999 rezultate për

pikeve

Reagon sërish Ministria e Arsimit: Do të ketë rishpërndarje të pikëve Maturantët po vijojnë të protestojnë për testin e Letërsisë dhe Gjuhës Shqipe, pasi shprehen se pyetjet ishin jashtë pro
Liverpool kthehet te fitoret, mposht me përmbysje Bournemouthit (VIDEO) Liverpooli është këndellur pas humbjes befasuese xhiron e kaluar në Premierligë. ‘Redsat’ kanë rrëmbyer pikët e plota
PSG nuk e ndjen mungesën e Neymar, siguron tre pikët ndaj Nantes (VIDEO) PSG ja ka dalë të marrë tre pikë në ndeshjen e mbrëmshme përballë Nantes me rezultatin e ngushtë 1-2. Duhet theksuar
Tirana fiton me përmbysje ndaj Laçit U luajt në Laç sfida mes vendasve të Armando Cungut dhe Tiranës. Ky ishte i vlefshëm për javën e 17-të të Kategorisë Su
Çfarë duhet të bëni nëse iu bien qerpikët Shumë njerëz vuajnë nga rënia e qerpikëve. Kur qerpikëve bien, lëkura e sipërme ose e poshtme e qepallës bie mbi vetë
4 humbje në 5 ndeshjet e fundit, Chelsea i "fikur" (VIDEO) Chelsea është mposhtur në ‘Stamford Bridge’, në kuadër të xhiros së 17-të në Premierligë. Londinezët pësuan nga Bourn
Fitore bindëse e Kukësit, fiton edhe Vllaznia Janë mbyllur dy sfidat e orës 16:00 të ditës së sotme në Superiore. Kukësi ka shkatërruar 4-0 ekipin e Teutës, me verili
Partizani ia del me sukses ndaj Laçit falë Asanit (VIDEO) Partizani nis "arratinë" drejt titullit kampionat. Kampionët në fuqi të Kategorisë Superiore mposhtën 1-0 Laçin dhe tani
Hysaj: Me Andorrën do të synojmë rekordin e pikëve Bashkë me trajnerin Reja në konferencë për shtyp ka dalë edhe kapiteni Elsi Hysaj. Shkodrani kthehet në kombëtare pas
Mourinho: Liverpooli nuk do ta lëshojë titullin e Premier League këtë sezon Liverpooli nuk do ta lëshojë nga dora epërsinë prej tetë pikëve në renditjen tabelore këtë sezon dhe si rrjedhojë do ta
Neymar vendos ndeshjen, PSG merr kreun (VIDEO) Paris Saint Germain ka hedhur shumë shpejt pas krahëve disfatën e mesjavës ndaj Reims. Kampionët e Ligue 1 fituan me rez
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët th
Euro 2020/ Spanja "blindon" kreun, Italia nis arratinë (VIDEO) Spanja është praktikisht ekipi i parë që kualifikohet në Euro 2020. Kombëtarja iberike mposhti 4-0 Ishujt Faraoe, duk
Rreziku nga qerpikët fallco, do hiqni dorë përfundimisht Zgjatja e qerpikëve në mënyrë artificiale, tashmë është shndërruar në një proces estetik që mund të kryhet nga gjithkush
Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
EMRAT/ Kush janë 15 kandidatët në garë për SPAK (FOTO LAJM) Gjatë mbledhjes së sotme të Këshillit të Lartë të Prokurorisë është diskutuar për kandidatët prokurorë që do të bëhen p
Qerpikë artificialë? Është kaq e thjeshtë të zgjasësh tuat Qerpikët e gjatë janë një sfidë më vete bukurie për të gjitha vajzat, madje sa herë ke ndonjë rast për të Ti mund të di
Del tabela, zhgënjejnë shqiptarët: Sa pikë i dhanë në total Jonida Maliqit Organizatorët e Eurovisionit këtë vit kanë ndryshuar mënyrën e prezantimit të pikëve të marra nga publiku duke filluar n
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Debutim fantastik për Arbër Zenelin, i merr 3 pikë Marseille Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë eksperiencën në Ligue 1. Mesfushori-sulmues i kombëtares kosovare ka luajtur p