999 rezultate për

piksel

Prezantohet telefoni me kamër "shpërthyese", 48 megapiksel Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka ka
Facebook Messenger tani mundëson fotografi me rezolucion të lartë Facebook Messenger ka njoftuar se ka ngritur rezolucionin e fotografive që u dërgohen marrësve. Nëse nuk e keni ditu
Lamtumirë selfie, me telefonin e ri Nokia 8 është koha për “bothie” Ishte një rikthim i bukur, me mjaft stil, ai i Nokia 3310, por edhe në fushën e smartphone-ve, shtëpia finlandeze kërkon
Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. lançoi sot serinë e re të Galaxy J. Të gjithë telefonët e rinj Galaxy J7, J5 dhe J3 ofrojn
Lenova sjell paisjen më të re Yoga Book, një paisje shumë fuksionale Pajisja e re e Lenovo e quajtur Yoga Book mund të përdoret si tabletë, laptop, platformë vizatimi apo si fletore shënime
Asus paralajmëron rivalin e tabletëve të Apple dhe Samsung (VIDEO) Asus së fundmi ka projektuar tabletin më të ri i cili pritet të jetë dhe rivali kryesor i tabletit të Samsungut, Galaxy
Acer së shpejti me laptop të ri (FOTO LAJM) Kompania Acer së shpejti do të sjellë laptop të ri me peshë 1.5 kilogramë dhe madhësi 14-inç në serinë e laptopëve për b
HTC gati për modelin më të ri të Nexus-it HTC së fundmi ka bërë të ditur se do të sjellë në treg dy telefona të rinj Nexus për Google-in. Njëri nga këta smartfona
Galaxy Note7 vjen me dy versione Pritet që smartfoni i ardhshëm i kompanisë Samsung, Galaxy Note7, do të jetë në dispozicion me procesor Snadragon 821 (a
OnePlus prezanton modelin OnePlus 3 (VIDEO) OnePlus ka lançuar pas shumë muajsh spekulimesh telefonin më të ri OnePlus 3 me RAM memorie prej 6GB. Kompania OnePlus
Samsung gati telefonin e ri të palosshëm Kompania Samsung së fundmi duket se është duke punuar për një telefon të ri të palosshëm, i cili do të jetë pasardhës i
Samsung Galaxy J3 Pro me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Samsung zyrtarizon telefonin e ri të quajtur Samsung Galaxy J3 Pro. I listuar në uebfaqen zyrtare të kësaj kompanie kor
Asusi prezanton tre modele të ZenFone 3 (FOTO LAJM) Asus duket se tashmë ka gati tre modelet më të rinjë të smartfonëve, ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe dhe ZenFone 3 Ultra.
Motorola ka gati modelet Moto G4 dhe G4 Plus (FOTO LAJM) Motorola pritet që me 17 maj të prezantojë smartfonin e saj Moto G4 (i gjeneratës së katërt) dhe Moto G4 Plus. Këto janë
Huawei gati për modelin e ri Mate 9 Mate 9 është modeli më i ri i telefonit që pritet të dalë në treg nga Huawei. Sipas GSMArena telefoni i ri do të ketë pr
Njihuni me telefonin më të ri Samsung Galaxy C7, është modeli më i ri i telefonit nga Samsung, i cili do të ketë trup të hollë prej metali njëjtë sikurse mode
HTC 10 prezantohet nesër (FOTO LAJM) HTC tashmë ka gati modelin më të ru të telefonit HTC 10, i cili do të hidhet në treg për të gjithë përdoruesit. Sipas fo
Huawei ka gati modelin P9 (FOTO LAJM) Huawei P9 është telefoni më i ri i cili do të prezantohet zyrtarisht me datë 6 prill. Nga fotografia më e fundit e përha
Samsung prezanton Galaxy J3 (FOTO LAJM) Samsung po punon tashmë për të realizuar krijimin e telefonit inteligjent Galaxy J3. Sa i përket specifikave, Samsung Ga
Gionee W909 telefoni me dy ekrane (FOTO LAJM) Kompania kineze Gionee, së fundmi ka krijuar një telefon më të fundit i cili del jashtë kornizave, ai është është një mo