999 rezultate për

pjekjes

Të fiksuar pas këtij ushqimi, hiqni dorë menjëherë: Rreziku për shëndetin është i madh Ky është ushqimi më kancerogjen që ne të gjithë e konsumojmë shpesh… Sipas hulumtimit të bërë mbi produktet ushqimore
Ushqimi që të gjithë e konsumojmë është më kancerogjeni (FOTO LAJM) Sipas hulumtimit të bërë mbi produktet ushqimore, është shfaqur se një nga produktet më kancerogjene janë patatinat
Tortë me spinaq- një ëmbëlsirë e veçantë Ingredientwt 3 vezë 1 gotë sheqer 1 gotë të çajit vaj 1 gotë të çajit qumësht 1 pluhur pjekurinash 100 gr
Kek i butë me çokollatë Përbërësit 3 gota miell 3 vezë 1 gotë sheqer pluhur 250 gr gjalpë 1 shishe uje mineral 1 Pluhur pjekje
Kek i përzier Përbërësit 3 vezë 1 gotë sheqer 1 gotë qumësht gjysmë gote vaj vegjetal 1 gotë të çajit rrush i thatë
Kek i fundvitit me portokall Përbërësit 3 vezë 1 gotë jogurt gjysme gote qumësht 1,5 gota sheqer 3 lugë të gjellës kakao jysmë port
Kek i shpejtë Batoni Përbërësit 2 vezë 2,5 gota të çajit vaj vegjetal 2 gota të çajit qumësht 1 gotë sheqer 2,5 gota miell
Deutsche Welle: A po ngre Erdogani skuadrat e vdekjes? Në Turqi po formohet rezistencë kundër një dekreti të ri në kuadër të gjendjes së jashtëzakonshme. Opozita dhe Dhoma e A
Kek Shifon Përbërësit 6 vezë 200 gr sheqer 225 gr miell gjysmë gote vaj gjysmë gote lëng limoni 1 lugë të gjellës
E tmerrshme/ 15-vjeçarja digjet e gjallë në furrën e pjekjes nga kunata Një 15 vjeçare nga Afganistani është vrarë për arsye të panjohura nga kunata e cila e ka hedhur në furrën shtëpiake në J
Ndodh në Shqipëri, ndeshet me gjarprin dhe më pas e vret (VIDEO) Përmes kësaj video ne do të shikojmë se si një person e provokon një gjkarpër. Video mendohet se është regjistruar në Lu
Shikoni çfarë i nxjerrin nga veshi (VIDEO) Ankohej se kishte dhimbje veshi, burri pohonte se kishte ndjerë ti futej diçka në vesh, për këtë miqtë e tij i kanë ardh
Bën çmos për t'i dhënë dorën Messit (VIDEO) Gjatë ndeshjes miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, një tifoz i fiksuar pas Lionel Messit ka bërë çmos për t'i dhënë