pikĂ

Chelsea shkatëron Qarabagun e Agollit, dhe merr kryesimin në grupin E Chelsea ka fituar me shifrat e thella 0-4 kundër Qarabagut në "Baku National Stadium" Sfida fillon e ashpër nga të d
Kush Ă«shtĂ« pika e dobĂ«t e Robert Aliajt (FOTO LAJM) I ftuar pasditen e sotme nĂ« “Rudina”, pĂ«r tĂ« promovuar projektin e tij tĂ« ri, albumin me foto “Tirana horizontale”, Bert
Roma fiton derbin e qytetit ndaj Lazios Roma ka fituar sonte derbin e qytetit kundër Lazios në "Stadium Olimpico" Të dyja skuadrat e nisën ndeshjen me vrull
Spanja dyfishon rezultatin kundër Rusisë(VIDEO) Spanja ka shënuar edhe golin e dytë kundër Rusisë në "Krestovsky Stadium" Goli është shënuar nga mbrojtësi madrilen,
Kroacia kalon në avantazh (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh kundër Greqisë në "Stadio Maksimir" Goli është shënuar nga mesfushori Luka Modric nga p
Disa maska natyrale për të larguar pikat e zeza në fytyrë 1. Me Të Bardhën e Vezës Kjo është një maskë e thjeshtë që mund të përgatitet në kushte shtëpie shumë shpejt. E bardh
Pika e dobët e Ramës, zbulohet fytyra e të voglit Zaho (FOTO LAJM) Pika e dobët e kryeministrit Edi Rama është djali i tij i vogël Zaho. Ky është një fakt dhe ka qënë vetë Rama i cili
Abrashi tregon nëse ka koalicion me AAK-në Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi ka komentuar koalicionet e mundshme për balotazhin në Prisht
Pazzini barazon shifrat nga penalltia (VIDEO) Verona ka barazuar rezultatin kundër Interit në "Bentegodi". Sulmuesi veteran Giampaolo Pazzini ka shënuar për Veron
Reali mbas 62 minuta lojë kalon në avantazh kundër Fuenlabradas (VIDEO) Real Madridi ka kaluar më në fund në avantazh pas 62' minuta lojë ndaj Fuelabrada. Goli ka ardhur nga pika e bardhë e
Bayern eleminon Leipzigun nga pika e panlltive (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të eleminojë Leipzigun nga pika e bardhë e penalltive, pas 120 minuta lojë me rezultatin 1-1.
Man City 120 minuta pa gola, fiton nga pika e penalltive Manchester City ka hasur shumë vështirësi sonte përballë skuadrës nga Championshipi, Wolves. 90 minutat përfunduan m
Moment pikant / Mesi dhe Ronaldo shtrĂ«ngojnĂ« duart Messi dhe Ronaldo janĂ« takuar bashkĂ« nĂ« ceremoninĂ« e FIFA-s pĂ«r ‘Lojtarin e Vitit’. Dy legjendat qĂ« kanĂ« dominuar fut
Çastet mĂ« pikante tĂ« Juventus-Sporting nga reporteri i Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi fitoi sot pĂ«rballĂ« Sportingut tĂ« LisbonĂ«s nĂ« "Allianz Stadium" me shifrat 2-1. Me njĂ« lojĂ« tĂ« fortĂ« nga tĂ«
Real Madrid barazpeshon sfidën kundër Tottenhamit Një gjeometri e madrilenëve ka krijuar një super aksion nga i cili Kroos rrëzohet në zonë dhe Real Madrid fitoi një 11 m
E PABESUESHME| ICARDI SHËNON HAT-TRICK (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar pĂ«rsĂ«ri Interin nĂ« avantazh nga pika e bardhĂ« e penalltisĂ« duke i siguruar fitoren zikaltĂ«rve. /a
Lazio përmbys Juven brenda 6 minuta lojë (VIDEO) Lazio ka përmbysur gjithçka Juventusin brenda në 6-të minuta lojë. Të dy golat janë shënuar nga Ciro Immobile në të
Batutat pikante, Berisha tall keq RamĂ«n: O çuna, s’bie rrufeja nĂ« h*le Debati Rama-Basha e Berisha ishte njĂ« ndĂ«r momentet mĂ« pikante tĂ« Kuvendit ditĂ«n e djeshme. Pas fjalĂ«s sĂ« ashpĂ«r tĂ«
Ganiu prezantoi tri pikat shtesĂ« tĂ« KontratĂ«s Kandidati i BDI-sĂ« pĂ«r komunĂ«n e Çairit, nĂ« konferencĂ«n e sotme pwr shtyp prezantoi tri projektet kryesore pĂ«r KomunĂ«n,
Kjo recetë largon të gjitha pikat e zeza nga fytyra Pikat e zeza shkaktohen nga ushqyerja e dobët, lëkura e yndyrshme, poret e dëmtuara dhe flokët e yndyrshme. Kur iu d