999 rezultate për

pistoleta

Kërcet sëpata e pistoleta për një kafe në Babrru Përleshje me sëpata dhe pistoleta në kokë. Kjo është skena e një grindjeje të ndodhur në Babrru, që nuk ka asnjë motiv t
Lëvizte lart e poshtë me dy pistoleta në çantë, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes të lëndeve narkotike në doza të vo
Fjolla Morina arrestohet me dy pistoleta në Kukës Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arrestuar me dy pistoleta në Kukës. 34 vjeçarja i kishte fshehur në makinën
Gjenden dy pistoleta në Shkumbin, dyshohet se janë hedhur nga autorët në Elbasan Dy pistoleta janë gjetur të hedhura në lumin Shkumbin. Mësohet se pistoletat janë gjetur gjatë aksionit për gjetjen e
Me pistoleta prej ari, ky është shqiptari që u bëri "gjëmën" biznesmenëve grekë Pistoleta prej ari, jelekë të papërshkueshëm nga plumbi dhe një T-shirt me stil mafioz janë disa nga fotot e ngarkuara n
Plas sherri në Vlorë: I riu nxjerr armën, por i bie nga dora Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Ngjarja është regjistruar në një lokal në zonën e Lungomares, shoqëruar me
"Më ka marrë malli për telenovela me të puthur e me gra të bukura", deputeti i PS-së bën kërkesën e pazakontë Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për rolin e medias teksa ishte i ftuar në Ora news. Ai ka kërkuar q
Kontroll i befasishëm në shtëpi, gruas i gjenden dy pistoleta Policia në Shtime raporton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një gruaje, janë gjetur dhe janë sekuestruar dy pistoleta m
Kamëz/ Kris pistoleta, policia fsheh ngjarjen ku u përfshi "i forti" i kromit Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kamëz. Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministr
Gati për luftë! Pistoleta, tritol dhe fishekë: Kapen një arsenal luftarak në Elbasan (VIDEO) Policia ka arrestuar një shqiptar të Kosovës në Elbasan pasi në makinën e tij u kapën 19 pistoleta, 1.6 kilogram tritol
Plas pistoleta në dasëm, plagosen dy persona, arrestohet një dasmor Mbrëmë pas mesnate në fshatin Çajle të Gostivarit, është arrestuar 53 vjeçari B.H, pasi gjatë ahengut familjar që është
I vidhen 66 mijë euro dhe pistoleta zyrtarit të Kosovës Një shumë e madhe parash dyshohet se i janë vjedhur një zyrtari të lartë të Qeverisë së Republikës. Indeksonline shkr
Kaçanikasi kapet me 10 pistoleta në makinë Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi të njëjtit pas kontrollit në veturën e tij i janë gjetur dhe konfiskuar dhje
KAOS/ Menaxherit të Armando Sadikut i drejtohet pistoleta teksa po drekonte me familjen (VIDEO) Menaxheri i Armando Sadikut është kërcënuar në mes të ditës me armë zjarri në një restorant në Beograd. Nikola Damjan
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Kris pistoleta në Korçë, plagoset 27-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të sotëm. Rreth orës 02:30 një shtetas me inicialet R
Kërcet pistoleta në Peshkopi, plagoset një person Një person është plagopsur me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e peshkopisë, Shtetasi me iniciale V.K, 32 vjeç
Raporti tronditës i qeverisë, këtu mund të mbajë çdokush pistoleta dhe granata në brez Shqipëria është vendi ideal për të mbajtur një pistoletë apo lendë shpërthyese pa leje. Këtë e tregojnë statistikat
Boll me pistoleta, policët pajisen me armë të gjata Zyrtarët policorë të rendit publik të disa drejtorive rajonale dhe stacioneve policore, janë pajisur me armë të gjata, t
Me automatikë dhe pistoleta, kapen dy të rinj në Durrës Policia e Durrësit në bashkëpunim me Forcat Operacionale, pas një hetimi 2 mujor kanë goditur një rast trafikimi të armë