999 rezultate për

pjesĂ

Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Mbyllet pjesa e parĂ« nĂ« "Niko Dovana", Teuta pĂ«rmbys VllazninĂ« (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur 2-1 pjesa e parĂ« nĂ« "Niko Dovana" sfida mes TeutĂ«s dhe VllaznisĂ«. MiqtĂ« shĂ«nuan tĂ« parĂ«t nĂ« minutĂ«n e
Napoli-Inter, pjesa e parë mbyllet me 3 gola dhe nje rezultat surprizë (VIDEO) Napoli dhe Interi zhvilluan një pjesë të parë me ritëm në stadiumin "San Paolo" sa i takon javës së 18-të të Serie A.
Tirana-Flamurtari, mbyllet pjesa e parĂ« me njĂ« lojĂ« tĂ« mĂ«rzitshme nga tĂ« dyja ekipet (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur nĂ« barazim 0-0 pjesa e parĂ« e duelit tĂ« "Selman StĂ«rmasit" mes TiranĂ«s dhe Flamurtarit. BardheblutĂ« ish
Mbyllet pjesa e parë, "gjelat" tregojnë fuqinë ndaj kuqezinjve (VIDEO) Franca e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Shqipërisë. "Gjelat" ishin thjeshtë të paparashikueshë
PĂ«r XhensilĂ«n, kjo Ă«shtĂ« pjesa e preferuar nĂ« trupin e Bes Kallakut! (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar nĂ« emisionin “Klanifornia Show” mbrĂ«mjen e kaluar, Xhensila nuk mundi t’i shpĂ«tonte pyetjeve lidhur
Pjesa e parë/ Raste dhe traversa, klasikja Tirana-Vllaznia nuk prodhon gola Pjesa e parë e klasikes së futbollit shqiptar, Tirana-Vllaznia nuk ka prodhuar fitues, pavarësisht rasteve nga të dy kra
Paradite rrebeshe shiu, si pritet të jetë pjesa e dytë e ditës për sot Gjatë paradites vendi ynë do të jetë në ndikimin e vranësirave dhe rrebesheve të shiut, pritet që shirat të jenë mesatar
Mbyllet pjesa e parĂ« pa gola, De Ligt kap topin me dorĂ« por arbitri nuk e sheh (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur pa gola pjesa e parĂ« supersfida mes Torinos dhe Juventusit. NĂ« kĂ«tĂ« sfidĂ« protagonist Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« sĂ«rish
Mbyllet me rezultat surprizë pjesa e parë mes Bournemouth dhe United (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United Joshua King ka shënuar në fund të pjesës së parë, për të zhbll
Si sot 15 vite më parë ndryshoi futbolli, Messi debutoi me Barcelonën, pjesa tjetër histori (VIDEO) Sot, 15 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij në La Liga për Barcelonën. Që nga ajo koha, loja e futbollit nuk
Turqi-ShqipĂ«ri, me tension dhe plot 5 kartona tĂ« verdhĂ«, mbyllet pjesa e parĂ« pa gola (VIDEO) Turqi-ShqipĂ«ri, me tension dhe plot 5 kartona tĂ« verdhĂ«, mbyllet pjesa e parĂ« pa gola ËshtĂ« mbyllur pjesa e parĂ« pa
"Pjesa më e bukur e ditës", Arbana i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padiskutim një nga figurat më të dashura mediatike për cdo grupmoshë. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
Starton pjesa e dytĂ«, "dardanĂ«t" nĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores (VIDEO) ËshtĂ« duke u luajtur nĂ« kĂ«to momente, nĂ« PrishtinĂ«, nĂ« stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshja pĂ«r eliminatorĂ«t e Europianit 20
VOA: Pjesa dërrmuese e rinisë në Tiranë ndjehet e papërfaqësuar nga politika aktuale Në Tiranë, u zhvillua sot një konferencë ballkanike për rininë. Organizata humanitare World Vision publikoi të dhënat e
Europa e ndarë në dysh, gjysma "digjet" nga i nxehti, pjesa tjetër përfshihet nga stuhi e tornado (VIDEO) Ndërsa rajoni është duke u përvëluar nga temperatura shumë të larta, Europa Veriore është përfshirë nga një mot i keq me
Fustani e "tradhĂ«ton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. KĂ«ngĂ«tarja e njohur shqiptare ka publikuar njĂ« foto tĂ« re nĂ« Instagram dhe
Pjesa e trupit që lani të parën në dush ka lidhje me personalitetin tuaj Rutina e mëngjesit shpesh fillon me banjon për shumicën e njerëzve. Sidoqoftë, mënyra si lahemi nuk është e njëjtë pë
Pjesa më e mirë e ditës për Bebe Rexhën, ajo pa make up (VIDEO) Bebe Rexha po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit në karrierën e saj muzikore. Ylli shqiptar me famë botërore, kraha