999 rezultate për

pikĂt

Të gjitha pikat e marrëveshjes Kosovë-Serbi: Merret Presheva, çfarë ndodh me Mitrovicën! Disa nga pikat kyçe të draft marrëveshjes së propozuar të “traktit të miqësisë dhe fqinjësisë së mirë” ndërmjet Serbisë
Fluksi i madh nëpër pikat kufitare, çfarë duhet të dini Festat e fundivit shoqërohen gjithnjë edhe me një fluks të madh hyrje-daljesh në pikat kufitare. Pikërisht për këtë,
Studentët "zbythin" Ramën, qeveria miraton 8 pikat Menjëherë pas përfundimit të takimit mes Kryeministrit Rama me studentët, në portalin Shqipëria që duam, është publikuar
"Spiuni" nga stafi i Ramës tregon pse kryeministri nuk pranon 8 pikat e studentëve pa i ulur para tij Shumë vetë që kanë ndjekur prej ditësh protestat studentore kanë ngritur të gjithë një pyetje racionale. Pse kur thotë s
Rama kërcënon studentët: Uluni me mua ose mbajini peng 8 pikat (FOTO LAJM) Pasi u largua nga dera e pasme e Kuvendit, Rama ka përsëritur kërkesën e tij për t'u ulur me studentët duke thënë se do
Deputeti i PS-së e thotë hapur, çfarë do të ndodhë me 8 pikat që studentët kërkojnë Në seancën e sotme parlamentare, tema kryesore është protesta e studentëve të cilët prej 10 ditësh vijojnë "rebelimin" k
Mbyllen pikat e basteve, 90% e bixhozit ka "ulur qepenat" Kompanitë e basteve nuk kanë pritur 31 dhjetorin për mbylljen e pikave të lotove. Në Qendrën Kombëtare të Biznesit,
Shaqiri kërkon largimin nga Liverpooli Sulmuesi i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk është aspak i lumtur te skuadra angleze dhe kërkon të largohet në
Talenti shqiptar që po spikat në Zvicër Talenti i Kombëtares së Shpresave, Taulant Seferi, po bën paraqitje të mira edhe tek ekipi i tij i Uinterthurit, në kate
A do mbyllen të gjitha pikat? Reagon Shoqata e Basteve Sportive (FOTO LAJM) Kryetari i Shoqatës së Basteve Sportive, Artan Shyti, së fundmi ka mbledhur mediat për të bërë një kërkesë të hapur për
Kjo recetë largon të gjitha pikat e zeza nga fytyra Pikat e zeza shkaktohen nga ushqyerja e dobët, lëkura e yndyrshme, poret e dëmtuara dhe flokët e yndyrshme. Kur iu d
Maskat më efektive për të hequr pikat e zeza në fytyrë Ekspozimi i vazhdueshëm në diell pa vënë krem kundër diellit mund të shkaktojë shumë efekte negative në lëkurë. Ndër kët
Kjo është koha e pritjes në pikat kufitare të Kosovës Pikat kufitare të Republikës së Kosovës po vazhdojnë të jenë të ngarkuara, sidomos Merdari, pikëkalimi kufitar me Serbin
Radhë të gjata në Mërdarë, policia publikon grafikun e kalimit në pikat kufitare Pritjet në pikat kufitare për të hyrë në Kosovë kanë filluar të zgjaten. Pas nisjes së pushimeve të mërgimtarëve të cilë
Botërori me statistika negative, gola me "pikatore” Botërori "Rusia 2018" padyshim që na ka habitur me surprizat e tij. Shumica e skuadrave të mëdha që shiheshin si pre
Zidane pas largimit tregon momentet më të spikatura në Madrid Zidane me deklaratën e tij për largimin nga Real Madridi ka "shtangur" klubin madrilen. Kanë qënë të shumtë reagimet
Kujdes, janë mbyllur pikat kufitare Maqedoni-Greqi Komunikacioni në tri pikat kufitare drejt Greqisë prej sot është në ndërprerje 24-orëshe për shkak të grevës së doganier
Edhe Kroacia zbulon listën, spikaten shumë "yje" Ish-trajneri i Dinamos së Tiranës, Zllatko Dalic tashmë teknik i Kombëtares së Kroacisë, ka zbardhur listën me emrat e 2
Ja si të eliminoni pikat e zeza me pastë dhëmbësh Edhe pse shumë prej jush nuk duan ta pranojnë, pasqyra nuk ju gënjen dot: pikat e zeza gjenden kudo në fytyrën tuaj, në
E kritikuan pafund për anglishten, vajza nga Amerika bën komentin që nxjerr bllof Elvanën Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla. Por s