999 rezultate për

pjatalares

Van Dijk, pjatalarësi që mposhti vdekjen dhe e arriti majën Historia e Virgil van Dijk është histori e një suksesi. Historia e një njeriu që ia ka dalë mbanë me forcat e veta dhe q
Marku nga Puka, nga pjatalarës u bë ortak trashëgimtar i italianit të pasur Nuk thonë kot se kush gjen një mik, gjen një thesar. Mark Ndoj nga Puka ka gjetur një mik italian si Masimo dhe një thes
Historia prekëse e Van Dijk, dikur punonte si pjatalarës Virgil Van Dijk para disa ditësh u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit, por ai ka kaluar shumë vështir
Pjatalarësi më i shpejtë në botë (VIDEO) Ky është pjatalarësi më i shpejtë në botë, mbase duket e pabesueshme, por që është e vërtetë. Në video paraqiten imazhet
Të lash 50 pjata për 10 sekonda (VIDEO) Në CV-në e tij ai mund të shkruante "Jam një nga lavapjatësit më të shpejtë në botë". Dhe për të vërtetuar këtë gjë një