999 rezultate për

pikeve

Partizani fiton me spektakël ndaj Lushnjës (VIDEO) Partizani arriti një fitore të thellë, në takimin e javës së 22-të ndaj Lushnjës. Skuadra e Starovës shënoi plot 6 h
Lushnja surprizon Teutën dhe i merr fitoren në minutën e 93 U mbyll në “Roza Haxhiu” me fitoren e vendasve takimi midis Lushnjës dhe Teutës. Edhe pse me 100 “halle” dhe pa trajner,
Real Madrid vs. Barcelona, formacionet e mundshme Sot me fillim nga ora 13:00 do të zhvillohet ndeshja më e madhe e planetit, ajo ndërmjet Real Madridit dhe Barcelones.
Starova shpreson që fitorja kundër Lushnjës, përveç pikëve t'u sjellë dhe moral Sulejman Starova pas fitores bindëse 0-3 me Lushnjën, theksoi se përveçse për pikët, ky sukses vlen shumë për moralin, p
Roma cinike/ 3 ndeshje, 3 gola, 9 pikë 3 ndeshje, 3 gola dhe 9 pikë. Ky është bilanci i Romës, në 6 ditët e fundit kalendarike, në Serinë A. Skuadra e Di Franc
Roma cinike/ 3 ndeshje, 3 gola, 9 pikë 3 ndeshje, 3 gola dhe 9 pikë. Ky është bilanci i Romës, në 6 ditët e fundit kalendarike, në Serinë A. Skuadra e Di Franc
Llapi fiton dhe merr kreun, ngecin Prishtina dhe Trepça 89 Java e 12-të e Vala Superligës së Kosovës i buzeqeshi Llapit. Skuadra e Tahir Batatinës fitoi 2-1 në transfertë ndaj Dre
Muzaka: Ishte një ndeshje e vështirë Gjergji Muzaka mesfushori shqiptar ka deklaruar se skuadra do të shkojë në Beograd për tre pikët Ai tha: “Ishte një
Gjici i ndan rrogat vetëm pas 3 pikëve në Gjirokastër Kukësi arriti të realizojë fitoren e dytë radhazi, e cila i jep dhe qetësinë e munguar skuadrës së drejtuar nga trajneri
Drejtori i Dortmundit, Watzke: PSG qesh me gjobat e UEFA-s PSG ka shpërthyer gjatë afatit kalimtar të verës me nënshkrimin e Neymar dhe Mbappé, 222 dhe 180 milionë euro respektivi
Shkëndija e pandalshme, 6 gola për 3 pikët e rradhës Shkëndija e Tetovës vazhdon të përvijohet gjithnjë e më shumë si pretendente kryesore për titullin kampion në Maqedoni.
Ze Maria zbulon mënyrën si do të rikthehen me ekipet elitare Kategoria Superiore ngriti “siparin” vetëm dje. Mungesa e madhe ishte pikërisht Tirana, e cila për të parën herë në 97 v
Ja çfarë thotë Marcelo pas fitores së Realit Real Madridi ka marrë tri pikë shumë të vlefshme në xhiron e 32’të në La Liga, duke e mposhtur 3:2 në udhëtim Sporting G
Roma mund Empolin (VIDEO) Roma është treguar e fortë për Empolin, duke e mposhtur 2:0 në ndeshjen që u zhvillua në “Olimpico”, e vlefshme për xhir
Juve mbretëron në Europë, ja 10 ekipet me mesataren më të lart të pikëve (FOTO) Juventus po zhvillon një tjetër sezon të jashtëzakonshëm, duke qenë shumë pranë titullit të 6-të radhazi në Seria A, por
Milani i kthehet fitoreve (VIDEO) Pas humbjes nga Juventusi, Milani ka gjetur rrugën drejt fitoreve në Serie A. Djelmoshat e Vincenzo Montellas e shfry
Messi fantastik në fitoren e thellë të Barcelonës (VIDEO) Duket se momentet e këqija që kishte në fillim dhe gjatë sezonit, Barcelona i ka lënë prapa. Humbja e pesë pikëve brenda
Tirana nuk e "ngjit" dot as Korabin, Luftëtari "paqe" me Vllaninë Tirana nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj Korabit në transfertë. Ndeshja e luajtur në Shkodër dhuroi një nde
Ndahen në paqe Tirana-Flamurtari Është mbyllur pa gola ndeshja e fundit e javës së 23-të të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Flamurtarit Takimi i
Barcelona rrëmben kreun e La Ligas (VIDEO) Barcelona e ka fituar derbin e javës së 24 në La Liga, duke e mposhtur 1:2 në udhëtim Atletico Madridin. Të tre golat