999 rezultate për

pistes

Interi i rikthehet pistës Vidal, tentohet transferimi në janar Arturo Vidal vazhdon të mbetet një objektiv për Interin. Mesfushori kilian prej kohësh është në radarin e klubit zika
Pilotët "harrojnë" garën, ja plasin grushtit mes pistës (VIDEO) Spektakli ka qënë gjithnjë prezent në garat NASCAR, por ajo që vjen nga pista e Charlotte Motor Speedëay është thjeshtë
Vendoset lapidar dhe një shqiponjë në vendin ku u vra Murataj (FOTO LAJM) Grabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit vijon të jetë temë e diskutimeve për banorët e zonës së Tapizës. Hashimi
Me ardhjen e Zidane, Reali i rikthehet pistës Hazard Me ardhjen e Zindeinë Zidane tashmë Reali po përgatitet ti bëjë një merkato bombë për sezonin e ardhshëm. Kështu Los
Dështim total i prokurorisë në hetimin për vrasjen e Pistës As edhe një person ende nuk është vënë nën llupën e prokurorisë së shtetit si i dyshuar për vrasjen e Elvis Pistës. Edhe
Aksident i i frikshëm në Formula 3, pilotja thyen shtyllën kurrizore (VIDEO) Pilotja e re gjermane Sofia Florsh përjetoi një aksident të llahtarshëm në garën e sotme në Formula 3 e cila u mbajt në
Real Madrid i kthehet pistës "Kane", gati oferta 215 milionë euro Real Madrid thuhet se është kthyer në garë për sulmuesin, Harry Kane, për të cilin po bënë gati një ofertë prej 215 mili
Kaluan 4 vite, asnjë e re nga vrasja e Pistës Edhe 4 vjet pas vrasjes së Elvis Pistës organet e ndjekjes nuk kanë arritur ta sigurojnë asnjë provë, e cila do të dërgo
Prishet avioni në mes të pistës, pasagjerët dalin e shtyjnë! (VIDEO) Disa pamje janë bërë virale në internet ku shihen disa burra duke shtyrë në aeroplan përgjatë një piste të indonezisë.
Barcelona i rikthehet pistës së harruar për lojtarin brazilian Sky Sports thotë se Barcelona po kthehet në interesimin për Philippe Coutinho. Lojtari i shte i lidhur edhe më parë p
Juve i rikthehet pistës Matuidi, i dërgon një ofertë zyrtare Juventusi për momentin ka hequr dorë nga Steve N'Zonzi, dhe tashmë ka nisur sulmin për Blaise Matuidi. Pas një viti
Motra e Evis Pistës, kandidate në listat e PDK-së Beatrisa Pista, motra e Elvis Pistës së vrarë para tre vitesh është në listat për kandidatë të PDK-së në zgjedhjet e 11
Lënë drogën dhe largohen poseduesit, 1 ton kanabis gjendet pranë pistës së avionit në Ishëm Ditën e sotme është sekuestruar një sasi e madhe kanabis sativa. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se sasia ë
Dalin detaje të reja nga vrasja e Elvis Pistës Kandidati për deputet, Elvis Pista, më 15 qershor 2014 ishte qëlluar nga një distancë prej 7 metrash me një pistoletë de
Rrëzimi i avionit/ Deputetët e PD drejt pistës së improvizuar Pesë deputetë të PD kanë vizituar sot vendin ku u ul avioni me pilotin italian, Guido Guidi. Edi Paloka, Arben Ristan
Ja si ndodhi grabitja spektakolare në aeroportin e Rinasit (VIDEO) Një shumë e konsiderueshme parash të një banke të nivelit të dytë u grabit gjatë ditës së djeshme në aeroportin “Nënë Te
Grabitja në Rinas/ Mjeti i grabitësve theu postobllokun e policisë Detaje të reja janë hedhur në dritë për grabitjen e ndodhur në aeroportin e Rinasit. Burime nga policia kanë bërë të dit
Ja çfarë thotë motra e Elvis Pistës për vrasjen e tij (VIDEO) Beatrisa Pista Demiri, motra e Elvis Pistës, kandidatit të PDK-së për deputet, që u vra më 15 qershor 2014, ka folur lid
Motra e Elvis Pistës: A do vijë dita kur Policia do te arrestojë vrasësit e Elvisit? Motra e Elvis Pistës, Beatrisa Pista, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kerkon te dije se, a do te vije kur
Rinia e Rahovecit kërkon zbardhjen e rastit të Elvis Pistës Rinia e Rahovecit, e përfaqësuar nga kryetarët e forumeve rinore të tri partive PDK, LDK dhe AAK përmes një deklarate të