999 rezultate për

pikant

Erik Lloshi i jep fund beqarisë sonte, dalin momentet pikante (VIDEO) Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasm
Temperatura 42 gradë, fotot pikante si po e përballojnë vapën shqiptarët (FOTO LAJM) E diela, e hëna dhe e marta kanë qenë tre ditët më të nxehta që kemi përjetuar deri më sot, këtë sezon veror. Dje dhe
"Nuk votoj në monizëm!" Mesazhet pikante në fletët e votimit gjatë zgjedhjeve njëpartiake (FOTO LAJM) Sfida e maxhorancës në zgjedhjet e 30 qershorit është sigurimi i një pjesëmarrjeje sa më të lartë të votuesve në të gjit
Hani këto ushqime dhe kthehuni në një "bishë" në shtrat Shumë nga ne do ballafaqohemi me rënie të dëshirës seksuale në ndonjë moment të caktuar jetësor. Megjithatë, për ta p
Frederik Ndoci rrëfen momentin "pikant": U dashurova me Cecilian gjatë puthjes, por isha i martuar Andi Bega, unë vdes për të!… Kur u bë pjesë e komedisë së famshme “Edhe kështu, edhe ashtu”, këngëtari aktor, Frederik N
Foto ekskluzive: Momentet më pikante të supersfidës Juve-Atletico (FOTO LAJM) Juventusi u kualifikua për në çerekfinale të Ligës së Kampioneve teksa trumfoi 3-0 në "Alianz Stadium" kundër Atletico M
Mire apo keq? Si ndikojnë ushqimet pikante në organizëm Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
"Fundi i hajdutëve si minj", kto janë sloganet më pikante të protestuesve (FOTO LAJM) Mijëra protestues janë nisur nga të gjitha rrethet e vendit për tu bashkuar më pas para Kryeministrisë. Ndërkohë pro
Pasojat e rënda që ka konsumimi i ushqimeve pikante Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
Speci djegës, nuk do t'i paramendoni cilësitë e veçanta të tij Nëse ju pëlqejnë specat djegës, atëherë keni një arsye më shumë për t'i ngrënë ato, pasi mund t’ju ndihmojnë të jetoni m
Studentët fëlliqin pedagogun, pankartat më pikante të protestës (FOTO LAJM) Studentët përveç rezistencës që kanë bërë në protestë prej 6 ditësh, janë bërë viral edhe me pankartat që mbanin nëpër d
Ironi therëse! Pankartat pikante të studentëve kundër oligarkisë (FOTO LAJM) Studentët janë derdhur edhe sot rrugëve të Tiranës dhe qyteteve të tjera duke kundërshtuar tarifat e studimit në univers
"Ah, ku na hodhi Zoti", pankartat pikante nga protesta e studentëve (FOTO LAJM) Studentët prej katër ditësh janë në protestë kundër tarifave të larta të studimit, si dhe kushteve të vështira që përbal
Studentët ia bëjnë fora: Pankartat më pikante të ditës së sotme (FOTO LAJM) Studentët janë në ditën e tretë të protestave masive kundër ligjit të arsimit të lartë duke qenë edhe mjaft kreativë në
Sazan Guri puth Sonila Meçon LIVE në emision (VIDEO) Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t, mbrëmjen e të enjtes ka pasur një moment “pikant”, kur ambientalisti i njohur
Momentet pikante të Zonjës së Hekurt, mikeshës së shqiptarëve (FOTO LAJM) Tashmë kur ajo ka paralajmëruar largimin e saj nga politika Angela Merkel ka njoftuar se do të largohet nga posti i kanc
Nga puthja në buzë te gjumi, bëmat pikante të Kryeministrit Haradinaj (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj edhe pse për një kohë të shkurtër po qëndron në kë
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Speci djegës mrekulli për organizmin, të mirat që sjell Speci djegës përdoret në mjekësinë moderne, në rend të parë, për zbutjen e dhembjeve të pacientëve që vuajnë nga artriti
I arrestuar, moderatori i njohur ka një sugjerim pikant për Stresin Ditën e djeshme, reperi "Stresi" është arrestuar nga policia për shkak se gjatë një kontrolli në hotelin ku po rrinte i