999 rezultate për

pioli

Si do të jetë Milani i Stefano Piolit? Stefano Pioli ka drejtuar edhe seancat e para stërvitore të skuadrës së Milanit, teksa menjëherë ka nisur të punojë për
Del sondazhi, edhe tifozët shqiptarë të Milanit nuk e duan Piolin (FOTO LAJM) Milani zgjodhi t’i besojë stolin Stefano Piolit duke larguar Marco Giampaolon. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës
Këta janë lojtarët që Pioli vlerëson shumë te Milani Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratë
Mos i humbisni: Pas zyrtarizmit të Piolit, "shpërthejnë" sërish memet (FOTO LAJM) Stefano Pioli u zyrtarizua ditën e sotme te Milani duke zëvendësuar të larguarin Gianpaolo, shkruan Albeu.com. Por fa
Prezantohet Pioli: Gjykimet t’ia lëmë fushës, këtu për të çuar Milanin në Champions Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do
Pas zyrtarizimit të Piolit, flet Maldini: Ne menduam gjatë dhe firmosëm me një trajner të mirë Sot dhe zyrtarisht klubi i AC Milan ka zbuluar emrin e trajneri të ri. Stefano Pioli, i cili para se të marrë drejtim
Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Pioli nënshkruan sonte me Milanin Stefano Pioli pritet të nënshkruajë kontratë me Milanin këtë mbrëmje dhe ta mbajë seancën e parë stërvitore me ekipin ku
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Dobitë shëndetësore të majdanozit Majdanozi është bimë e pasur me shumë elemente kryesore, që ndikojnë drejtpërdrejtë në organizmin e njeriut. Ai ësht
Humbi ndaj Frosinones, Pioli jep dorëheqjen nga Fiorentina Stefano Pioli ka dhënë dorëheqejen pas humbjes befasuese në shtëpi nga Frosinone. Ai në fakt ishte pranë shkarkimit
Pioli: Nuk ishte penallti, VAR duhet të funksiononte edhe te Chiesa Stefano Pioli beson që Fiorentina luajti në një nivel me Interin, duke besuar se meritonin një rezultat më të mirë. S
Edhe Stefano Pioli bën tatuazh emrin e Davide Astorit Pas Cristiano Biraghit, tani është edhe trajneri i Fiorentinës Stefano Pioli që ka bërë një tatuazh për nder të Davide A
Pioli: Skuadra ime vuan dhe qan për Astorin Të dielën e kaluar, kapiteni i Fiorentinës, Davide Astori do të gjendej i pajetë në dhomën e tij të hotelit, lajm që tro
Trajneri i Fiorentinës flet pas vdekjes së Astorit: Skuadra vazhdon të qajë dhe vuajë Një javë pas vdekjes të kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, skuadra vjollcë do të mundohet të lërë pas tragjendinë
Pioli i zhgënjyer me VAR-in që po i lehtëson punët Juventusit Juventus triumfoi me rezultat të pastër 2-0 kundër Fiorentinës, ku në takimin vëmendjen shumë të madhe e mori anulimi i
Fiorentina nuk e lejon Juventusin që t'ia rrëmbejë talentin e radhës Juventusi kërkon të bëjë sërish pazar te Fiorentina. Pas Bernardeschit, bardhezinjtë po synojnë t’i rrëmbejnë klubit vjo
Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Zyrtare, Pioli zgjidhet trajneri i ri i Fiorentinës Stafano Pioli ish trajneri j Ibter sot është zyrtarisht trajneri i ri i Interit. Këtë gje e ka konfirmuar skuadr
Interi shkarkoi Piolin, ja numrat e tij në krye të zikaltërve Stefano Pioli nuk është më trajner i Interit që nga mbrëmja e djeshme, teksa në orën 22:30 zikaltrit dolën me një komuni