999 rezultate për

pinto

Ende pas hekurave, ky është hakeri që "fundosi" Manchester City-n Manchester City është dënuar ditën e djeshme nga UEFA medy vite pezullim nga Champions Legue pasi nuk kishte zbatuar Fai
Si një "bishë" e vërtetë, kështu është transformuar ish-lojtari i Barcelonës Ish-portieri historik i Barcelonës, Jose Manuel Pinto Kolorados (PINTO), e përfundoi karrierën e tij me klubin "blaugran
Drejtori i komnunikimit të UEFA-s flet për çështjen e zgjedhjeve në FSHF Gara për postin e presidentit të Federatës Shqiptare të futbollit po hyn në një pikë të nxehtë, me gjithçka që po ndodh
Publikohet hiti i yjeve të Barçës (VIDEO) Mbase nuk do të mbahet mend për pritjet e tij spektakolare, por ish portieri i Barcelonës, Jose Manuel Pinto, mund të mb
UEFA: Platini i shqetësuar, futbolli mos ngatërrohet me politikën UEFA është shprehur në lidhje me incidentin e ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë në Beograd. Dueli i ndërprerë në minut
Tekniku i Kosta Rikës: Navas gati të jetë titullar te Reali Trajneri i kombëtares së Kosta Rikës, Jorge Luis Pinto, ngre në qiell portierin Keylor Navas, protagonist kryesor me eki
Pinto: Arbitër, kujdes simulimet e Robben! Trajneri i përfaqësueses së Kosta Rikës, Jorge Luis Pinto, para çerekfinales që skuadra e tij do të luajë ndaj Holandës,
Jorge Luis Pinto: Do bëjmë historinë 120 minuta lojë intensive dhe më pas drama e penalltive për një vend në çerekfinale. Gjithsesi i gjithë mundi dhe djersa
Atletico-Barça, Messi vrapoi sa portieri Pinto Lionel Messi është një nga lojtarët kryesorë ndaj të cilit do të drejtohet gishti për humbjen e Barcelonës ndaj Atletico
Neymar dhe Alves këndojnë me "djemtë" e Pintos (VIDEO) Dani Alves dhe Neymar kanë qënë protagonistë të kapitullit të dytë të "Ve a por tus suenos", ku dy brazilianët kanë kënd
Pinto optimist për ndeshjen me Atleticon Portieri i Barcelonës, Jose Pinto, beson se Barcelona do të jetë në formën shumë të mirë në ndeshjen e kthimit të Champi
Tata: Edhe 13 finale të tjera për Pinton (VIDEO) Pengesa e radhës për Barcelonën në betejën për të fituar titullin kampion në Spanjë është Espanyoli. Blaugranat do të pë
Martino: Të fitojmë me Vallecanon, më pas City Barcelona këtë fundjavë përballet me Vallecanon në “Camp Nou” në Primera Divizion, me objektivin për të marrë tre pikët
Barça, në shkurt vendoset për portën Mbetet një dilemë e ardhmja përsa i përket portës së Barcelonës me Victor Valdes që ka deklaruar largimin në fund të sez
Barça, 3 rinovime mbeten të bllokuara (FOTO LAJM) Rinovimet kthehen në një çështje kritike për Barcelonën. Pas firmës së mundimshme me Andres Iniestan dhe bisedimeve për
Pinto siç nuk e keni parë kurrë (FOTO LAJM) Jose Manuel Pinto, portieri i dytë i Barcelonës, ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një kolazh me foto ku shfaqe
Pianoja e Pintos (VIDEO) Dihet tashmë që Jose Manuel Pinto, portieri i dytë i Barcelonës, është një fan i muzikës dhe nuk është hera e parë që sh
Pinto si Higuita, "gjuajtje akrep" në stërvitje (VIDEO) Portieri i dytë i Barcelonës Jose Manuel Pinto ka publikuar në profilin e tij në rrjetin social "Instagram" një akrobaci
Abidal-Pinto, reperat e Barçës (VIDEO) Mbrojtësi francez Eric Abidal dhe portieri i dytë i Barcelonës Jose Manuel Pinto janë takuar me reperin francez Seyfu, n
Barça, makinë golash që "fut ujë" në mbrojtje Barcelona ka pësuar dymbëdhjetë gola gjatë tetë ndeshjeve të fundit. Sipas kësaj statistike na rezulton se pika më e dob