999 rezultate për

pikasur

6 prerje flokësh fiks për verë (FOTO LAJM) Nëse keni një parukiere të besuar, me siguri ajo ju ka këshilluar se prerja e flokëve do të ishte më mirë të shtyhej në
E pazakontë, këta punonjës ndalojnë trenin për të shpëtuar dhinë nga dëbora (VIDEO) Hekurudhat Austriake kanë publikuar pamjet e pazakonta kur dy drejtues treni rendintë shpëtojnë një dhi të mbetur nën dë
Arrestohen dy trafikantët shqiptarë, u kapën me 800 kg drogë Një sasi e madhe droge është sekuestruar ditën e djeshme nga policia italiane, drogë e cila mendohet se vinte nga Shqip
Shqiptari hidhet nga ura duke i dhënë fund jetës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Alessandria ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ura. Viktima ë
Trafikantët i vënë flakën gomones me kanabis dhe arratisen Policia Kufitare ka pikasur një gomone rreth 7 metra të gjatë, e cila po digjej në det. Policia bën më dije se dysho
Arjan Çani fotografohet në Tiranë me gruan dhe vajzën (FOTO LAJM) Ndonëse pranon se është personazhi më pa komplekse në Shqipëri, e vërteta është se Arian Çani kur vjen puna tek familja
Sërish sasi rekord droge në Itali, arrestohen dy trafikantët shqiptarë (VIDEO) Policia Italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge që vinte nga Shqipëria si dhe ka vënë në pranga 2 shqiptarë.
Kapet 8 ton drogë në Venecia, vinte nga Shqipëria. Lajmi u fsheh Një sasi e konsiderueshme droge u kap nga policia italiane e cila ishte nisur me traget nga Shqipëria, dhe ka zbarkuar n
Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO LAJM) Një automjet tip "Peugeot", i cili ka qenë dhe më impiant gazi është djegur në autostradën Tiranë-Durrës. Nga hetimet
Ndiqeshin prej 6 orësh nga policia, u ngec mjeti në trafikndarëse Një makinë është bllokuar mbrëmjen e sotme në rrugën “Siri Kodra” në kryeqytet, pas një ndjekjeje nga policia. Polici
Kapen 1 ton drogë shqiptare në Brindizi Një gomone me hashash e nisur nga Mifoli në Vlorë është kapur nga policia e Brindizit. Gomonia ishte e mbushur me 1 ton
Atentatorët nuk kanë pikasur kamerën e dytë në lokalin në Elbasan Pas informacioneve se kamera ku ndodhi masakra në Elbasan ishte shkatëruar nga plumbat e armëve, detaje të reja shpresëd
Ja si i'a merr hajduti iPhone 5 shitëses tek Selvia (VIDEO) Shpesh vetë shitëset në një dyqan kanë pikasur hajdutët, por ka edhe nga ata profesionistë. Në këtë video do të shikoni
Sekuestrohen 142 kg marijuanë, në kërkim 4 persona Katër persona janë shpallur në kërkim nga policia e Gjirokastrës, pasi mëngjesin e së dielës u identifikuan duke transpo
Dështon grabitja e një argjendarie në Tiranë Ka përfunduar pa sukses tentativa e një grabitësi për të vjedhur një argjendari në kryeqytet pasi shitësi i argjendarisë