999 rezultate për

pikseleve

A do të jetë ky versioni zyrtar i iPhone 6S dhe 6S Plus? Informacionet e ndryshme që qarkullojnë në internet theksojnë se iPhone 6S do të vijë me ekranin me 4.7 me rezolucionin
Ja si duket BlackBerry Oslo (FOTO LAJM) BlackBerry publikon pamjet e modelit Oslo, i cili ka një dizajn të ngjashëm me atë të BlackBerry Passport. BlackBerry
Nokia prezanton tre modele të linjës X Nokia prezanton tri modele të linjës X, përkatësisht modelet Nokia X, X+ dhe XL, të cilat vijnë me çmime mesatare. Nokia
Samsung dhe tablotë me ekrane me rezolucion të lartë Në konferencën ndërkombëtare "SID Display Week 2011", do të demonstrohet për herë të parë ekrani i Samsung-ut, me diagon