999 rezultate për

pilotit

Këto ishin fjalët e fundit të pilotit të Kobe Bryant Piloti i helikopterit të Kobe Bryant që u aksidentua ditën e djelë me 9 persona në bord u ka thënë kontrollorëve të traf
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai
"Mos fluturo", gruaja e pilotit që humbi jetën mes 176 të tjerëve tregon bisedën e fundit (FOTO LAJM) Gruaja e pilotit që udhëtonte me avionin e pasagjerëve të Ukrainës i cili u qëllua ‘pa dashje’ nga Irani, thotë se ajo i
F1: Aksidenti i tmerrshëm i Bottas, Mercedes tregon për gjendjen e pilotit (VIDEO) Valtteri Bottas ka pësuar një aksident të tmerrshëm në garën e sotme, në Grand Prixin e Meksikës. Në kualifikueset e
Partnerja e pilotit në MotoGP: Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj kurrë (FOTO LAJM) Giulia De Lellis ka folur për historinë e saj të dashurisë me Andrea Iannonen. Në një intervistë të gjatë për “Velvet
Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
Në prag të luftës, Pakistani nxjerr videon e pilotit të kapur indian (VIDEO) India dhe Pakistani i janë rikthyer tensioneve të forta të tyre pas luftës së vitit 1971 duke frikësuar botën se dy fuqi
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Dhuroi 30 mijë euro për gjetjen e Sala, Mbappe prin edhe gjetjen e pilotit Të enjten me 7 shkurt u gjet trupi i pajetë i Emiliano Sala, e gjitha kjo fal kërkimeve private nga familja të siguruara
​Familja e pilotit të Salas kërkon që të vazhdojë kërkimet Familja e pilotit të zhdukur të avionit me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala ka filluar një faqe për dhuri
Familjarët e Sala kërkojnë financime për gjetjen e pilotit Emiliano Sala u gjet i vdekur pak ditë më parë pas 3 javësh kërkime, teksa avioni i tij që udhëtonte nga Nantes për në
"Çudi se si avioni u gjet pothuajse i padëmtuar" Aeroplani që mbante futbollistin Emiliano Sala për çudi u gjet pothuajse i padëmtuar, dhe ka mundësi që trupi i tij, dhe
Njihuni me pilotin e parë të Kosovës, serbët i kanë vrarë babain dhe vëllain (FOTO LAJM) Mësohet se Afrim Zabeli i cili vije nga një fshat që ka dhënë shumë për lirinë e këtij vendi, nga fshati Rezallë i Komun
Tragjedi në botën e motoçiklizmit, ndërron jetë piloti 14-vjeçar Ditën e sotme ka ndodhur një tragjedi në botën e motoçiklizmit, pasi piloti spanjoll 14-vjeçarë ka ndërruar jetë në spit
Thyhet xhami i kabinës së pilotit, avioni i ‘Sichuan Airlines’ bën ulje emergjente Një avion i Sichuan Airlines ka bërë ulje të detyruar në qytetin jugperëndimor të Kinës, Chengdu të hënën, pasi një xham
Letra prekëse e gruas së pilotit të zhdukur për Zaevin Sevdije Vitia, bashkëshortja e pilotit të zhdukur shqiptar Sinan Vitia përmes një letre publike ka kërkuar mbështetje ng
E qëlluan turqit? Dalin detajet tronditëse nga rrëzimi i avionit grek Rrëzimi i avionit luftarak "Mirage 2000-5" të flotës ajrore greke ka ngritur në këmbë ushtrinë helene në Egje, të cilët
Kërcënuan preshevarët, ky është rrëngalla e ndryshkuar që mori jetën e pilotit serb sot (FOTO LAJM) Një pilot serb ka vdekur sot pas aksidentit ajror të pësuar prej një avioni ushtarak në zonën e Kovaçiçës. Bëhet fja
71 persona vdiqën nga rrëzimi i avionit, publikohen fjalët e fundit të pilotit (FOTO LAJM) "Kaq e patëm, dreqin jemi të vdekur", ishin fjalët e fundit të pilotit të aeroplanit rus që u rrëzua duke vrarë të gjith
I mashtroi të gjithë, e vërteta videos së pilotit turk mbi Siri që u bë hit në internet (VIDEO) Ditën e ofensivës turke në Sirinë e veriut kundër kurdëve të YPG në rrjetet sociale të vendit si edhe median lokale u sh