pjesĂ

Show në ndeshjen angleze, pjesa e parë përfundon 7-0 7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City.
Bilbao - Atletico Madrid, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Një ndeshje mjaft rëndësishme është duke u luajtur në La Liga mes Atletik Bilbaos dhe Atletiko Madridit në "San Mames".
Përfundon pjesa e parë ndeshjes Prishtina-Drenica, vendasit në epërsi Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Drenica, e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës. “Bardhëka
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Mbyllet pjesa e parë në "Niko Dovana", Teuta përmbys Vllazninë (VIDEO) Është mbyllur 2-1 pjesa e parë në "Niko Dovana" sfida mes Teutës dhe Vllaznisë. Miqtë shënuan të parët në minutën e
Napoli-Inter, pjesa e parë mbyllet me 3 gola dhe nje rezultat surprizë (VIDEO) Napoli dhe Interi zhvilluan një pjesë të parë me ritëm në stadiumin "San Paolo" sa i takon javës së 18-të të Serie A.
Tirana-Flamurtari, mbyllet pjesa e parë me një lojë të mërzitshme nga të dyja ekipet (VIDEO) Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë e duelit të "Selman Stërmasit" mes Tiranës dhe Flamurtarit. Bardheblutë ish
Mbyllet pjesa e parë, "gjelat" tregojnë fuqinë ndaj kuqezinjve (VIDEO) Franca e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë ndaj Shqipërisë. "Gjelat" ishin thjeshtë të paparashikueshë
Për Xhensilën, kjo është pjesa e preferuar në trupin e Bes Kallakut! (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Klanifornia Show” mbrëmjen e kaluar, Xhensila nuk mundi t’i shpëtonte pyetjeve lidhur
Pjesa e parë/ Raste dhe traversa, klasikja Tirana-Vllaznia nuk prodhon gola Pjesa e parë e klasikes së futbollit shqiptar, Tirana-Vllaznia nuk ka prodhuar fitues, pavarësisht rasteve nga të dy kra
Paradite rrebeshe shiu, si pritet të jetë pjesa e dytë e ditës për sot Gjatë paradites vendi ynë do të jetë në ndikimin e vranësirave dhe rrebesheve të shiut, pritet që shirat të jenë mesatar
Mbyllet pjesa e parë pa gola, De Ligt kap topin me dorë por arbitri nuk e sheh (VIDEO) Është mbyllur pa gola pjesa e parë supersfida mes Torinos dhe Juventusit. Në këtë sfidë protagonist është bërë sërish
Mbyllet me rezultat surprizë pjesa e parë mes Bournemouth dhe United (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United Joshua King ka shënuar në fund të pjesës së parë, për të zhbll
Si sot 15 vite më parë ndryshoi futbolli, Messi debutoi me Barcelonën, pjesa tjetër histori (VIDEO) Sot, 15 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij në La Liga për Barcelonën. Që nga ajo koha, loja e futbollit nuk
Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola (VIDEO) Turqi-Shqipëri, me tension dhe plot 5 kartona të verdhë, mbyllet pjesa e parë pa gola Është mbyllur pjesa e parë pa
"Pjesa më e bukur e ditës", Arbana i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padiskutim një nga figurat më të dashura mediatike për cdo grupmoshë. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
Starton pjesa e dytë, "dardanët" në kërkim të fitores (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente, në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshja për eliminatorët e Europianit 20
VOA: Pjesa dërrmuese e rinisë në Tiranë ndjehet e papërfaqësuar nga politika aktuale Në Tiranë, u zhvillua sot një konferencë ballkanike për rininë. Organizata humanitare World Vision publikoi të dhënat e
Europa e ndarë në dysh, gjysma "digjet" nga i nxehti, pjesa tjetër përfshihet nga stuhi e tornado (VIDEO) Ndërsa rajoni është duke u përvëluar nga temperatura shumë të larta, Europa Veriore është përfshirë nga një mot i keq me