pjesĂ

Turqi-ShqipĂ«ri, me tension dhe plot 5 kartona tĂ« verdhĂ«, mbyllet pjesa e parĂ« pa gola (VIDEO) Turqi-ShqipĂ«ri, me tension dhe plot 5 kartona tĂ« verdhĂ«, mbyllet pjesa e parĂ« pa gola ËshtĂ« mbyllur pjesa e parĂ« pa
"Pjesa më e bukur e ditës", Arbana i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padiskutim një nga figurat më të dashura mediatike për cdo grupmoshë. Me thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
Starton pjesa e dytĂ«, "dardanĂ«t" nĂ« kĂ«rkim tĂ« fitores (VIDEO) ËshtĂ« duke u luajtur nĂ« kĂ«to momente, nĂ« PrishtinĂ«, nĂ« stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshja pĂ«r eliminatorĂ«t e Europianit 20
VOA: Pjesa dërrmuese e rinisë në Tiranë ndjehet e papërfaqësuar nga politika aktuale Në Tiranë, u zhvillua sot një konferencë ballkanike për rininë. Organizata humanitare World Vision publikoi të dhënat e
Europa e ndarë në dysh, gjysma "digjet" nga i nxehti, pjesa tjetër përfshihet nga stuhi e tornado (VIDEO) Ndërsa rajoni është duke u përvëluar nga temperatura shumë të larta, Europa Veriore është përfshirë nga një mot i keq me
Fustani e "tradhĂ«ton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. KĂ«ngĂ«tarja e njohur shqiptare ka publikuar njĂ« foto tĂ« re nĂ« Instagram dhe
Pjesa e trupit që lani të parën në dush ka lidhje me personalitetin tuaj Rutina e mëngjesit shpesh fillon me banjon për shumicën e njerëzve. Sidoqoftë, mënyra si lahemi nuk është e njëjtë pë
Pjesa më e mirë e ditës për Bebe Rexhën, ajo pa make up (VIDEO) Bebe Rexha po vazhdon të ngjes shkallët e suksesit në karrierën e saj muzikore. Ylli shqiptar me famë botërore, kraha
Pjesa globale tĂ« konkursit ndĂ«rkombĂ«tar OWLYPIA – Sfida e IntelektualĂ«ve Pas pjesĂ«s lokale tĂ« konkursit ndĂ«rkombĂ«tar OWLYPIA – Sfida e IntelektualĂ«ve qĂ« u mbajt nĂ« ambientet e ShMP ” Yahya Kema
Shembet me dinamit pjesa e mbetur e urĂ«s sĂ« tragjedisĂ« nĂ« Genoa (VIDEO) Autoritetet lokale tĂ« Genoa nĂ« Itali kanĂ« shembur me eksploziv pjesĂ«n e mbetur tĂ« urĂ«s “Morandi” qĂ« u rrĂ«zua gati 1 vit
Mbyllet pjesa e parë e finales së Championsit, Liverpool në avantazh minimal Kanë përfunduar 45 minutat e para në finalen e Champions Leagues ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit. Skuadra e drej
Shkëmbi: Nuk funksionoi pjesa e sulmit Trajneri Bledi Shkëmbi qan pikët e lëna me Luftëtarin. Numri një i stolit po vuan shumë për të fituar ndeshjen, pavarësi
Reali barazon rezultatin sapo fillon pjesa e dytĂ« (VIDEO) Reali ka arritur tĂ« barazzojĂ« rezulaton sapo ka filluar pjesa e dytĂ«. ËshtĂ« sulmuesi francez i cli po kalon sezonin m
Spektakolar Ajax, barazon rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Ajax ka arritur të barazojë rezultatin shumë më shpejt nga se mund ta kishim imagjinuar. Vetëm një minut pas fillimit
Statistika, si u mbyll pjesa e parë Kosovë-Bullgari Përfaqësuesja e Kosovës e sheh veten në disavantazh 0-1 nga Bullgaria pas pjesës së parë edhe pse bëri një paraqitje mja
Hollanda ngushton rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Hollanda ky hyrë në pjesën e dytë me një marsh më tepër se Gjermania e cila arriti të shënojë dy gola gjatë pjesës së pa
Everton kalon në epërsi përballë Chelsea sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Blutë e Londrës nuk po kalojnë një formë të mirë dhe këtë e tregon pozicioni që ka në tabelë. Një rezultat pozitiv nd
PĂ«rfundon me rezultatin e ngushtĂ« pjesa e parĂ« nĂ« sfidĂ«n Roma-Empoli (VIDEO) Roma arriti ta zhbllokonte shumĂ« shpejt sfidĂ«n duke shĂ«nuar qĂ« nĂ« minutĂ«n e 9’ me Stephan El Shaarawy me njĂ« super gol n
Mbyllet pjesa e parë, Tirana bën namin në fushë Ka përfunduar me rrjeta të paprekura pjesa e parë e ndeshjes Tirana-Partizani. Bardheblutë e Ardian Memës kanë zhvilluar