999 rezultate për

pjekur

Meta: 108 vite mjaftueshëm për të dëshmuar pjekurinë e një shteti modern Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar ditën e Flamurit dhe ditën e Pavarësisë së Shqipërisë. Meta përmes një pos
Njëra më e bukur se tjetra, Tea e "Përputhen" prezanton më në fund motrën (FOTO LAJM) Që me prezantimin e parë në emisionin "Përputhen", Tea Trifoni fitoi zemrat e publikut me ëmbëlsinë që e karakterizonte
Kane optimist për skuadrën e tij: Ky Tottenham i veçantë dhe më i pjekur Harry Kane nuk e ka fituar asnjëherë Premier League-n. Sulmuesi anglez i shkoi pranë trofeut kryesor në Angli në sezonin
Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë INGREDIENTËT Lëng dhe tul lime 1/4 filxhan mjaltë 1 lugë vaj ulliri 1 shalqi të vogël, të prerë Nenexhik Kripë
Si të zgjedhni një shalqi të ëmbël dhe të pjekur mirë Tani në verë, ajo cka ka më shumë nevojë organizmi janë pikërisht lëngjet dhe frutat në mënyrë që të jemi më të freskët
Mbani shënime! Hilet që duhet të dini për të zgjedhur shalqinin e pjekur A keni ditur ndonjëherë vërtet të zgjidhni një shalqi të mirë? Ka një art të caktuar për të zgjedhur shalqinin shumë
Duke qarë dhe e rraskapitur, zbulohet çfarë i tha Kim Kanye në makinë (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West janë takuar së bashku për herë të parë që nga tubimi i fushatës në Karolinën e Jugut një j
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fëmijet do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por am
Duke qarë dhe e rraskapitur, fotot nga takimi i Kim Kardashian dhe Kanye West (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West janë takuar së bashku për herë të parë që nga tubimi i fushatës në Karolinën e Jugut një j
Shalqi me provë? 3 sekrete si ta zbuloni menjëherë që është i pjekur Të blesh një shalqi është një lloj "investimi" me risk. Të mbuluar nga lëkura e trashë, nuk dihet kurrë si dhe cilin nga
Shalqin i pjekur, receta speciale që duhet të provoni këtë verë INGREDIENTËT Lëng dhe tul lime 1/4 filxhan mjaltë 1 lugë vaj ulliri 1 shalqi të vogël, të prerë Nenexhik Kripë
PE: Zgjedhjet, test për pjekurinë politike në Maqedoninë e Veriut Eurodeputetët përgjegjës për marrëdhëniet me Maqedoninë e Veriut në Parlamentin Evropian kërkojnë fushatë zgjedhore të b
Kandidati i BDI-së për kryeministër: Maqedonia është e pjekur për kushte të barabarta Unë mund të jem një amalgam që do t’i afrojë dhe nuk do t’i largojë qëndrimet e partive politike dhe të bëhem mundësi pë
Si te zgjidhni shalqirin e embel dhe te pjekur mire? 1. Shalqiri i pjekur mire e ka lekuren te lemuar e te shkelqyer ne te gjithe siperfaqen e tij. 2. Ne rast se ne lekur
Kodi Penal favorizon pedofilët: Vajzat 9-12 vjeç mund të bëjnë seks?! (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të jetë e tronditur nga abuzimi i një vajze të mitur në Babrru në Tiranë, nga roja e shkollës dhe 3 t
Pogba për kohën te Juventus: Kam mësuar shumë nga ky futbollist Paul Pogba ka zbuluar se Andrea Pirlo ka qenë një lojtar të cilin e ka admiruar, dhe është përpjekur të mësojë nga ai.
Përfshihet nga flakët pema mes ''Bllokut'', banorët shuajnë zjarrin me ujë nga ballkoni (FOTO LAJM) Një pemë është përfshirë nga flakët, në një rrugicë në zonën e Bllokut. Pema që ishte e prerë nga sipër dhe ndodhej s
Si i imagjinonin njerëzit e së shkuarës shtëpitë moderne (FOTO LAJM) Sado që e ardhmja mbetet e paparashikueshme, njerëzit janë përpjekur ta parashikojnë sipas mënyrave të tyre. Gjatë v
Kërcënohet me jetë Izet Haxhia: Do të të bëj copa, mish të pjekur! (FOTO LAJM) Izet Haxhia është kërcënuar me jetë nga një i dënuar për vrasje në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë (Korçë) ka kërc
Po zhvlillon sezon fantastik, Tare: Lazio ime, e pjekur dhe në gjendje t’i tejkalojë pengesat Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka thënë se skuadra romake është ekip i pjetur tani dhe në gjendje t’i kapërcejë p