999 rezultate për

pikturuar

Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM) Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore. Ajo është një nga artistet që numëron shumë fans
Nga piktor Rama bëhet skulptor, ekspozon në Gjermani tre ish-ministrat Kryeministri Edi Rama, siç u bë e ditur disa kohë më parë, ka hapur një ekspozitë të tij personale në Berlin, Gjermani.
“Skënderbeu” i pikturuar nga një turk Atanur Dogan është turku i parë që pikturon portretin e Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu. Këtë e bëri në
Duket si një VW Golf 7 i zakonshëm, por nuk është i tillë (VIDEO) Do të habiteni kur ta kuptoni se për çfarë bëhet fjalë. Artisti i portreteve 3 dimensionale Pabst Stefan në faqen e t
Kur Zaho darkon me të atin Zaho është djali më i famshëm në Shqipëri, pavarësisht se ende fytyrën nuk ja njohim. Kryeministri Edi Rama duket se
Protestues me pranga në duar, Rama i pikturuar si gjel dhe një i ri që kërkon nuse (FOTO LAJM) Në protestën e sotme të PD, nuk kanë munguar edhe simbolikat. Kur deputetët e opozitës flisnin në podium, protestuesit k
VV tallet me Thaçin e Mustafën, ja si i portretizon Lëvizja Vetëvendosje vazhdon tiu qëndrojë fort ideve se Kosova nuk duhet ta pranojë "Zajednicën" dhe as marrëveshjen me
Art përmes qeseve të çajit (FOTO LAJM) Shpesh kemi dëgjuar për qeset e çajit që mund të kenë një ndikim të theksuar në rolin e tyre si pleh për pemët ose mater
Ja çfarë bën një fans për Behgjet Pacollin (FOTO) Biznesmeni Behgjet Pacolli, kohëve zë fundit nuk është shumë aktiv në politikë, por kjo nuk do të thotë asgjë për simpat
Shikoni se si ngjajnë thonjtë e pikturuar (FOTO LAJM) Të realizosh vepra të veçanta është një risi që gjithkush mund të kishte dëshirë ta praktikonte, por jo gjithmonë ju jep
Ja si e varrosin gazetarin e “Charlie Hebdo” (FOTO LAJM) Bernard Verlhac, një nga karikaturistët e vrarë në sulmin e Parisit është varrorur sot. Ai është varrorur në një arki
Ja tatuazhi i ri i Rita Orës (FOTO LAJM) Duket se Rita Ora nuk ka për ti dhënë fund bërjes së tatuazheve, pasi në postimin e radhës në Instagram ajo ka treguar s
Ja çfarë i dedikon Marina motrës së saj Motrat Marina dhe Luana kërkojnë vëmëndje dhe këtë gjë fare lehtë e kanë arritur me fansat në rrjetet sociale. Por dashu
Stresi dedikim special ndaj fansave Ashtu si çdo këngëtar edhe Stresi ka treguar se sa të shumtë në numër janë fansat e tij dhe sa suport mer nga ta. Ata i
Miqësore me fansat, Dafina i falenderon për suportin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është këngëtarja më e suksesshme shqiptare për momentin. Jo vetëm kaq, por ajo është edhe një nga femrat m
Fansat pikturojnë Era Istrefin (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e udhës që fansat të realizojnë disa piktura për këngëtarët e tyre të preferuar. Listën e gjatë të
De Jong, tatuazh i ri për shtuar "frikën" (FOTO LAJM) Mesfushori i Milanit Nigel De Jong tregon tatuazhin e tij të ri. Ai shquhet për ndërhyrjet "e frikshme" ndaj kundërshtar
Lorik Cana duke pikturuar fjalën "Allahu ekber" (FOTO) Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana ka publikuar në rrjetin sociale Facebook një foto ku duket duke pikturuar fja
Janë vetëm piktura (FOTO-LAJM) Mund të mos e besoni, por ky peshk nuk është i vërtetë. Një artist nga Singapori me kujdes ka pikturuar këto imazhe 3D,
Ushqime të pikturuara (FOTO-LAJM) Fotot që shikoni më lartë nuk janë foto me ushqime por piktura të realizuara nga artisti holandez, Tjalf Sparnaay. Në ve