999 rezultate për

pinte

Do pinte kafen e mëngjesit, si u ekzekutua Bujar Çela Të tjera detaje zbardhen nga vrasja me armë zjarri 50-vjeçarit Bujar Çela. Mësohet se Çela punonte si taksist pa lice
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Mediat serbe publikojnë foton e Artan Hoxhës ku Stankoviç pinte kafe mes Tiranës Ndeshja e Crvena Zvezdës kundër Tiranës ka gjetur mbulim të gjerë në mediat serbe të cilat kanë publikuar një foto të tr
"E pinte, por nuk e shiste", flet nëna e djalit që ishte në makinë me shoferin e kryebashkiakes së PS Korado Buzi është një prej të arrestuarve që ishte në makinë me shoferin e kryetares së Bashkisë Majlinda Bufi kur u kap
Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani (FOTO LAJM) Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyv
I doli videoja ku pinte verë dhe thyente gota, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO) Pëllumb Pipero ka reaguar pas videos së tij që u bë virale në rrjetet sociale, ku shfaqej duke pirë verë dhe trokitur go
Çifti akuzohet se vrau djalin 11 vjeçar, duke e detyruar të pinte 3 litra ujë brenda 4 orëve! Një çift nga Kolorado po akuzohen për vrasjen e djalit të tyre 11-vjeçar duke e detyruar atë të pijë sasi të mëdha uji.
Gruaja bën rrëfimin e trishtë: Më vuri thikën në grykë! Programi "Historia ime", në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë dhe tepër të dhimbshme të nënës së tre fëmi
"Pinte me tifozët dhe tha këtu është parajsa", Chiellini tregon ditët e para të Higuainit te Juve Giorgio Chiellini, në autobiografinë e tij të diskutueshme dhe tashmë të famshme (fjalët e tij për Balotelli, Vidal, Ser
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Po pinte kafe i arrmatosur deri në brez, kapet durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një 38 vjeçar pasi po pinte kafe i armatosur. A.S është pikasur nga qytetarët teksa k
Pas grabitjes po pinte kafe i qetë në Yzberisht, si u kap durrësaku i rrezikshëm Policia ka arrestuar autorin e grabitjes së ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Raportohet se autori i g
Nisin hetimet për videon ku pinte kokainë, sa vite burg rrezikon Lefter Alla? Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion ka nisur tashmë hetimin për kryebashkiakun e Bulqizës Lefter Alla pas publikimit nga
Po pinte kafe, shqiptari qëllohet me dy plumba në mes të lokalit Një shqiptar është qëlluar me dy plumba në Itali. Sipas informacioneve paraprake, i riu po pinte një kafe në një bar
I dolën sheshit pamjet ku pinte kokainë, reagon Lefter Alla: Gjithçka është e montuar (VIDEO) Gazetari investigativ publikoi pamjet ku kryebashkiaku shihet duke konsumuar lëndë narkotike në ambientet e një lokali.
Pengmarrje në Tiranë? Policia: Dy djem morën të atin nga lokali, s’donin të pinte më alkool Pasditen e sotme Policia e Tirans u alarmua pas një telefonate se kishte ndodhur një rrëmbim në zonën e Don Boskos.
Këngëtarja e njohur zbulon pse pinte alkool para çdo interviste dhe performance (FOTO LAJM) Ellie Goulding pranoi se ka pirë një gotë alkool para intervistave dhe performancave për t’u dukur “më e çmendur ose më
Kështu duken mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet (VIDEO) Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.
Flet me lot në sy nëna e Dritanit: 'Mallin' nuk e pinte djali im Nëna e Bledar Toçit rrëfen në një intervistë për Top Channel prapaskenat e ngjarjes që tronditi një javë më parë Kavajën
E vranë teksa po pinte kafe, ky është biznesmeni lushnjar që ndërroi jetë (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Lushnje është ekzekutuar biznesmeni Besmir Hida. Burime nga policia bëjnë me dije se 40 vjeçari i ek