pjesĂ

Spektakël dhe gola në derbin e Madridit, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë në Tallinn. I pari që kaloi në avantazh është skuadra e Atletikos që në minutën e parë me një
Përfundon pjesa e parë, Ronaldo-Dybala një dyshe e frikshme Juventus A është ndeshur sot me skuadrën e Juventus B. Është një ndeshje tradicionale kjo që zhvillohet midis dy skuadra
Mbyllet pjesa e parë, City ruan avantazhin që nga minuta e 13 (VIDEO) Pjesa e parë e takimit mes Chelseas dhe Manchester City është mbyllur me rezultat 0-1 në favor të Cityt. Skuadra e P
Finale e çmendur, spektakël dhe gola, pjesa e parë i takon Francës (VIDEO) Pjesa e parë e finales së Botërorit është mbyllur me rezultat 2-1 në favor të Francës. Kroacia në minutën e 18' ësht
Flet për herë të parë për divorcin Jonida Maliqi: Pjesa më e vështirë e jetës Jonida Maliqi mbetet një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. E rritur në skenë me dhjetra hite, Jonida
Përfundon pjesa e parë, paqe mes Francës dhe Belgjikës (VIDEO) Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës. Pjesa e parë u mby
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Rusisë dhe Kroacisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 përballja ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë e vlefshme për 1/8 në Kupën e Botës. Fillimisht i
Përfundon pjesa e parë, arenë boksi mes Kolumbisë dhe Anglisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Kolumbisë dhe Brazilit në "Otkrytiye Arena". Ka qenë një 45 minutësh shumë i qetë, p
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Sudisë dhe Zvicrës Ka përfunduar pjesa e parë mes Suedisë dhe Zvicrës në "Saint-Petersburg Stadium", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e Kupës
Përfundon pjesa e parë, Japonia i mbijeton sulmit të Belgjikës Ka përfunduar pjesa e parë mes Belgjikës dhe Japonisë në "Rostov Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-at e Kupës së Botës.
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Kroacisë dhe Danimarkës (VIDEO) Kroacia dhe Danimarka po diskutojnë mes tyre në “Nizhny Novgorod Stadium” një biletë për në çerekfinalet e Botërorit.
Përfundon pjesa e parë, Uruguaji e mbyll në epërsi ndaj Portugalisë (VIDEO) Uruguai e ka mbyllur në epërsi pjesën e parë kundër Portugalisë me rezultatin minimal 1-0 në "Fisht Olympic Stadium" nde
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Anglisë dhe Belgjikës Në “Kaliningrad Stadium” po zhvillohet ndeshja e fundit e Grupit G mes Anglisë dhe Belgjikës në Kupën e Botës. Dy eki
Mbyllet barazim pjesa e parë Kolumbi-Senegal, ja cilës skuadër i intereson Pjesa e pare e takimit midis Kolumbisë dhe Senegalit është mbyllur me një barazim pa gola. Deri tashmë ky rezultat ë
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Meksikës dhe Suedisë (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë mes Meksikës dhe Suedisë në "Central Stadium". Të dyja skuadrat patën disa raste të arta,
Përfundon pjesa e parë, Meksika dominuese ndaj Koresë së Jugut (VIDEO) Meksika e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Koresë së Jugut në "Rostov Arena". Një 45 minutësh i parë që kis
Mbyllet pjesa e parë, Serbia po fiton ndaj Zvicrës së shqiptarëve Serbia po fiton me rezultatin 1-0 përballë Zvicrës. Prej minutës së 6’ ishte Aleksandar Mitrovic i cili shënoi golin
Përfundon pjesa e parë, lojë e ashpër mes Argjentinës dhe Kroacisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e para në sfidën ndërmjet Argjentinës dhe Kroacisë. Në një ndeshje kaq delikat
Mbyllet pjesa e parë Portugali-Marok, Ronaldo vazhdon të shkruaj histori Pjesa e parë e ndeshjes midis Portugalisë dhe Marokut është mbyllur me dominimin e portugezëve 1-0. "Ylli" i kësaj sk
Përfundon pjesa e parë, statistikat dhe rezultati mes Brazilit dhe Zvicrës (FOTO LAJM) Ka përfunduar pjesa e parë mes Brazilit dhe Zvicrës në “Rostov Arena” ku luhet sfida e parë e Grupit E. Në minutën e