999 rezultate për

pista

Hakmarrje? Dalin dy pistat e policisë për shpërthimin në Pogradec Ditën e sotme në oborrin e një banese në Pogradec shpërtheu lëndë plasëse. Nga hetimet paraprake të policisë, kanë d
Pista e MotoGP përfshihet nga një zjarr i fuqishëm (VIDEO) Një zjarri i madh ka përfshirë pistën e garave të MotoGP “Termas de Rio Hondo” në Argjentinë. Zjarri shkumboi plotësisht
Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO) Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj, shkruan Albeu.com. E ftuar
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
U qëllua me 5 plumba teksa hante darkë me anglezen, pistat e hetimit për vrasjen e shqiptarit Policia Gjyqësore e Gardës Civile në Spanjë ka nisur hetimet për vrasjen e shqiptarit me armë zjarri mbrëmjen e së premt
Stuhi bore në SHBA, shukoni si avioni rrëshqet nga pista (VIDEO) Një avion i "Spirit Airlines" ka rrëshqitur nga pista në Aeroportin Ndërkombëtar të Thurgood Marshall në Baltimore (Uash
U vra me tri plumba, zbardhen pistat ku po heton policia për eliminimin e Xhulio Prelës Xhulio Prela një efektiv i FNSH-së në Shkodër është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të të Shtunës
10 aeroportet më të frikshëm në botë (FOTO LAJM) Ulja dhe ngritja e aeroplanit gjithmonë sjellin një dozë frike tek pasagjerët. Pavarësisht komoditetit të aeroplanit, kj
Bie pista Suarez, Juventus i vendosur për Dzeko Kohët shumë të gjata për të pasur në dispozicion Luis Suarez, në pritje të marrjes së shtetësisë italiane pas një provim
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
Pista kryesore e ekzekutimit të Billës, flasin familjarët Një nga pistat kryesore për vrasjen e Hekuran Billës, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tir
Pistat dhe dyshimet: Atentati ndaj Ardjan Çapjas nga një konflikt jashtë vendit? Forca të shumta policie janë vënë në lëvizje te Spitali i Traumës, menjëherë sapo mjekët dhanë dritën jeshile që Ardian
Eliminimi mafioz i të riut nga Vlora, pista e hetimeve lidhet me të shkuarën në Belgjikë Detaje të reja mësohen nga eliminimi mafioz i 26 vjeçari Kristian Breshanaj në Vlorë, i vrarë në derën e shtëpisë me 5 p
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
DETAJET/ Dy të vrarë në atentatin në Durrës, pista ku dyshon policia (FOTO LAJM) Dy persona gjetën vdekjen në një atentat mafioz të shënuar mbrëmjen e kësaj të hëne në Shkozet të Durrësit. Viktima j
Pamje dramatike nga Stambolli, avioni me 177 pasagjerë del nga pista e përplaset (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi. Mediat vendase raportojnë se një avion i kompanisë "Pegasus Airlines" ka da
Krasniqi: LVV-LDK koalicion i pazareve të pista Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha para deputetëve se koalicioni LVV-LDK është i
U ekzekutua sa doli nga kafja, pista kryesore ku po heton policia Vrasja e mafioze e 28-vjeçarit në zonë e Astirit mbrëmjen e së hënës dyshohet se ka si motiv kryesor trafikun e lëndëve
PISTA/ Prej 3 ditësh asnjë gjurmë, vëllezërit e të rrëmbyerit të dënuar për drogë në Angli Megjithëse kanë kaluar 3 ditë nga pengmarrja e 49-vjeçarit Jak Prenga, në Kamëz, policia nuk ka mundur të gjejë asnjë gj
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami