999 rezultate për

pink

"Dështim i qeverisë", këngëtarja e famshme dhe i biri rezultojnë pozitiv me COVID19 Këngëtarja e njohur Pink tha të premten në mediat sociale se ajo dhe djali i saj kaluan javë të tëra të izoluar pasi rez
Avioni i yllit botëror rrëzohet dhe shpërthen në flakë (FOTO LAJM) Një avion privat që mbante në bord ekipin e këngëtares Pink, shpërtheu në flakë pasi u rrëzua në Danimarkë pas performan
E pabueshme, Dua Lipa ka vjedhur hitin e turkes (VIDEO) Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Kiss and Make Up” në b
Dua Lipa publikon këngën e re me grupin më simpatik në botë (VIDEO) Prej shumë kohësh pritej publikimi i bashkëpunimit të Dua Lipës me grupin e njohur korean Blackpink. Dhe tani bashkëp
Eklipsoi Ramën me klasin e tij, kush ishte deputeti "pink" sot në Asamblenë e PS (FOTO LAJM) Fate Velaj njihet për ngjyrat në veshjen e tij dhe ato nuk i ka kuryer edhe sot gjatë Asamblesë së PS-së duke guxuar mad
Gjest i madh i Pink, këngëtarja ndërpret koncertin për... Pasi i kishte shtyrë disa koncerte në kuadër të turneut ‘Beautiful Trauma’ në Australi, Pink është rikthyer në skenë.
E quajti plakë, këngëtarja e njohur i përgjigjet flakë për flakë fansit Pink është një nga këngëtaret më rebele dhe që gjithnjë ka thyer tabutë me tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe humo
Revista “People” shpall Pink femrën më të bukur në botë Si çdo muaj prill edhe këtë vit revista prestigjose “People” ka shpallur në kopertinën e këtij muaji se cilën kanë cilës
Çmimi marramendës i çizmeve të Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa është këngëtare nga Kosova që po merr famë në tregun ndërkombëtar të muzikës. Veshja e saj e fundit duket se
Ish-banorja e BB sapo i bëri flokët “pink” dhe i shkojnë kaq shumë (VIDEO) Ish-banorja e Big Brother 9 ka bërë një ndryshim drastik dhe për më tepër të guximshëm. Bëhet fjalë për Ambra Mujin v
Këngëtarja shqiptare mesazh ironik kolegeve: Ja toleroj Pink, por jo juve Rrjetet sociale nuk janë aq “lemonadë” sa duken sepse tashmë zënë një vend të rëndësishëm në jetën e gjithëkujt ndaj duh
E bija ''goxhdon'' Pink! Pink do të jetë pjesë e kopertinës së revistës “Cosmopolitan” për muajin janar, dhe ka rrëfyer shumë të pathëna. Ndë
Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunu
Pink marroset pas suprizës së fanses Ajo ka frymëzuar mijëra fansa me muzikën dhe stilin e saj unik prej një femre të fortë dhe rebele, dhe fansat e saj i ja
Shitet për 32 milion dollarë Diamanti Pink Promise Diamanti “Pink Promise” u shit sot në ankand nga shtëpia Christie’s në Hong Kong për 32,16 milionë dollarë. Guri prej
Enca le nam në Ferizaj, rrëzohet keq me takat “pink” (VIDEO) Edhe këngëtarja Enca Haxhia ka qenë e angazhuar nëpër koncerte, por në njërin prej tyre fati nuk ishte në anën e saj.
Publikohet dueti i parë mes Sia-s dhe Pink Dy prej ikonave të muzikës pop, por jo vetëm më në fund kanë arritur të realizojnë një duet së bashku. Bëhet fjalë pë
Pink sërish nënë (FOTO LAJM) Te hënën, Pink ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Këngëtarja solli në jetë të hënën fëmijën e dytë me bashkëshorti
Pink fotografohet pak ditë para lindjes (FOTO LAJM) Pink është në pritje të fëmijës së dytë, e ndërsa fotografët teksa e kanë fotografuar ajo shfaqej më në formë se kurrë.
Pink krenare për mbipeshën Pak kohë më parë i’u përgjigj të gjithë fansave se ishte mjaft e kënaqur me linjat e saj dhe se nuk kishte ndërmend që t