999 rezultate për

pishina

Do relaksoheni vetëm me pamjet, 5 pishina dimërore për të mos u humbur (FOTO LAJM) Çfarë ka më bukur dhe relaksuese në dimër se sa të notosh në një pishinë të ngrohtë, ndërkohë që jashtë bie borë dhe tem
Karantinë si e Cristiano Ronaldos, futbollisti sfidon koronavirusin nga pishina (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë në izolim në shtëpinë e tij në Torino. Kujtojmë që ylli i bard
Qeni i zgjuar e shpëton motrën nga pishina (VIDEO) Një Labrador shpëton motrën e tij pasi ajo bie në një pishinë. Pamjet e kapura nga një person tregojnë qenin duke e h
Hapja e lokaleve dhe pishinave në ambjentet e brendshme, ekspertja e ISHP-së prezanton masat e reja Që prej 1 tetorit do të hapen ambientet e brendshme të lokaleve, restoranteve por edhe të pishinave të mbyllura nën masa
Rregullat e reja për hapjen e pishinave Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë rregullat e reja për hapjen e pushinave të mbyllura, të cilat do të rifillojnë aktiv
Ishin me pushime, 40-vjeçari shqiptar del i pajetë nga pishina në Itali Një 40-vjeçar me origjinë shqiptare humbur jetën mbrëmjen e kaluar pas një rënie në pishinën në një hotel-rezidencë në
ISHP vendos hapjen e pishinave Instituti i Shwndetiti Publik ka kërkuar hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër të ISHP, pish
Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
Nga pishina, Eni Vasili pozon si asnjhëherë më parë (FOTO LAJM) Nëse ju ka shkuar ndonjëherë mëndja se Eni Vasilin nuk do ta shihni ndonjëherë jashtë studios televizive, e kishit gabim
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
Qeveria e Maqedonisë së Veriut miratoi vendime për lokalet, pishinat, plazhet dhe vaksinën për Covid-19 Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot në seancën e 76-të miratoi Protokollin për punën e pishinave dhe plazheve, kafeneve,
E RËNDË/ Ndërron jetë 4 vjeçari shqiptar pasi u nxorr pa ndjenja nga pishina Një vogëlush 4-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Bolzano të Italisë për të cilin mediat e vendit fqinj njoftuan se quhe
Më të dashuruar se kurrë, Genta ndan momentet intime me partnerin nga pishina (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira
Plane për pishina?! Ministria e Shëndetësisë merr vendimin drastik Ministria e Shëndetësisë ka vendosur të mbyllë pishinat në të gjithë territorin e vendit si pasojë e rritjes së rasteve
COVID-19, a do të hapet sot Pishina e Gërmisë? Në pritje të një vendimi definitiv nga institucionet e shtetit, Ndërmarrja Publike “Sport Marketing”, e cila e menaxhon
Para se të shkoni në pishina në këtë kohë të Covid-19, çfarë duhet të dini A mund të përhapet COVID-19 në ujë? Nuk ka asnjë provë që virusi SARS-CoV-2 që shkakton COVID-19 është përhapur përme
Pishina e Gërmisë drejt hapjes, këto janë rregullat Një nga atraksionet verore të kryeqytetit pritet të hapet nga java e ardhshme. Kështu, pishina e Gërmisë tashmë është ga
Video më e nxehtë, Morena Taraku "çmend" ndjekësit nga pishina (VIDEO) Morena Taraku ka treguar format trupore në bikini. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku po i shij
Me pishina e vend për ulje helikopteri, brenda jahtit super luksoz të miliarderit (VIDEO) Kur bëhet fjalë për investimet dhe pasuritë e miliarderëve nëpër botë herë herë na duken të pabesueshme shifrat marramen
Pëllumb Pipero: Hapni plazhet, si do të jetë vala e dytë e COVID-19 në Shqipëri Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero thotë se nga të dhënat e fundit epidemiologjike dhe klinike, COVID-19 thuajse ka hyrë