999 rezultate për

pjanic

Formacionet zyrtare të derbit: Torino-Juventus, Sarri surprizon Juventusi luan sfidën e javës së 11-të në Seria A, në derbin e zjarrtë ndaj Torinos. Ekipi i Sarrit e luan në stadi
Pjanic me këtë foto qetëson tifozët e Juventusit (FOTO LAJM) Miralem Pjanic qetëson Maurizio Sarrin dhe tifozët e Juventusit. Me një foto të postuar në story në profilin e tij në
Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit. Pas një rr
Pjanic para ndeshjen me Leverkusen: Jemi të uritur për të fituar Championsin Miralem Pjanic mendon se Juventusi do të luftojnë për gjithë trofetë me Maurizio Sarrin. Para ndeshjes kundër Leverku
Juventus merr kreun, shkëlqejnë Pjanic dhe Ronaldo (VIDEO) Juventusi ka mposhtur me rezultatin 2-0 SPAL-in e Etrit Berishës në sfidën e vlefshme për javën e 6-të të Serisë A, duke
Pjaniç realizon super gol ndaj SPAL (VIDEO) Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Spal në ndeshjen që po zhvillohet në “Juventus Stadium”. Mesfushori Miralem Pjan
Statistikat, Ronaldo i dyti më i dobët në Seria A Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zyrtarisht gjuajtësi i dytë i më i dobët i goditjeve të lira në historinë
ZYRTARE: Pjaniç ja del për Atleticon, Costa qëndron në infermieri Pjanic është rikuperuar dhe do të luajë kundër Atleticos, por jo edhe Costa. Të mërkurën, nga ora 21:00, skuadrat që
Juventus në alarm para ndeshjes me Atletico Madrid Nuk është një moment i mirë për Juventusin në lidhje me dëmtimet që kanë prekur skuadrën. Fillimisht bardhezinjtë hum
Plani i Sarrit te Juve, Dybala dhe Pjanic të paprekshëm pritet dhe rikthimi i Higuain Maurico Sarri është favoriti kryesor për stolin e Juventusit pas largimit të Masimilano Allegrit, shkruan Albeu.com.
Pjanic thur elozhe për De Rossin: Një histori inspiruese Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, ishte një nga talentet më premtues kur mbronte ngjyrat e Romës disa sezone më p
Pjanic paralajmëron largimin nga Juventusi Në një intervistë të gjatë dhënë për "Canal Plus", mesfushori i Juventus, Miralem Pjanic ka folur ndër të tjera edhe për
Një agjent shqiptar kërkon të dërgojë Pjanic te Reali Pa dyshim është e qartë se Fali Ramadani (56 vjeç) dhe agjencia “Lian Sport” mbetet më me ndikim në Serbi. Ai është
Pas eleminimit në Champions, Pjaniç akuzon ashpër Miralem Pjanic në mbrojtje të Massimiliano Allegrit, trajnerit të Juventusit. Mesfushori boshnjak ka dhënë një intervist
Tremben tifozët e Juventusit, PSG ofron 75 milion euro për Pjanic Miralem Pjanic duke se është gati të largohet nga Juventus në verë. I kërkuar nga Real Madrid, boshnjaku është një ha
Formacionet zyrtare: Juventus-Fiorentina, bardhezinjtë 1 pikë larg titullit Juventusi do të harrojë eleminimin e turpshëm në Champions teksa do të kërkojë sot titullin e 8 radhazi në Serina A.
Tremben tifozët e Juves, Real Madrid takon agjentin e Pjanic Drejtuesit e Real Madridit u takuan me agjentin që përfaqëson sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic dhe mesfushori
Gati shkëmbimi Kroos-Pjanic? Reali i Madridit dhe Juventusin mund të realizojnë në fund të merkatos një shkëmbim të bujshëm mes lojtarve. Bëhet fjalë
Tremben tifozët e Juves, Reali synon të marrë yllin e mesfushës Me ardhjen e Zinedine Zidane tashmë oreksi për të afruar emra të mëdhenjë është shtuar te Los Blancos, shkruan Albeu.com
Pjaniç shënon një perlë, kalon Juventusin në avantazh (VIDEO) Gjithçka filloi pas një gafe të portierit Meret e cili bëri një dalje të gabuar jashtë zonës së tij duke penguar Ronaldo