stanishor të Novobërdës, dy prej tyre pjesëtarë të Policisë së Kosovës, pasi dysh
Arrestohen dy policë, dyshohen se i rrëmbyen dy persona dhe i mbajtën të lidhur me pranga Pesë persona janë arrestuar në fshatin Stanishor të Novobërdës, dy prej tyre pjesëtarë të Policisë së Kosovës, pasi dysh
Pas Xhemit, Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi s’do të jenë më pjesë e "Portokallisë"? Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit “Portokalli”, Eneda Tarifa dhe
I ekzekutuan 57 pjesëtarë të familjes, shqiptari i mbijetuari rrëfen ngjarjen e rëndë (FOTO LAJM) Sot, në 13 vjetorin e pvrësisë së Kosovës shqiptari Xhvit Muqolli ka rrëfyer historinë e dhimbshme të fisit të tij. I
Liverpool nuk fal në Gjermani, pranë çerkfinaleve (VIDEO) Liverpooli ka fituar 0-2 ndaj Leipzig në ndeshjen e parë të Champions League. Pjesa e parë përfundoi pa gola, por e n
Krah Edi Manushit, Shqipe Hysenaj shumë shpejt pjesë e një emisioni (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj është konkurrentja e parë e cila u pezullua nga emisioni “Për’puthen” dhe largimi i saj bëri bujë të madh
AKR koalicion me VV? Reagon Pacolli (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se partia e tij nuk do të jetë pjesë e Qeverisë Kurti. Sip