999 rezultate për

pistolete

Kokainë dhe pistoletë në makinë, arrestohet këngëtari i njohur grek Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis është arrestuar mbrëmjen e sotme në periferi të Athinës, pasi gjatë kontrollit
Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
"I vuri pistoletën në kokë vajzës 1 vjeçe", rrëfimi i gruas për përballjen me hajdutët në banesë “Dy persona gjendeshin në korridorin e shtëpisë me kapele në kokë. Sapo mbërrita dhe i pyeta çfarë donin në shtëpinë to
Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Fjolla Morina me poza provokuese, i dashuri biznesmen nuk i reziston dot (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Fjolla thyen arrestin e shtëpisë për Fisnikun: Dashuri! Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Punonjësi i Policisë së Burgjeve godet me tytën e pistoletës 39-vjeçarin Policia njofton se rreth orës 20:15, në Paskuqan në periferi të Tiranës, 49-vjeçari Lavdrim Mena, punonjës i policisë së
Hodhi pistoletën në kosh dhe ja mbathi, si ra në duart e policisë "Lypeni" Mbrëmjen e kaluar Lajden Kadelli u arrestua nga blutë e Ttiranës në bashkëpunim me ata të Durrësit pasi rezulton të jetë
Rrezikon 7 vite burg, 14 vjeçari kapet me pistoletë Një 14-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga blutë e Durrësit pasi u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Polici
Avokatja e Fjolla Morinës: Nuk janë armë, njëra është pistoletë për të trembur qentë dhe tjetra çakmak Këngëtarja e njohur Fjolla Morina doli ditën e sotme përpara gjykatës së Kukësit për të marrë masën e sigurisë, pasi u k
Rrezikon 20 vite burg, Fjolla Morina tregon kush ia dhuroi pistoletën Këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua dy ditë më parë në pikë kufitare të Morinës, pasi u kap me armë zjarri.
U kap me pistoletë dhe 23 fishekë, çfarë tha në polici Fjolla Morina Këngëtarja Fjolla Morina, ka pranuar në policinë e Kukësit se arma e zjarrit dhe 23 fishekë i përkisnin asaj. “Unë i
U kap me armë, ndjekësit "demaskojnë" Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme policia kufitare në Morinë arrestoi këngëtaren e njohur Fjolla Morina, pasi gjatë kontrollit iu zbuluan
Zbardhet masakra e 8 viteve më parë, Eglantina Buci u vra me pistoletë dhe u gropos nga babai dhe vëllai Policia e Tiranës ka zbardhur vrasjen e 23-vjeçares Eglantina Buci, ndodhur në vitin 2012 në kryeqytet ku sipas policisë
Komandoja plagos dy të rinj në Tiranë: Njërin e qëlloi me plumb, tjetrin me tytën e armës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet nga policia bëjnë me dije se pas një konflikti me
Parandalohet tragjedia, 32-vjeçari me armë në brez niset të vrasë bashkëmoshatarin Marrja e informacionit, ndjekja dhe ndërhyrja në kohë e Policisë, parandalon vrasjen dhe vë në pranga autorin e dyshuar.
Gjyshi qëllon me pistoletë në kokë nipin 7 vjeçar Një fëmijë 7-vjeçar u qëllua në kokë me armë zjarri ndërsa ishte në shtëpinë e gjyshit të tij në zonën Conca d’Oro të Ro
Burri lëviz me pistoletë në brez në rrugët e Tiranës Një person i armatosur është parë duke lëvizur në rrugët e Tiranës. Ai shfaqet duke ecur me biçikletë ndërsa armën e
46-vjeçarja: Burri polic më vuri pistoletën në kokë në sy të vajzës, e kapa me tjetrën Një 46-vjeçare nga fshati Manasufaj i Lushnjes ka rrëfyer dhimbjen e madhe, e cila i ka shkatërruar familjen. zemra-e-ha
Të shtënat në Kamzë: Policia i shkoi në derë, ai nxori pistoletën Një person në Kamzë është shoqëruar për në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për dhunë në familje. Siç njoftoi policia