999 rezultate për

pique

Pique mesazh prekës për Valverden Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.
"Dua të jem fryt i ndaluar", Shakira tregon pse nuk i thotë "po" për martesë Pique Këngëtarja me famë botërore Shakira ka rrëfyerpse nuk pranon të martohet me qendërmbrojtësin e Barcelonës Gerard Piqué.
Barazoi ndaj Real Sociedadit, Barcelona ankohet te federata spanjolle kundër VAR-it (VIDEO) Barcelona thuhet se do të ankohet te Federata e Futbollit të Spanjës shkaku i vendimeve kontroverse në barazimin 2-2 të
Dëmtohet Pique, mësohet sa do të mungojë Barcelona mori tri pikë të mëdha në udhëtim te Atletico pasi fitoi me rezultat minimal 0-1. Por këtë fitore e zbeh pa
Pique i gatshëm të largohet nga Barça nëse nuk luan mirë Gerard Piqué ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2022, dhe sikurse e shpjegon për “El Mundo Deportivon”, klubi katal
Gjigandi francez nis ti prishë punë Romës për Hysajn "Hysaj nuk kërkohet vetëm nga Roma, ka edhe klube jashtë Italisë që interesohen për të". Mario Giuffredi, menaxheri i mb
Wenger: Arsenali u përpoq të blejë Messin dhe Piquen Arsene Wenger e ka pranuar se, shumë kohë më parë, Arsenali kishte bërë përpjekje për t’i blerë Lionel Messin dhe Gerard
Barcelona nuk po ngre "kokë", ndaj Dortmund mungon Pique Qendërmbrojtësi Gerard Pique do t’i mungojë Barcelonës në ndeshjen kundër Borussia Dortmundit në Camp Nou, në kuadër të
Pique: Me këtë nivel është vështirë të fitojmë Ligën e Kampioneve Vërshëllimat në stadium në minutat e fundit të ndeshjes së Barcelonës ndaj Slavia Pragës treguan qartësisht se tifozët n
'Zbutet' Pique: Neymari e ka derën hapur në Barcelonë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka këmbëngulur se Neymari është i mirëseardhur të kthehet te klubi katalonas
Pique transferon nipin e Shakiras te skuadra e tij Tarik Antonio Mebarak është blerë nga Andorra, skuadra në pronësi të Gerard Pique që garon në nivelin e tretë të futboll
Starti i dobët i Barcelonës, Pique gjen fajtorin Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka kritikuar përgatitjet parasezonale pas fitores ndaj Villarealit. Barcelona gj
Pique: Messi, tani ka të drejtën të largohet nga Barcelona Gerard Pique beson se Lionel Messi e ka fituar të drejtën për ta shkëputur kontratën me Barcelonën nëse dëshiron ta bëjë
Pique zyrtarisht futbollisti më inteligjent në botë Shumica e lojtarëve të futbollit në botë vlerësohen bazuar në shëndetin fizik, shpejtësinë, aftësitë, … Megjithatë, disa
Barcelona prezanton uniformat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Klubi i Barcelonës ka zbuluar dizajnin e ri të uniformave që do të veshin futbollistët sezonin e ardhshëm. Për herë t
Pique i del në mbrojtje Valverdes: Jemi të trishtuar, por do të fitojmë trofe të tjerë "Nuk ka justifikime, jemi Barcelona. Kemi detyrimin për të fituar gjithçka". Nëse këtë e thotë Gerard Pique, dikush që k
Mesfushori Barcelonës: Pique i gjatë dhe i bukur, Messi i jashtëzakonshëm Askush nuk e mendonte në fillimin e sezonit se mesfushori 22 vjeçar, Arthur i ardhur nga Brazili te Barcelona do të mert
Pique: E pamë ndeshjen me PSG, nuk duhet të kemi besim te ky ekip Gerard Pique është shumë i kënaqur me fitoren 1-0 ndaj Manchester United në Old Trafford, por mendon çdo gjë është e hap
"Sa herë keni bërë seks këtë muaj?", Pique "ironizon" Realin Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique ka qenë i ftuar në emisionin "La resistencia" në Madrid, ku humori nuk mungoi. Kur
Zidane i prish punë Juventusit, kërkon bashkombasin e tij tek Lyon-i Tanguy Ndomble është një nga mesfushorët më të kërkuar të momentit. Për mesfushorin interes të fortë ka shfaqur Juven