pjesĂ

"E kapën Rrushin, po merr prezervativ dhe ec tek Fresku", del pjesa e dytë e përgjimeve të prostitutave në Tiranë Zbardhen përgjimet e dy prostitutave pjesë e grupit kriminal që u shkatërrua nga policia javën e kaluar në kuadër të ope
VIDEO +18 / Vdes portieri pas goditjes që mori, 1 minut para se të mbaronte pjesa Portieri indonezian, Çoirul Huda, i skuadrës Persela Lamongan, ka gjetur vdekjen teksa ishte në fushë në sfidën përballë
Mbyllet pjesa e parë Getafe 0-1 Reali, super gol i Benzemas (VIDEO) Real Madrid ka arritur të mposhtë Getafen me rezultatin 0-1 në 45 minutat e para të derbit madrilen. Reali i Madridit
Nis pjesa e dytë, Panuçi me ndryshime të reja Panuci ka futur Sadikun në fushë. Jo vetëm kaq, por ai ka ndërruar edhe vendet mes Agollit dhe Memollit duke rikthyer
Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, 3-0 për Spanjën Duket se kjo ndeshje nuk po shkon fare mirë për Kombëtaren tonë. Spanja ka realizuar tre gola vetëm në këtë pjesë të
Mbyllet pjesa e parë, Skënderbeut i mohohet një penallti Ka përfunduar në një barazim 0-0 pjesa e parë të ndeshjes Skëndërbeu-Young Boys me disa raste të pastra të të dyja ekipe
Përfundon edhe pjesa e 12-të e seancës për shkarkimin e Zvërlevskit Këtë herë diskutimi për shkarkimin e Prokurorit publik Marko Zvërlevski përfundoi pa u caktuar vazhdimi i radhës. Koo
Pjesa që kërkon Fatmir Limaj në qeverinë e Kosovës NISMA e Fatmir Limajt mori 8 deputetë në zgjedhjet e 11 qershorit në Kosovë dhe rrjedhimisht, duke qenë pjesë e koalicio
Kjo është pjesa më e papastër e trupit, si ta pastroni dhe ta mbroni nga infeksionet Nëse jeni të vëmendshëm, do të shihni që vetëm dushi nuk mjafton për të larguar gjithë papastërtitë e lëkurës. Për sh
Përgjysmohet PD-ja, gjysma në LDK dhe pjesa tjetër në PDK Partia e Isa Mustafës do ta mirëpresë në koalicion parazgjedhor Sylejman Qerkezin. Qerkezi në fund të vitit të kaluar ës
Gruaja e ish-ministrit: LGBT është pjesa më e bukur dhe përparuar e Shqipërisë (VIDEO) Gruaja e ish-ministrit Blendi Çuçi, e cila më parë ka qenë edhe bashkëshortja e kryeministrit Rama, Delina Fiço i ka cil
E vërteta për "Monstrën", Pjesa 3 Një prej segmenteve më të rëndësishme në rastin "Monstra" është automjeti i tipit "Opel Omega" që është gjetur 10 kilome
Mbaron pjesa e parë, zhgënjen Shqipëria Shqipëria e nisi vrullshëm pjesën e parë në ndeshjen ndaj Izraelit, por pësoi gol në minutën e 31. Goli u shënua nga Azd
Përfundon pjesa e parë, Kosova e pamposhtur (VIDEO) Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes Turqi-Kosovë. Ishin vendasit që dominuan gjatë kësaj pjese, por në fus
Përfundon pjesa e parë, Shqipëria nuk dorëzohet Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Spanjë. 45 minutat e para u mbyllën me rezultat 0 me 0, me dominim të plo
10 gjëra që pjesa më e madhe e njerëzve nuk i bëjnë dot (VIDEO) Trupi i njeriu është një nga organizmat më të mahnitshëm në planet. Shpesh herë ai preket nga sëmundje të ndryshme, p
Ja për çfarë ka shërbyer pjesa blu e gomës. Bëhuni gati për të vërtetën! Nuk do ta besoni se për çfarë shërben pjesa blu e gomës. Kur më të rriturit na thanë për herë të parë se pjesa blu e
Belgjikë-Irlandë/ Pjesa 1 në barazim Ka përfunduar pjesa e parë me rrjeta të paprekura në ndeshjen mes Belgjikës dhe Irlandës. Sot u zhvillua një ndeshje
Mbyllet pjesa e parë/ Modric shokon Turqinë me një super gol (VIDEO) Turqi dhe Kroacia po zhvillojnë një ndeshje mjaft emocionuese, por 45 minutat e para janë mbyllur 1-0 në favor të Kroaci
Mbaron 0-0 pjesa e parë Barça-Real Barcelona dhe Real Madridi e mbaruan pjesën e parë me rezultat 0-0, megjithatë katalunasit vazhdojnë të dominojnë. Me