999 rezultate për

pitoni

Pitoni fshihet brenda murit të shtëpisë, tmerrohen banorët (VIDEO) Ky është momenti i tnerrshëm ku një piton gi=jigant u gjet i fshehur brenda murit të një shtëpie, duke lënë të tmerruar
E frikshme! Pitoni gjigant hyn në banjo pronari e filmon (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm ku që një gjarpër i madh u gjet në banjon e një shtëpie në Queensland. Piton i madh u fil
Mendoi se ishte hija e pemës, pitoni gjigant i pret rrugën 50-vjeçarit (FOTO LAJM) Një motorsit i cili po shkonte në shtëpi u shokua kur një piton gjigant i preu rrugën. Ai mendoi se ishte hija e një
Pitoni gëlltit një oposum të pafuqishëm, momenti i frikshëm (FOTO LAJM) Fotot tregojnë skenën dramatike ku një piton gëlltit një oposum të pafuqishëm. Pitoni prej dy metrash e tërhoqi trupi
I ngjan një ylberi, pitoni me pamjen unike i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Jhon Kim ka më shumë se 20 gjarpërinj, por njëri prej tyre është shumë i vecantë dhe nuk është çudi se përse. Një gja
Kapi pitonin 10 metra të gjatë, gjahtari bie në kurthin e presë së vet (FOTO LAJM) Një burrë kishte arritur të kapte me sukses një gjarpër 10 metra të gjatë, por nuk e kishte kuptuar se Pitoni po e neutr
Momenti i zhurmës së stomakut, pitoni i uritur gllabëron drerin (VIDEO) Ky është momenti i zhurmës së stomakut, të një pitoni të uritur që gllabëron një dre në një park kombëtarë në Sri Lanka
Sfidon gravitetin, pitoni gllabëron oposumin nga koka (VIDEO) Shfaqje spektakolare janë publikuar duke treguar momentin dramatik kur një piton gëlltiti një oposum në një pemë nga kok
Beteja fatale mes kobrës dhe pitonit gjigant përfundon me barazim Një fotografi që është bërë hit në internet, që me gjasë është nga Azia Juglindore, shfaq një përballje të pazakonshme.
Pitoni gllabëron oposum në pak minuta (VIDEO) Kafshët australiane janë mjaft të tmerrshme, një gjarpër python u filmua duke ngrënë një opossum (lloj kafshe) në oborri
Tmerrohet gruaja, pitoni i gllabëron qenin para syve (FOTO LAJM) Një piton i uritur gllabëroi një qen të vogël të një familje që e donte shumë. Nelia Scheepers u zgjua në mëngjes për
E mori për ta shitur, pitoni mbyt për vdekjen të riun me motoçikletë (FOTO LAJM) Një burrë u mbyt për vdekje nga një piton rreth 12 metra. Zaim Khalis Kosnan, 35 vjeç, pa zvarranikun ndërsa po kalon
Pitoni gjigant i hëngri djalin, nëna vazhdon të kujdeset për të! (FOTO LAJM) Nëna e një të riu të mbytur për vdekje nga një piton ka vendosur të mbajë një gjarpër. Dan Brandon u gjet i vdekur në
Të lash pitonin gjigant në vaskë! (Video) Ky është momenti i çuditshëm kur një grua e trajton gjarpërin e saj piton si një qenush të vogël dhe e detyron atë të bë
Policia e Floridas kap Pitonin 4 m të gjatë që pengonte qarkullimin e makinave (VIDEO) Policia e Floridës ka kryer një operacion për heqjen e një pitoni gjigant prej 4 metrave, që kishte dalë në autostradë d
Pitoni gjigant sulmon qenin, e mbështjell për ta gëlltitur (FOTO LAJM) Një burrë nga Queensland Australi u zgjua në mëngjesin e ditëlindjes së tij për një lloj surprize që nuk ia kishte marrë
Gruaja tmerrohet kur zgjohet në mëngjes, pitoni gjigant fle me të (FOTO LAJM) Një grua në Queensland përjetoi frikën më të madhe të jetës së saj kur u zgjua në mnëgjes dhe gjeti një gjarpër në shtra
Pitoni 7 metra i gjatë arratiset nga akuariumi dhe mbyt për vdekje burrin (FOTO LAJM) Një burrë ka humbur jetën pasi u mbyt për vdekje nga një piton gjigant, i cili kishte ikur nga akuariumi i xhamit në të
Pamje të rënda! Pitoni gjigant mbyt për vdekje 55-vjeçarin (FOTO LAJM) Një 55-vjecar u mbyt për vdekje nga një piton gjigant i cili ndodhej në oborrin e shtëpisë së tij. Saëan Tabklai kapi
Gllabëroi një mace, e frikshme çfarë i ndodh pitonit (VIDEO) Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendr