999 rezultate për

pikĂve

Kini kujdes! Ekspertët iu tregojnë se cila maskë nuk iu mbron nga koronavirusi Maskat anticovid-19 janë të llojeve të ndryshme, ndaj edhe cilësia është po ashtu e ndryshme. Një grup studiuesish në Un
Ministria e Financave propozon mbylljen e të gjitha pikave të basteve Ministria e Financave i ka propozuar Qeverisë së Maqedonisë mbylljen e basteve online dhe atyre tradicionale. Propozi
Mali i Zi mbyll kufirin me Shqipërinë Policia Kufitare njofton të gjithë qytetarët që duan të kalojnë në drejtim të Malit të Zi, se sipas njoftimit të palës m
“Larg pikave të grumbullimit”, Ambasada Amerikane reagon për protestën Protesta e opozitës, akoma pa nisur ka sjellë shumë reagime nga figurat publike të politikës ose institucionet. Për k
Po mbyllen bastet, burri i bën kërkesën epike Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka njoftuar mbylljen e pikave të basteve sportive, ndërkohë që sipas opozitës gjithçka do të vazhdojë
Komunitete fetare inkurajojnë mbylljen e kazinove dhe pikave të basteve Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka mirëpritur vendimin e qeverisë për mbylljen e kazinove elektronike dhe basteve sport
Kuvendi i Kosovës ndërpret punimet e seancës Kuvendi i Kosovës ka ndërprerë punimet e seancës së sotme për shkak të mungesës së korumit. Seanca do të vazhdojë nes
Keni pika të zeza në hundë? Ja si ti largoni Shumë njerëz i ndërlidhin vajrat esencialë me aromaterapinë. Në fakt, vajrat esencialë kanë mundësi aplikimi në shumë ve
Maska ideale për heqjen e pikave të zeza në hundë Pikat e zeza formohen kur poret janë bllokuar për shkak të qelizave të vdekura të lëkurës dhe ndotjes nga mjedisi. Pasi
UKT apel qytetarëve, të nxitojnë me lidhjen e kontratave Kur ende nuk kanë mbetur shumë ditë nga afati për të formalizuar lidhjet e jashtëligjshme me ujësjellësin, UKT i bën thi
Zgjidhen me short anëtarët e KLP dhe KLGJ, kush janë të zgjedhurit Anëtarët e KLP dhe KLGJ janë zgjedhur ditën e sotme nëpërmjet shortit. Vetë nënkryetari i komisionit Ad Hoc, Oerd By
Ende nuk është përmbyllur fiskalizimi i pikave të karburanteve Në Kosovë ende nuk ka përfunduar procesi i montimit të pajisjeve specifike fiskale në aparatet e pikave të shitjes nëpër
Vijon aksioni i Bashkisë së Tiranës për kontrollin e pikave të karburantit Bashkia e Tiranës ka vijuar edhe këto ditë me aksionin e saj për licencimin e të gjitha pikave që tregtojnë karburant dh
Bashkia e Tiranës aksion për kontrollin e pikave të tregtimit të gazit në kryeqytet Bashkia e Tiranës vijoi edhe sot aksionin për bllokimin e pikave të tregtimit të karburantit dhe të gazit që ushtrojnë a
Licencat, bashkia e Tiranës bllokon karburantin "Veliaj" Bashkia e Tiranës ka nisur aksionin për mbylljen e pikave të karburantit të cilat e ushtrojnë aktivitetin e tyre pa lice
Nis aksioni për bllokimin e karburanteve, Mazniku: Bizneset të aplikojnë për licencë Bashkia e Tiranës ka nisur aksionin për mbylljen e pikave të karburantit të cilat e ushtrojnë aktivitetin e tyre pa lice
5 përbërës natyralë që eleminojnë pikat dhjamore rreth syve Ndoshta ju ka ndodhur që përgjithësisht rreth syve t’ju krijohen disa pika të bardha dhjamore të cilat ndryshe njihen m
Përfundon takimi BDI- “Aleanca për Shqiptarët”, kërkohet realizim i plotë i platformës Pas më se dy orëve diskutime, ka përfunduar takimi midis nënkryetarëve të BDI-së dhe përfaqësuesve te “Aleancës për Shq
Partizani me fat, Salzburgu humbet një lojtar të rëndësishëm Vijojnë lajmet e mira për Partizanin në Champions league. Në turin e ardhshëm kundërshtarët e Red Bull Salzburg-ut do të
Sekreti i heqjes së pikave të zeza në hundë (VIDEO) Lëkura e pastër është dëshira e të gjithëve, por pikat e zeza në hundë, sikur prishin ëndrrën tonë. Arsyet janë të ndrys