999 rezultate për

pike

Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët th
Neymar shpëtuesi i PSG, i siguron sërish fitoren në frymën e fundit (VIDEO) PSG ka fituar derbin e Francës, duke e mposhtur Lyonin me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së gjashtë të Ligue 1. Go
Dortmund nuk merr më shumë se një pikë përballë Frankfurt (VIDEO) Borussia e Dortmundit ndalet sërish, teksa nuk arriti të shkojë më shumë se një barazim 2-2 në transfertën përballë Eint
Mes drithërimave Liverpool merr 3 pikë përballë Chelsea (VIDEO) S’ka kush ta ndalë Liverpoolin e Jurgen Klopp. Në xhiron e gjashtë në Premierligë, Redsat morën pikët e plota në udhë
Klopp: Gara për titullin nuk ka mbaruar dhe Guardiola e di këtë Jurgen Klopp ka hedhur poshtë talljet e Pep Guardiolas, i cili uronte titullin e kampionit për Liverpool. Klopp ka bë
Tërmeti fut në panik spikeren në studion e lajmeve (VIDEO) Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentin që tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë. Siç shihet ed
Renditja e FIFA-s, Kosova ngjitet një pozicion, Shqipëria nuk lëviz Pas ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe miqësoreve të fillim-shtatorit, FIFA ka publikuar paraditen e sotme rendit
PSG i "gjymtuar" mposht bindshëm ekipin më të trofeshëm të Championsit (VIDEO) Real Madrid nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e trofeshme në këtë edicion u mposht n
Një dark me fansin? Greta Koçi i thur përgjigjen epike (FOTO LAJM) Greta Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që pëlqen herë pas here të jetë në kontakt m
Petkoviq takim me Shaqirin, e ardhmja e yllit të Liverpool në pikëpyetje Xherdan Shaqiri nuk ishte pjesë e Kombëtares së Zvicrës në ndeshjet e fundit kundër Republikës së Irlandës dhe Gjibralta
Guardiola thumbon Liverpoolin: Urime për titullin, por është ende shtator Mançester Siti nuk e ka nisur mirë këtë kampionat, duke lënë 5 pikë deri më tani dhe kur janë luajtur vetëm 5 javë. N
Spanja rikthehet në maja: Shpallet Kampione Bote në basketboll Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj, duke festuar titullin e saj të dytë p
Tre pikë me shumë vuajtje për Milanin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A. Rosonerët kanë mposhtur Veronën me rezultat minimal 1-0
Roma merr 3 pikët e para sezonale përballë Sassuolos (VIDEO) Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italia
Arsenalit i ikën fitorja nga duart, Watford i merr një pikë (VIDEO) Arsenali ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Watfordi, sfidë kjo që përfundoi 2-2. Pas këtij barazimi, Arsenali ka mbe
Spanja shpallet kampione bote në basketboll (VIDEO) Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj duke festuar titullin e saj të dytë Bo
"Luftëtari" Höwedes: Dhimbja kalon, pikët mbeten "Dhimbja kalon, pikët mbeten". Kështu e ka komentuar Benedikt Höwedes plagën e thellë në kokë, si rezultat I një përplas
Barcelona me "5 yje" fundos Valencian (VIDEO) Barcelona arriti të sigurojë fitore me rezultat 5:2 kundër Valencias, që e kishte mposhtur në finalen e edicionit të kal
Bayerni ndalet në barazim përballë Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ishte në epërsi të hershme, por ishin të pafuqishëm ta ruanin atë deri në fund. Lewandowski kaloi Bajer