999 rezultate për

pikĂs

E kanë të pamundur të transferojnë Haaland apo Mbappe, Barcelona "pikas" yllin e Sociedat Barcelona është e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Real Sociedadit, Alexander Isak. Katalunasit kohëve të fund
Hajdutët u pikasën nga zonja e u përleshën me kryefamiljarin, detaje nga grabitja në Kavajë Një grabitje në tentativë ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme n
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri. Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verë
U pikas nga pronari i banesës, shqiptari grabitës hidhet nga ballkoni Një shqiptar në Itali u hodh nga ballkoni i banesës, ku kishte shkuar për të vjedhur, në mënyrë që t’i shpëtonte policis
Vëllezërit pikasën hajdutin në arën me misër, si ndodhi vrasja në Xhafzotaj Mbrëmjen e djeshme, shtetasi Fiqeri Çalliku mbeti i vrarë i qëlluar me një mjet prerës, nga hajduti që i kishte hyrë në
Vini re! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë më shumë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigje
Conte kërkon "muskuj" në mesfushë, Interi pikas Kessie Interi nuk ndalet në merkato. Pas Tonalit, zikaltrit kanë si objektiv ta përforcojnë më shumë mesfushën duke u rikthyer
Milani i vendos çmimin Paquetas dhe "pikas" zëvendësuesin E ardhmja e Lucas Paqueta është një pikëpyetje e madhe. Braziliani, që u kërkua me ngulm nga Leonardo përpara një viti,
Higuain drejt largimit, Juventusi e ka pikasur zëvendësuesin Juventusi ka nisur nga puna për të gjetur pasuesin e Gonzalo Higuain që me shumë gjasa do të largohet nga bardhezinjtë n
Tentoi të gëlltiste qesen me hashash, si u pikas nga forcat "Shqiponja" Forcat "Shqiponja" në Tiranë, kanë nuhatur sjelljen e çuditshme të një djali që tentoi të gëllsite qesen me hashash. Një
Gjermania e pret me "krahë hapur", Liverpool "pikas" zëvendësuesin e Jurgen Klopp Me kombëtaren e Gjermanisë që po insiston për të ulur në stol Jurgen Klopp, Liverpooli "pikas" zëvendësuesin e tij. T
Benzema drejt largimit, Zidane ka "pikasur" zëvendësuesin Real Madridi thuhet se është futur në garë për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesi i Arsenalit ka refu
Artan Hoxha: 1.3 ton drogë, porositësit nuhatën pikasjen nga policia Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksua
Vidhnin bagëti në Greqi, si u pikas grupi i shqiptarëve që shkëmbeu zjarr me policinë Policia greke ka pikasur një grup prej 5 personash që po tentonin te kalonin ilegalisht kufirin nga Greqia në Shqiperi d
Gjashtë anëtarë të një familjeje nën rrënoja, qeni pikas zonën Specialistët italianë të ekip-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës për të nxjerrë nga
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
Kapen 137 kilogram kokainë në Durrës: Loja, si u pikasën dhe arrestuan trafikantët (VIDEO) 137 kilogramë kokainë janë kapur në portin e Durrësit në një aksion të nisur që në muajin gusht. Policia e Shtetit ka
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
Ajo është 46 vjeçe dhe ka këtë fizik (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është një ndër prezantueset më të njohura në Itali. Wshtë 46 vjeçe me një eksperiencë të gjatë mbi supe