999 rezultate për

pjese

Ndjekësit e kritikojnë se mori pjesë në ditëlindjen e Besit, si i kthehet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Vitamina që mund t’ju ndihmojë për rënie në peshë gjatë dimrit Një studim nga shkolla mjekësore austriake, 'MediUni Vienna', thotë se vitamina A në të vërtetë mund funksionojë për hum
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Bebe Rexha sërish pjesë e "AMA’s", publikon videon nga provat (VIDEO) Këngëtarja ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”. Përmes rrjeteve soc
Ibra gjenial, Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Napolit (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh 0-1 ndaj Napolit. Ishte Ibra ai që relizoi një gol të bukur me kokë në minutën e 20.
Haaland zbulon "sekretin": Çfarë piu në pjesën e parë për të shënuar katër gola? Erling Haaland ishte mahnitës natën e kaluar, duke shënuar katër gola në fitoren e Borussia Dortmund në Hertha. Norve
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
Ajaxi fillon revanshin, shkëputet në krye të Eredivisien Ajaxi i Amsterdamit e çoi në 5 numrin e fitoreve radhazi në Eredivisie. Harkëtarët kaluan lehtësisht në shtëpi me rezul
Detaje të reja, si u ekzekutua nga "policët" Adriatik Tresa në sy të kunatës Detaje të reja zbardhen nga vrasja e shqiptarit Adriatik Tresa, 45-vje në dhomën e ndjenjës së shtëpisë së tij, në kompl
Atletico e Madridit e mbyll ne avantazh minimal pjesën e parë ndaj Barcelonës (VIDEO) Atletico e Madridit ka zhbllokuar rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë ndaj Barcelonës. Carrasco ka dërgu
Përmbysja e vitit, Monaco leksion PSG (VIDEO) Monaco ka fituar me rezultatin 3-2 kundër kampionëve të PSG në një ndeshje krejtësisht të çmendur. Skuadra e Princip
E ftuar në emisionin shqiptar, flet "Ova" që i përloti të gjithë: Ç'më lidh me Shqipërinë (VIDEO) Aktorja turke Nisa Sofiya Aksongur e njohur si "Ova" nga filmi që përloti botën "Mrekullia në qelinë nr.7", ishte e ftua
"E kërkoi vetë", Rama tregon pse u bë Kadia pjesë e kabinetit të tij Kryeministri Edi Rama ka folur për angazhimin e Besart Kadisë si pjesë e kabinetit të tij, në postin e zv.ministrit.
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe.Biletat e avionit janë gjëja më e rallë që mund
Kryepeshkopi i Greqisë shtrohet me urgjencë në spital pas kompikacioneve nga COVID-19 Kryepeshkopi i Athinës dhe gjithë Greqisë, Jeronimos ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Për shkak të gjendjes së r
Italia fiton Grupin dhe organizon fazën finale të Nations League (VIDEO) Mision i përmbushur! Italia kalon pa problem Bosnje Hercegovinën, edhe pse me mungesa (Immobile, Verratti) dhe e mbyll n
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
A do të jetë përdorimi i maskës pjesë e normalitetit të ri? Një vit më parë, nëse shikoje dikë që mbante maskë, mendja të shkonte se ata mund të ishin të sëmurë, ose me fiksime men
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe