999 rezultate për

pika

5 kura natyrale në kushte shtëpie për të qetësuar dhimbjen e veshit Infeksionet, marrja e vazhdueshme e antibiotikëve, përdorimi i tepruar i kufjeve, dëgjimi i muzikës me volum të lartë, f
Basha: I them Ramës të lerë gërvërret e të zbatojë planin tim Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha kërkoi nga qeveria që të zbatojë me urgjencë planin prej pesë pikash i prezantu
Roma kalon në avantazh ndaj Juventusit (VIDEO) Roma ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Juventusit në minutën e 31'. Veretout është treguar i saktë nga pika
Liga me një relacion të gjatë i argumenton 4 pikat qeverisë (FOTO LAJM) Futbolli është ndalur në vendin tonë, pasi 10 klubet e Superiores janë bërë bashkë dhe kërkojnë t’u plotësohen katër kër
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Zbulohet pika në statutin e UEFA-s për heqjen e dënimeve, pse Skënderbeu synon faljen (FOTO LAJM) A mund të falet Skënderbeu nga UEFA? Ka pak shanse… Madje vetë klubi, pas shumë hezitimesh vendosi të dalë me një komuni
Bregu: Të hapen pikat kufitare të Ballkanit Perëndimor, kursehen miliona euro “Nëse do të kishim më shumë pika të përbashkëta të kalimit kufitar dhe nëse ato do të punonin 24 orë në 7 ditë, me lehtë
Mblidhet Këshilli Politik, pika e vetme që opozita do të diskutojë Këshilli Politik është mbledhur ditën e sotme pas thirrjes së opozitës së bashkuar. Mësohet se sot do diskutohet vetë
"Më raftë pika mua", Klea Huta rrëfen netët e vështira me të birin (FOTO LAJM) Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet ç
Vetëm me 3 përbërës, si të bësh deodorant në kushte shtëpie Nëse ke mbetur pa deodorant mund ta bësh edhe vetë në kushte shtëpie. Kështu je plotësisht e sigurtë që nuk ka as al
Shqipëria e nis me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve, kuqezinjtë dalin me 3 pika të arta nga Bjellorusia (VIDEO) Shqipëria e ka nisur me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve duke mposhtur 0-2 Bjellorusinë duke marrë 3 pikë të arta. Kuqe
Shqiptari i "Ura" rrëzon Gjukanoviç dhe bashkon votat me pro-serbët! 4 pikat e marrëveshjes për qeverinë e re malazeze Mali i Zi nuk ka pritur gjatë. Ende pa dalë rezultati zyrtar i zgjedhjeve parlamentare, shqiptari Dritan Abazoviç, i cil
La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto
Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri. Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verë
Pika e tyre e fortë, 2 shenjat e horoskopit që "vdesin" për thashetheme Gaforrja Mund të duken të paqta, të qeta, sikur dhe një mize kanë frikë t’i bëjnë keq. Por Gaforret janë thashethemex
Shqiptarët prej ditësh të bllokuar në pikat doganore, por Rama nuk "çan kokë" Prej ditësh shqiptarët po përballën me radhë të gjata në pikat doganore që bëjnë të mundur kalimin në kufirin grek, por
Pesë kilometra në radhë, bllokohet pika kufitare në Kakavijë Radhë të gjata emigrantësh ka pasur ditën e sotme në pikën kufitare të Kakavijës. Që prej mëngjesit, fluksi i madh i
Bëni gati 100 plus! Për të udhëtuar nga pika kufitare Kapshticë, duhet të keni bërë tamponin COVID-19 Pika Kufitare e Kapshticës ka nxjerrë rregulla të reja për kalimin e shqiptarëve drejt Greqisë. Mësohet se të gjithë
Kini kujdes! Ekspertët iu tregojnë se cila maskë nuk iu mbron nga koronavirusi Maskat anticovid-19 janë të llojeve të ndryshme, ndaj edhe cilësia është po ashtu e ndryshme. Një grup studiuesish në Un
Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt