999 rezultate për

pishman

A i ka rënë pishmanit?! Rama tregon ç' do kishte bërë më mirë dhe për çfarë do të mbahet mend Kryeministri Edi Rama në një intervistë dhënë në Facebook, ka folur për investimet në Sarandë, por edhe për atë se çfarë
Reali bëhet pishman për Reguilon, kërkon ta rikthejë në skuadër Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në verë
U largua papritur nga "Përputhen", Erjoni: Pata debat të ashpër me Anën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Erjoni i “Përputhen” vendosi në mënyrë të papritur që të largohej nga emisioni. Ditën e sotme ishte i
PSG u bë pishman për Thiago Silvan, tentoi ta mbante në fund Agjenti i Thiago Silva, Paulo Tonietto foli për de L’Equipe për lamtumirën e tij me PSG dhe nxjerr prapaskenat e ndarjes
Kjo nuk pritej! Dhëndri i bërë "pishman" shkon të marrë nusen me targën e çuditshme "Gruaja është bela!" Me këtë shprehje në targen e makinës një dhëndër ka ikur për të marrë nusen në ditën e dasmës së ti
Bonucci nuk është bërë pishman për kalimin te Milani Kalimi i Bonucci te skuadra e Milan konsiderohej si një nga lëvizjet më befasuese dhe kontroverse gjatë asaj kohe (2016/
Grezda: Nuk jam bërë pishman për kalimin te Rangers Në Kroaci futbolli do të rinisë në fillim të qershorit dhe Eros Grezda pavarsisht periudhës së izolimit për shkak të COV
Zaev bëhet pishman: Ndryshimi i emrave të shkollave në Çair në mënyrë ligjore Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev, e ka ndryshuar për 360 shkallë qendrimin për procedurën e riemërtimit të shkollave fillor
Tregoi për filtrin me futbollistin e Flamurtarit, Qeqa bëhet pishman me deklaratën (VIDEO) Gazetarja e sportit dhe njëherësh komentatorja e futbollit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ishte e ftuar në një intervistë të
Fotot në Tinder, Dajana Shabani del nga vetja e kërcënon ashpër Moderatorja Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. “Tinder” quhet programi
Firmosi për shkarkimin e Rudina Hajdarit, deputeti bëhet pishman: Pavarësisht se në shkresën e publikuar figuron edhe emri i tij për shkarkimin e Rudina Hajdarit, Halit Valterit ka reagu
De Ligt tregon nëse është bërë pishman që u transferua te Juventusin Qendërmbrojtësi Matthijs de Ligt, ka thënë se nuk pendohet që është transferuar në Juventus. Ish-kapiteni i Ajaxit, r
Rrëfehet burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman Gjystina Grishaj është burrnesha e vetme në Malësinë e Kelmendit. 54 vitet e jetës i ka kaluar në Lëpushë, aty ku u betu
Lefter Maliqi bëhet pishman: Të shpërndahet parlamenti Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi pak pasi pranoi mandatin e deputetit kërkon shpërndarje të parlamentit. Sipas t
Arsenali bëhet pishman për largimin e Ramsey Raul Sanllehi, drejtuesi i Arsenalit, i pyetur në lidhje me largimin e Aaron Ramsey, mesfushori 29-vjeçar që u transferu
“Pendesë për votën pro Metës?”, çfarë deklaron Ruçi Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi deklaroi ditën e sotme se nuk ishte bërë asnjëherë pishman për votën dhe qëndrimin e tij
Noizy bëhet pishman, "lan duart" me një status: Nuk më rr*het.. (FOTO LAJM) Në protestat e studentëve që po mbahen në Tiranë, janë përfshirë edhe personazhet e njohur të ShoWbizit shqiptarë. N
E bujshme / Neymar bie dakord me PSG që të largohet në fund të sezonit Neymar Jr po bëhet një temë diskutimi te PSG, pasi kohët e fundit është raportuar se ai do të largohet nga kampionët e F
Britanikët bëhen pishman, kërkojnë referendum për të qëndruar në BE Më shumë se 100 zona zgjedhore në Britaninë e Madhe që votuan për t’u larguar nga BE tani mbështesin lëvizjen që kërkon
Neville i bie pishmanit, shikoni çfarë thotë tani për Shaqirin pas atij goli fantastik Goli më gërshërë i Xherdan Shaqirit nuk ja ka ndryshuar mendjen Gary Nevilleit Neville e kishte cilësuar Shaqirin si