999 rezultate për

pires

Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
Qejflinj apo me halle? Këto janë qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse në vendin tonë Zbuloni qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse të Shpenzimet për pije alkoolike dhe duhan të familjeve shqiptare kanë a
Avokati i njohur: Asnjë duhanpirës me COVID-19 nuk ka vdekur, pse nuk lejohet telefoni?! Avokati Altin Goxhaj në një lidhje me skype me Fax News, ka komentuar mënyrën se si po përballet vendi me pandeminë e ko
"Me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen", Artan Fuga komenton videon e Musa Ulqinit (VIDEO) Nga Artan Fuga Për të mirën e Partisë, me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panj
Deputeti bie në grackën e gazetarit: Shtiret si mjek dhe i bën testin e covid-19 me një lëpirëse COVID-19 është shqetësimi më i madh i njerëzve në këto kohë të rrezikshme pandemie. Prej disa javësh, numri i rastev
Shifra shqetësuese! Kaq përqind e adoleshentëve në Shqipëri janë duhanpirës Duhanpirja tek adoleshentët në Shqipëri mbetet një problem shqetësues. Ekspertët thonë se në përgjithësi, politikat e
U dha lëpirëse ministrave të Ramës, përjashtohet me 10 ditë Ralf Gjoni Byroja e Kuvendit ka përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare deputetin Ralf Gjoni, për shkak se të enjten e kaluar, n
Ralf Gjoni mbush xhepat "plot" me lëpirëse, ja shpërndan ministrave të Ramës As këtë herë nuk munguan debatet në Parlament. Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni i ka quajtur deputetët social
Duhanpirësit më pak të rrezikuar nga koronavirusi? OBSH-ja kundër studimit francez Organizata Botërore e Shëndetit i ka dhënë fund çdo dyshimi pas botimit të studimit francez kontravers sipas të cilit ni
Bashkëshortja e yllit të Arsenalit ''djeg'' rrjetin, foto me bikini e ''Corona'' (FOTO LAJM) Xhesika Pires është tepër aktive në rrjetet. Gruaja e legjendës së Arsenalit, Robert Pires, duket në top formë edhe në k
OSBH ka një thirrje për duhanpirësit: Jeni më të rrezikuar nga COVID-19! OBSH në Shqipëri iu bën thirrje të gjithë atyre qytetarëve që konsumojnë duhan se tani është koha e duhur për ta lënë.
A janë duhanpirësit më të rrezikuar nga koronavirusi Nëse jeni një duhanpirës i rregullt, gjasat që mushkëritë tuaja të dëmtohen janë të mëdha Së fundmi, nisur nga përhap
A do ta lini pas kësaj videoje? Mushkëritë e duhanpirësit bëhen virale në rrjet (VIDEO) Efektet e pirjes së duhanit janë të mëdha në organizimin e konsumatorit. Organi që dëmtohet së tepërmi janë mushkëritë,
Ulet numri i burrave duhanpirës, çfarë po ndodh me gratë Organizata Botërore e Shëndetësisë së fundmi ka nxjerrë një studim ku thuhet se duhanpirja nga meshkujt ka shënuar rënie
Greqia merr masa drastike ndaj duhanpirësve, gjoba deri në 10 000 euro Greqia ka miratuar një mori rregullash kundër duhanpirjes, të cilat synojnë që ta ulin atë me 25 për qind deri në fund t
Kështu duken mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet (VIDEO) Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.
Dy cigare, janë po aq të dëmshme sa të pini edhe një paketë Ka shumë persona të cilët ndezin një apo dy cigare në ditë, me pretendimin se nuk po i shkaktojnë shumë dëm vetes. Po
Lajm i keq për duhanpirësit! Ndryshon ligji, tashmë nuk do të lejohet as në këto ambiente Nga kjo e mërkurë ka hyrë në fuqi zbatimi i disa ndryshimeve të bëra në ligjin anti-duhan . Përveçse duhani nuk lejoh
Meshkujt tymosin për t’u dukur "cool", por a i pëlqejnë vajzat duhanpirësit Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqare të anketuara, 70% p
Kujtojnë se duken bukur kur tymosin, shumicën e vajzave i neverit ky gjest Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqarë të anketuar, 70% pr