999 rezultate për

pilotin

​Familja e pilotit të Salas kërkon që të vazhdojë kërkimet Familja e pilotit të zhdukur të avionit me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala ka filluar një faqe për dhuri
Nantes i kërkon Cardiffit 17 milionë euro për transferimin e Sala Siç raporton "BBC", klubi francez Nantes ka kërkuar Cardiff Cityt t’i paguajë shumën prej 17 milionë euro për transferim
Serbët: Miqtë tanë turq trajnuan pilotin e parë të Kosovës (FOTO LAJM) Afrim Zabeli quhet piloti i parë i Ushtrisë së Kosovës, i cili është trajnuar në Turqi, por ky fakt nuk i ka pëlqyer far
Njihuni me pilotin e parë të Kosovës, serbët i kanë vrarë babain dhe vëllain (FOTO LAJM) Mësohet se Afrim Zabeli i cili vije nga një fshat që ka dhënë shumë për lirinë e këtij vendi, nga fshati Rezallë i Komun
Ky është aksidenti i tmerrshëm që i rrezikoi jetën Lorenzos (VIDEO) Jorge Lorenzo ka pësuar një aksident të frikshëm në provat e lira të dyta të Çmimit të Madh të Tajlandës. Në kthesën
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
"Shokohet" Red Bull, Ricciardo jep dorëheqjen në fundvit Piloti australian, Daniel Ricciardo i makinës Red Bull në Formula 1, ka shokuar ekipin e tij duke deklaruar se në fund t
Shpejtësia vret pilotin anglez të garave me motor Gara me motor e “Open Trophy” i ka kushtuar jetën një piloti anglez. Piloti i ndjerë quhet, Clive Ling, 53 vjeç, dhe
Provat zyrtare/ Vettel perfekt, niset i pari në Meksikë Kanë përfunduar provat zyrtare të Çmimit të Madh të Meksikës, në Formula 1 dhe Sebastian Vettel ka qenë fituesi i tyre.
Gazetari “plas” provat: Hajdarmata mbajti 5 muaj në kavalishencën qeveritare pilotin italian Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka shpjeguar situatën e Tahirit. Lid
‘Urdhri i Lirisë’ për Pilotin që Bombardoi në Vitin 1999 Shefi i Shtabit të Forcave Ajrore të ShBA-së që ishte pilot gjatë bombardimeve të NATO-s është dekoruar me “Urdhrin e Li
“Si e fali Prokuroria pilotin italian të drogës, Guido Guidi” Vendimi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Tiranë për të lënë të lirë një pilot Italian të dyshuar për trafik ndërkomb
Mediat italiane për pilotin Guidi: Ja trafikantët porositës të avionit nga Italia Guido Andrea Guidi, piloti 68-vjeçar italian u arrestua nga policia shqiptare pas një aksidenti ajror në hapsirën shqipt
Shmangin tragjedinë, autoritetet arrestojnë pilotin e dehur në Kanada Një pilot kanadez është arrestuar nga autoritetet për shkak se ka tentuar të drejtojë avionin "boing 737" të kompanisë "
ISIS sulmon avionin sirian dhe kap të gjallë pilotin e Assadit (FOTO-VIDEO) Një avion luftarak i ushtrisë Siriane është rrëzuar në Aleppo të Sirisë pasi u godit nga një raketë tokë-ajër. Rasti
Trafiku i drogës, 15 vite burg për pilotin italian Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e Prokurorisë dhe ka dënuar me 15 vjet burg Giorgio Riformaton, i njohur
Shqiptari shpëton pilotin zviceran në aeroplanin që po digjej Mesditën e së dielës, në komunën Muhen të kantonit Aargau të Zvicrës, është rrëzuar një aeroplani vogël, i cili drejtohe
Në 17 qershor seanca për avionin me drogë në Divjakë Në datën 17 qershor është lënë seanca e radhës për pilotin italian, lidhur me avionin me drogë në Divjakë. Mësohet s
ISIS e drogoi pilotin jordanez përpara se ta digjte? (FOTO +18) Piloti jordanez Moaz al-Kasasbeh dyshohet se është droguar përpara se flakët të përshkruanin trupin e tij. Ka dyshime
Jordania sulmon ISIS-in Avionë ushtarakë jordanezë kanë fluturuar në vijën ajrore të vendbanimit qendror të ISIS-it, në Raqqa duke sulmuar caqet