999 rezultate për

pirro

Sot 25 vjeç, çfarë bën dhe si duket djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (FOTO LAJM) Ai është i biri i 2 prej emrave të mëdhenj në botën e muzikës shqiptare, djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Pir
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Dëshmia tronditëse: Më akuzuan se do i bëja atentat Enverit, nga turturat menduan sa më lanë të vdekur Publikohet historia e panjohur e inxhinierit Maks Uçi, i diplomuar jashtë për Gjeologji-Miniera, i cili në vitin 1972 fi
20 vite më e re, marrëdhënia sekrete e suksesshme e Pirro Çakos me bionden bukuroshe (FOTO LAJM) Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të
Përgjimi fundos të moshuarin që abuzoi me të miturën në Sarandë: E fërkova nga shalët Bajram Tusha, 72-vjeç lindur e banues në Sarandë akuzohet për abuzim seksual me të mitur. Prokuroria e Sarandës e ka
"Si sot, 27 vite më parë", Ardit Gjebrea publikon foton epike me Pirro Çakon (FOTO LAJM) Se fundmi moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram” një foto me mikun e tij të ng
Basha emëron Pirro Ahmetaj si Këshilltar të tij për Sigurinë Kombëtare Një zhvillim i rëndësishëm ka ndodhur në zyrën blu. Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka emëruar Pirro Ahme
Moderim apo muzikë, Orinda Huta dhe Pirro Çako bëhen bashkë (VIDEO) Orinda Huta prej vitesh i ka mmunguar tregut muzikor, duke iu përkushtuar moderimit. Së fundmi ajo vjen me një surprizë
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
Zbulohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen bukuroshe të Gjykatës, 20 vjet më e re (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatori i njohur Ardit Gjebrea u zhvendos në jug të Shqipërisë së bashku me stafin e tij për të xhir
Trupin plot me tatuazhe, Piro Çako flet për të birin (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos, Anthony, ka mbushur trupin plot me tatuazhe. Dhe pikërisht për këtë, këngëtari u pyet gjatë para
Djalin e Pirro Çakos tentojnë ta grabisin 5 minuta larg shtëpisë (FOTO LAJM) Djali i kantautorit Pirro Çako, Anthony është shumë i ndjekur në rrjete sociale. Por ditën e sotme ai është sulmuar n
Xhensila do të rikthehet në ekran me një bashkëpunim “bombë” Projekti i fundit i Xhensila Myrtezajt qe “Çika Çika” në bashkëpunim me Ardian Bujupin. Më pas këngëtarja pati një sh
Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos publikon videon romantike (VIDEO) Është e sigurt se Anthony Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugën e prindërve sa i përket ar
Aktorët nxjerrin zbuluar Veliajn: Po na falsifikon firmat për të prishur teatrin Pas listës me 65 artistë që dolën pro prishjes së Teatrit ekzistues, një deklaratë e fortë është bërë nga Pavlina Mani,
Që nga Rama deri të Pirro Çako, si u veshën të ftuarit në mbrëmjen e Timo Fllokos Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librine tij të dytë, “Kërcim në bosh”. Në këtë libër
Pirro Çako dhe Xhensila kthejnë edhe njëherë këngën që i ka përlotur të gjithë Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librin e tij të dytë, “Kërcim në bosh”. Ndër të tjerë
Nga Tahiri te Pirro Çako, të famshmit shqiptarë që kanë qenë në një klasë (FOTO LAJM) Edhe pse sot janë të suksesshëm në fusha të ndryshme, disa nga figurat e njohura shqiptare kanë qenë sëbashku në një kla
Mbush çantën me drogë e niset për Greqi, arrestohet 26-vjeçari Një çantë me kanabis është kapur në autobuzin Gjirokastër-Athinë. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia kufitare e