999 rezultate për

pjata

Si të përgatisim përsheshin me pulë, një ndër pjatat më të dashura në 31 dhjetor Përbërësit Lëngu i pulës ose gjelit që keni zierë 1 kg miell 2 vezë 1 lugë çaji sodë buke 1 gotë ujë i va
Harrojeni mishin dhe sallatën ruse: 6 pjata për një super darkë më 31 dhjetor (FOTO LAJM) Fjalia pas çdo darke të Vitit të Ri është: "Vitin tjetër nuk ka asnjë shans të gatuajmë kaq shumë!" Kaq ishte dhe histor
Nga pjata prej argjendi te maskat prej ari, zbuloni dhuratat që ka marrë Rama si kryeministër Nga librat, kravatat, medaljet e deri te pjatat prej argjendi, pikturat dhe maskat prej ari – BIRN zbardh listën e 183 d
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj
Revoltohen të burgosurit Shutkës, hedhin pjatat nga dritaret (VIDEO) Revoltohen të burgosurit e burgut në Shutkë, panik nga Koronavirusi, hedhin pjatat nga dritaret, nuk pranojnë ushqimin.
Pjatat më e dashur e 31 dhjetorit, si të përgatisim përsheshin me pulë Është më i lehtë dhe më i shijshëm nga sa e keni menduar! Hidhi një sy recetës dhe nis nga puna për përgatitjen në mënyr
"Na gjeti belaja", fëmijët kryqëzojnë Renato Mekollin në "Hell's kitchen" (VIDEO) Disa fëmijë të vegjël kanë qenë të ftuarit special të mbrëmjes së djeshme në "Hell's kitchen". Fëmijët nuk i kursyen kri
Thyen pjata e bërtet, Renato Mekolli tregon sa fiton nga "Hell’s Kitchen" (VIDEO) Renato Mekolli i ftuar këtë të mërkurë në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ka treguar shumë detaje interesante nga se
"Cila është pjata e preferuar e Eduardit?" Arbana Osmani befason me përgjigjen (FOTO LAJM) Më 13 nëntor moderatorja shumë e dashur për pubklikun pritet të nxjerrë në treg librin e saj më të ri për recetat e gati
430 euro për dy pjata makarona, japonezëve iu “ikën truri” Iu ka “rënë rëndë” dy turisteve japoneze ngrënia e një dreke në një lokal në qendrën historike Romës. Kur kamerieri iu s
Të pëlqen apo jo ushqimi, mënyra e komunikimit me gjeste në restorant Para fillim shekullit XXI, në restorantet evropiane, të gjitha pjatat silleshin në tryezë në të njëjtën kohë dhe ky sist
Sherr me gota dhe pjata mes Blushit dhe ish-drejtorit në Top Media në restorantin luksoz Një përplasje fizike ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në një restorant në qendër të Tiranës mes Ben Blushit, aktuali
Van Dijk, pjatalarësi që mposhti vdekjen dhe e arriti majën Historia e Virgil van Dijk është histori e një suksesi. Historia e një njeriu që ia ka dalë mbanë me forcat e veta dhe q
Të lodhur e me pjata bosh, çfarë nuk u pa në Samitin 670 milionësh të Diasporës Samiti i Dytë i Diasporës i drejturar nga minsitri Pandeli Majko beri bujë të madhe në vend. Ky samit u komentua gja
Pyetja që kanë të gjithë: Sa pjata theu Renato Mekolli? Një Hell's Kitchen i zjarrtë dhe një Renato shumë i egër. Ky ishte sezoni i këtij emisioni që mbërtheu publikun para
Harrojini pjatat e thyera dhe ulërimat, shef Renato ka një surprizë Emisioni i ri "Hell's Kitchen" i shefit të kuzhinës Renato Mekolli ka bërë bujë të madhe këto javë në media. Skenat në v
Kallamari dhe chipsat tërbojnë Renaton, copton pjatat përtokë (VIDEO) Edhe mbrëmja e djeshme ka sjellë shumë surpriza nga Hell's Kitchen. Ashtu siç ka zakon shef Renato ka shpërthyer pas
Plas edhe në emisionin tjetër, moderatori thyen pjatat me radhë Sot, në rubrikën “Të qeshim pak” do të flasim sërish për pjatat e thyera në kuzhinë, por këtë herë nuk bëhet fjalë për R
Ulërimat dhe thyerjet e pjatave, Renatos i bëjnë gjëmën (VIDEO) Spektakli televiziv "Hell Kitchen" e ka kthyer, Renato Mekolin, në një nga shefat më të rreptë të ekranit. Renato nu
Sot është "gangster" kuzhine, por çfarë punonte shef Renato kohë më parë Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli, ka bërë bujë të madhe me emisionin "Hell Kitchen", ku luan rolin e një shefi a