999 rezultate për

piro

Rrëmbehet vajzë 18 vjeçare në Gostivar Ditën e djeshme, 18 vjeçarja E.A. nga fshati Debresh i Gostivarit ka denoncuar rrëmbimin e saj ndërsa personi që ka krye
Qeveria largon nga detyra e rendësishme babain e Erisa Xhixhos Qeveria ka vendosur lirimin nga detyra të Piro Xixhos, i cili prej shumë vitesh ka drejtuar Autoritetin e Komunikimeve E
"I paaftë mendërisht", Rama shkarkon nga puna babain e ish-deputetes së LSI Qeveria ka shkarkuar nga detyra Piro Xhixhon, babai i ish-deputetes së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho.
Erion Veliajt kapet "mat" në një darkë me Ilir Metën: Kush i dekonspiroi (FOTO LAJM) Erion Veliaj dhe Ilir Meta kanë qenë në një darkë të përbashkët mbrëmë gjatë ndeshjes Partizani i Beogradit - Skëndërbeu
Elisa Spiropali tregon që nuk është amvisë e mirë: Nuk di të gatuaj E ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Opinion” teksa po flitet për “Gratë mes karrierës dhe familjes”, deputetja e PS-së,
Kush janë tre dhëndurët e Pirokut që do udhëheqin me 3 komuna në Maqedoni Fshati Pirok i Komunës së Bogovinës ka me çfare të krenohet. Gjatë ditës së djeshme 3 dhëndurë nga Piroku ishin në garë
Deputetja kujton takimin e fundit me Adelën: Pushofsh në paqe! Deputetja Elisa Spiropali me anw tw njw statusi nw Facebook ka kujtuar intervistwn e saj me gazetaren e ndjerw Adelajda
Spiropale sulmon ashpër Bashën: Për çdo të arrestuar ky i gjen lidhje me Edi Ramën Nënkryetarja e grupit të PS-së Elisa Spiropali pak pasi Basha reagoi në lidhje me arrestimin e Moisi Habilajt, ka iron
Grida kapet me Spiropalin: Je femër, s’do flasim për letrën e lagur E ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në Neës24, Elisa Spiropali është shprehur se skena dhe ‘p
Spiropali i del në mbrojtje mirditores: Budallëku njerëzor nuk ka brirë Nuk ka mbetur njeri pa u shprehur pas fjalimit të bërë nga mirditorja Rigerta Loku në Kuvend. Nga emocioni në dramë,
Viola Spiro për lidhjen me Arjonin: Nuk jemi miq, por tatuazhin për të e kam ende (VIDEO) Kohët e fundit Viola Spiro ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj por edhe zhvendosjes në një tjetër
E dekonspiroi e dashura angleze, si u kap grupi burrelsave që çonin shqiptarë në Angli (FOTO LAJM) Numri i shqiptarëve që kalojnë ilegalisht në Britaninë e Madhe po rritet nga dita në ditë ndërkohë që autoritetet vendas
Dekonspironte veprimet e Policisë, arrestohet polici Një inspektor pononjës te shërbimi në Repartin “Shqiponja” në Tiranë, është arrestuar nga SHÇBA, pasi dekonspironte vepr
Me të zeza në Kuvend, çfarë ka ndodhur me deputeten e Lushnjes Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u mbajt seanca e gjatë maratonë e cila u finalizua me votimin e qeverisë së re
Plas sherri mes deputeteve, Spiropali thumbon Klajda Gjoshën Dikur mike dhe vizionare të një kampi qeverisës, sot Klajda Gjosha dhe Elisa Spiropali kanë shpërthyer në akuza e ironi
Pas Ramës, Elisa Spiropali zbulon Skënderbeun e radhës (FOTO & VIDEO) Elisa Spiropali ka postuar një foto në faqen e saj në Facebook, ku shihet në krah të poetit të njohur shqiptar Ismail Ka
Viola Spiro shijon perëndimin e diellit (FOTO LAJM) Seksi si gjithnjë edhe këtë herë moderatorja Viola Spiro ka treguar se është në formë mjaft të mirë fizike. Në postim
Zbardhet dokumenti, si ia hoqi Berisha dekoratat dajës së Edi Ramës (FOTO LAJM) Në vitin 1995, Presidenti i asaj kohe, Sali Berisha firmosi dekretin për heqjen e medaljeve dhe dekoratave për ish-nomek
Braçe-piromanëve: Bravo qelbësira, ky vend do vijojë të digjet për fajin tuaj Deputeti i PS-së, Erjon Braçe ka shpërthyer ndaj personave që janë përgjegjës për zjarrveniet e qëllimshme në Shqipëri.
E dekonspiroi policia, gjermani që filmoi atentatin: Do godisja makinën... Ai është personi kyç që mundësoi zbardhjen e atentatit tek "Komuna e Parisit" ndaj Lorenc Hoxhës prej tre djemve, të cil