999 rezultate për

pishinĂ

Pishinat e ëndrrave, kur arkitektët rivalizojnë natyrën (FOTO LAJM) Keni hyrë ndonjëherë në një pishinë nga ku nuk ju bëhet të dilni më?! Pishinat e ëndrrave ekzistojnë vërtet. Dhe jo v
Kushtojnë 44 dollar, a do guxonit t'i vishni (FOTO LAJM) Nëse ju janë mërzitur provokimet apo vështrimet e djemve në pishina apo plazh për shkak të formave tuaja fizike, kompani
Vajzave që i shijon plazhi topless duhet të shkojnë në këtë qytet Të pakta janë ato vende ku femrat mund të lahet topless. E pikërisht për këtë në Barcelonë është hapur një pishinë. A
Nga Naploni në Soprano, Flaka Krelanin e frymëzon pishina për akapella (VIDEO) Flaka Krelani është ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila njohet për aftësitë e forta si këngëtare. Këngëtarja k
"A pihet puro në pishina", Bes Kallaku nuk mund ti përgjigjej më bukur ndjekësit (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër humoristët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar, po ashtu dhe një moderato
Në Dubai po ndërtohet një prej pishinave më të larta në botë (FOTO LAJM) Nga lart, Dubai është i përbërë nga ishujt në formë palmash dhe janë mbështjellë në një rreth, rrethuar nga ujërat e gji
Ilda "tërbon" fansat nga pishina, shfaqet mjaft joshëse (VIDEO) Gazetarja dhe moderatorja e sportit, Ilda Bejleri, sapo e mori gjithë vëmendjen e publikut. Ajo e ka publikuar një vi
Kjo është e vërteta e neveritshme që fshihet pas erës së fortë të klorit në pishina Sidomos tani që jemi në pikun e sezonit veror, relaksi në det apo pishinë është një nga argëtimet e preferuara thuajse p
Ndërton pishina nëpër shtëpi, endacaku kthehet në milioner (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere, pishina dhe deti janë zgjidhja më e mirë për tu relaksuar. Të shumtë janë ato që zgjedh
Këshillat që duhet të zbatoni nëse frekuentoni pishinat Stina e nxehtë e verës tejmbush jo vetëm plazhet, por edhe pishinat. Ndaj para se të shkoni në një prej tyre, më parë le
Kujdes në pishina! Mjekët japin alarmin për një virus të rrezikshëm, por shpërndahet mjaft shpejt Nëse virozat zakonisht i kalojmë në dimër, këtë verë një virus i veçantë është në qarkullim. Njihet si gripi i syrit dhe
Bebe Rexha nuk përmbahet, provokon sërish nga pishina (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një prej këngëtareve me origjinë shqiptare me famë botërore dhe shumë e dashur nga publiku. Bebe shpes
Meta nxjerr foto nga pishina: Ju thash që sot është ditë plazhi Ilir Meta bëri thirrje pak ditë më parë që e diela të jetë ditë plazhi dhe duket se kështu ka bërë edhe vetë. Përmes
Ja paske ng**f burrit moj! Blogerja reagon keq ndaj komentueses (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta së fundmi po pushon bashkë me familjen e saj dhe si gjithmonë është tepër aktive në rrjete soci
15 pishinat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Një pishinë luksoze është tipar tipik i hoteleve luksoze, nuk është çudi që ata e dinë se kjo është një nga atraksionet
Geti publikon foto nga pishina, Fjolla Morina habit me komentin (FOTO LAJM) Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina ka habitur me komentin që ia bëri reperit Getoar Selimit në fotografin që kishte pu
Pishina e rrallë në Londër, pamje 360 gradë (FOTO LAJM) Do të ndërtohet pishina e parë në botë, me një pamje 360 gradë, 220 metra në ajër, në rrokaqiellin e një ndërtesë në Lon
Pishina më e thellë në botë drejt përfundimit (FOTO LAJM) Në Poloni është drejt përfundimit pishina më e thellë e botës, që mbërrin deri në 45 metra. Pishina premton të jetë vend
Islandezët shkojnë në pishina siç shkojnë shqiptarët për kafe Kur bëhet fjalë për shoqërim, anglezët kanë baret, italianët kanë sheshet, kurse islandezët kanë pishinat e saj. Në
Uji është suksesi i lumturisë së Islandezëve Kur bëhet fjalë për shoqërim, anglezët kanë baret, italianët kanë sheshet, kurse islandezët kanë pishinat e saj. Në