999 rezultate për

pirlo

Pirlo: Momenti për Dybalën titullar Pasi debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore 0-2 në Ukrainë ndaj Dinamos së Kievit, Juventusi do përballet nesër në
Pirlo: Chiesa perfekt për idenë tonë të lojës Andrea Pirlo e nisi mjaft mirë aventurën e tij si trajner edhe në Ligën e Kampionëve, pasi Juventusi ia doli të triumfoj
"Luçesku më dha shansin kur isha 16-vjeç", Pirlo tregon pse u nxeh Dybala Juventusi bën debutimin për këtë sezon në Champions nesër ndaj Dinamo Kievit në transfertë. Në vigjilje të kësaj sfi
Dybala ngre zërin ndaj Fabio Paraticit Lënia në stol për të dytën ndeshje radhazi në kampionat ka lënë të pakënaqur yllin e Juventusit Paulo Dibala. MediaT
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Pirlo: Ja si lindi pasioni për t’u bërë trajner, dua lojë sulmuese Intervistë e gjatë dhe interesante me “UEFA.com” nga Andrea Pirlo. Trajneri i ri i Juventusit foli për veten e tij në
Batuta interesante e mesfushorit të Juventusit: Pirlos edhe sot nuk ja merr dot topin Weston McKennie është pa dyshim një blerje e goditur e Juventusit për mesin e fushës. Mesfushori amerikan i ka tregua
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli (FOTO LAJM) Juventus do të luajë në shtëpi përballë Napolit në orën 20:45. Të dyja ekipet luajnë për fitore teksa Pirlo ka hedhur
Juventusi nuk ndryshon mëndje, Pirlo publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Napolin (FOTO LAJM) E planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e sotme në orën 20:45, ndeshja mes Juventusit dhe Napolit mund të shtyhet, për sh
Pirlo nuk i kursen elozhet për Ronaldon: Vjen i pari në stërvitje dhe largohet i fundit Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, nuk ka kursyer lëvdatat për Cristiano Ronaldo. Lideri i Juventus në fushën e blert
Barazimi me Romën, Pirlo: Kemi bërë hapa prapa Andrea Pirlo nuk ka mbetur aspak i kënaqur me barazimin ndaj Romës. Juventus ka lëshuar pikë nga udhëtimi në ‘Stadio
Morata prezantohet te Juventusi, fjalët e tij të para për Pirlon dhe Ronaldon Alvaro Morata është prezantuar si lojtar i Juventusit. Sulmuesi spanjoll është i lumtur që është rikthyer te Juventusi,
Alla Pirlo, shijoni supergolin e Shaqirit nga goditja e lirë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City Ishte një gol që zakonisht i shënon
Formacion luksi, ja me cilën skemë pritet të luajë Pirlo (FOTO LAJM) “Kur të kthehet Dibala do të mendojmë se si do të luajmë, por mos mendoni se unë kam frikë të hedh në fushë 3, 4 apo 5 s
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM) Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin m
Pirlo debuton sot si trajner i Juventusin, gati për titullin e 10 radhazi Juventusi fillon mbrojtjen e titullit në Serinë A të dielën në mbrëmje, teksa do të presë në Torino skuadrën e Sampdoria
Pirlo flet për Suarez: Ka shumë pak gjasa të na bashkohet Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në prag të ndeshjes me Sampdorian, ka dal në një konferencë për shtyp, ku iu përgji