999 rezultate për

pikeve

Neymar vendos ndeshjen, PSG merr kreun (VIDEO) Paris Saint Germain ka hedhur shumë shpejt pas krahëve disfatën e mesjavës ndaj Reims. Kampionët e Ligue 1 fituan me rez
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët th
Euro 2020/ Spanja "blindon" kreun, Italia nis arratinë (VIDEO) Spanja është praktikisht ekipi i parë që kualifikohet në Euro 2020. Kombëtarja iberike mposhti 4-0 Ishujt Faraoe, duk
Rreziku nga qerpikët fallco, do hiqni dorë përfundimisht Zgjatja e qerpikëve në mënyrë artificiale, tashmë është shndërruar në një proces estetik që mund të kryhet nga gjithkush
Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
EMRAT/ Kush janë 15 kandidatët në garë për SPAK (FOTO LAJM) Gjatë mbledhjes së sotme të Këshillit të Lartë të Prokurorisë është diskutuar për kandidatët prokurorë që do të bëhen p
Qerpikë artificialë? Është kaq e thjeshtë të zgjasësh tuat Qerpikët e gjatë janë një sfidë më vete bukurie për të gjitha vajzat, madje sa herë ke ndonjë rast për të Ti mund të di
Del tabela, zhgënjejnë shqiptarët: Sa pikë i dhanë në total Jonida Maliqit Organizatorët e Eurovisionit këtë vit kanë ndryshuar mënyrën e prezantimit të pikëve të marra nga publiku duke filluar n
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Debutim fantastik për Arbër Zenelin, i merr 3 pikë Marseille Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë eksperiencën në Ligue 1. Mesfushori-sulmues i kombëtares kosovare ka luajtur p
Shikoni sa rrezikon Partizani për banderolën e tifozëve kundër grekëve Komisioni i Disiplinës, siç e kishte paralajmërua edhe vetë dje FSHF në deklaratën për parullën raciste hapur në ndeshje
Gega: Jam i kënaqur për marrjen e 3 pikëve Trajneri i Partizanit, Skënder Gega në fund të ndeshjes ishte i lumtur që skuadra e tij mori 3 pikët e plota ndaj Luftët
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin Chelsea shijoi fitoren, 1-0 ndaj PAOK-ut për ta vazhduar rekordin e fitoreve këtë sezon me Maurizio Sarrin. Pas 7 min
Si të shmangni rënien e qërpikëve dhe si t’i zgjasni pa mundim Qerpikët e dendur dhe me volum vlejnë po aq shumë sa të kesh flokë të bukur. Fytyra duket më e freskët, me më shumë dri
Asani i jep fitoren Partizanit ndaj Kastriotit Partizani ka mposhtur me rezultatin 1-0 Kastriotin në takimin e vlefshëm për javën e 3-të të Kategorisë Superiore. N
Hiqet penalizimi i pikëve për Parman në sezonin e ri të Serie A Tashmë është bërë zyrtar vendimi i Gjykatës së Apelit për çështjen “Parma”. Klubi italian u dënua me heqje të 5 pikë
Barcelona fiton ndaj Sociedadit, Iniesta jep lamtumirën mes lotësh (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Real Sociedadin në "Camp Nou", ndeshje që nuk kishte vlerë, pasi të gjit
Conte i frustruar me mos marrjen e tre pikëve ndaj West Hamit Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, është shprehur i frustruar pas barazimit 1-1 "në Stamford Bridge" ndaj West Hamit.
Luftëtari shpërdoron raste pafund, Teutës i mjafton vetëm Moçka (VIDEO) Sfida mes Luftëtarit dhe Teutës është mbyllur në barazim pa gola në Gjirokastër, ndeshje e vlefshme për javën e 28 të Su
Ndryshimet tek patenta, ka hyrë në fuqi pyetësori i ri Të gjtihë personat që dua të pajisen me leje drejtimi për automjete tashmë do përballen me rregulla të reja. Kjo pas