999 rezultate për

pikĂn

Pasojat e rënda që ka konsumimi i ushqimeve pikante Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
Speci djegës, nuk do t'i paramendoni cilësitë e veçanta të tij Nëse ju pëlqejnë specat djegës, atëherë keni një arsye më shumë për t'i ngrënë ato, pasi mund t’ju ndihmojnë të jetoni m
Studentët fëlliqin pedagogun, pankartat më pikante të protestës (FOTO LAJM) Studentët përveç rezistencës që kanë bërë në protestë prej 6 ditësh, janë bërë viral edhe me pankartat që mbanin nëpër d
Ironi therëse! Pankartat pikante të studentëve kundër oligarkisë (FOTO LAJM) Studentët janë derdhur edhe sot rrugëve të Tiranës dhe qyteteve të tjera duke kundërshtuar tarifat e studimit në univers
"Ah, ku na hodhi Zoti", pankartat pikante nga protesta e studentëve (FOTO LAJM) Studentët prej katër ditësh janë në protestë kundër tarifave të larta të studimit, si dhe kushteve të vështira që përbal
Studentët ia bëjnë fora: Pankartat më pikante të ditës së sotme (FOTO LAJM) Studentët janë në ditën e tretë të protestave masive kundër ligjit të arsimit të lartë duke qenë edhe mjaft kreativë në
Sazan Guri puth Sonila Meçon LIVE në emision (VIDEO) Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t, mbrëmjen e të enjtes ka pasur një moment “pikant”, kur ambientalisti i njohur
Momentet pikante të Zonjës së Hekurt, mikeshës së shqiptarëve (FOTO LAJM) Tashmë kur ajo ka paralajmëruar largimin e saj nga politika Angela Merkel ka njoftuar se do të largohet nga posti i kanc
Nga puthja në buzë te gjumi, bëmat pikante të Kryeministrit Haradinaj (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj edhe pse për një kohë të shkurtër po qëndron në kë
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Speci djegës mrekulli për organizmin, të mirat që sjell Speci djegës përdoret në mjekësinë moderne, në rend të parë, për zbutjen e dhembjeve të pacientëve që vuajnë nga artriti
I arrestuar, moderatori i njohur ka një sugjerim pikant për Stresin Ditën e djeshme, reperi "Stresi" është arrestuar nga policia për shkak se gjatë një kontrolli në hotelin ku po rrinte i
Grushte, gjak dhe arrestime, çastet pikante nga dueli Khabib vs McGregor Dueli për titullin kampion bote mes Khabib dhe McGreogor kaloi çdo parashikim. Pas përfundimit të përballjes mes tyre, K
Momenti pikant kur Khabib shkatërron McGregor (VIDEO) Khabib ka fituar në mënyrën e tij ndaj McGregor. Pasi i dha disa goditje gjatë rundeve të para, Khabib kalon në stilin e
Po i re më qafë tjetrit të fut plumbin! Komenti pikant në postimin e Stresit për Vis Martinajn (FOTO LAJM) Dy prej personazheve të njohur tek të rinjtë, Stresi dhe Noizy duket se janë persona me lidhje të afërta me Ervis Martin
Bëni kujdes me ushqimet pikante, pasojat e rënda në organizëm Ushqimi pikant është i preferuar për shumë persona Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur të metabolizm
Speci djegës është një mrekulli për organizmin, ja të mirat që sjell Speci djegës përdoret në mjekësinë moderne, në rend të parë, për zbutjen e dhembjeve të pacientëve që vuajnë nga artriti
Një divë e vërtetë, momentet më pikante të Era Istrefit tek klipi i Botërorit (FOTO LAJM) Wshtë publikuar pak më parë klipi i “Live it Up”, kënga që do të jetë hiti i Botërorit Rusia 2018, në të cilën Era Istre
Rama shkëmben batuta pikante në Cërrik: E mbyte fare burrin moj! Kryeministri Edi Rama është përplasur me banorët në Cërrik. Por jo vetëm, kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer dhe bat
Batutë pikante, Nard Ndoka s'u ndahet "qokave" ndaj Bashës Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka njihet për shprehjet "filozofike" dhe batutat e tij pikante. Ndërkohë që