pjesĂ

Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Koret raciste ndaj Napolit, Juventusi rrezikon t’i mbyllet pjesa e ultrasve në stadium Ndeshja midis Napolit dhe Juventusit u mbyll me një fitore me përmbysje nga ana e bardhezinjve. Por pavarësisht rezu
Emocionet tundin tifozët në ndeshjen Tirana-Partizani, mbyllet pjesa e parë Ndeshja që pritej prej kohësh po luhet mbrëmjen e sotme në Selman Stërmasi. Pjesa e parë ka mbaruar me golin e Malës,
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Skocisë dhe Shqipërisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Skocisë dhe Shqipërisë në "Hampden Park". Ka qenë një 45 minutësh shumë i zjarrtë pas
Shqipëri-Izrael/ Përfundon mes drithërimave pjesa e parë Shqipëria po luan në “Elbasan Arena” ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit, e cila është e vlefshme për Gr
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Gjermanisë dhe Francës Ka përfunduar pjesa e parë mes Gjermanisë dhe Francës në stadiumin "Allianz Arena". Një 45 minutësh me plot raste ng
Cardiff barazon gjithçka ndaj Arsenal, mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Cardiff City ka barazuar shifrat ndaj Arsenalit duke e mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-1. Goli i barazimit erdhi
Mbyllet pjesa e parë Licester-Liverpool këto janë statistikat Pjesa e parë e ndeshjes mes Licester dhe Liverpool sapo është mbyllur. Liverpool ka dominuar lojën duke shënuar dy g
Skënderbeu-Laçi/ 2 gola për 4 minuta, pjesa e parë mbyllet në... Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë midis Skëndërbeut dhe laçit në Korçë. Ishin miqtë që kaluan të parët në ava
Spektakël dhe gola në derbin e Madridit, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë në Tallinn. I pari që kaloi në avantazh është skuadra e Atletikos që në minutën e parë me një
Përfundon pjesa e parë, Ronaldo-Dybala një dyshe e frikshme Juventus A është ndeshur sot me skuadrën e Juventus B. Është një ndeshje tradicionale kjo që zhvillohet midis dy skuadra
Mbyllet pjesa e parë, City ruan avantazhin që nga minuta e 13 (VIDEO) Pjesa e parë e takimit mes Chelseas dhe Manchester City është mbyllur me rezultat 0-1 në favor të Cityt. Skuadra e P
Finale e çmendur, spektakël dhe gola, pjesa e parë i takon Francës (VIDEO) Pjesa e parë e finales së Botërorit është mbyllur me rezultat 2-1 në favor të Francës. Kroacia në minutën e 18' ësht
Flet për herë të parë për divorcin Jonida Maliqi: Pjesa më e vështirë e jetës Jonida Maliqi mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. E rritur në skenë me dhjetra hite, Jonida
Përfundon pjesa e parë, paqe mes Francës dhe Belgjikës (VIDEO) Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës. Pjesa e parë u mby
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Rusisë dhe Kroacisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 përballja ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë e vlefshme për 1/8 në Kupën e Botës. Fillimisht i
Përfundon pjesa e parë, arenë boksi mes Kolumbisë dhe Anglisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Kolumbisë dhe Brazilit në "Otkrytiye Arena". Ka qenë një 45 minutësh shumë i qetë, p
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Sudisë dhe Zvicrës Ka përfunduar pjesa e parë mes Suedisë dhe Zvicrës në "Saint-Petersburg Stadium", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e Kupës
Përfundon pjesa e parë, Japonia i mbijeton sulmit të Belgjikës Ka përfunduar pjesa e parë mes Belgjikës dhe Japonisë në "Rostov Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e Kupës së Botës.