999 rezultate për

pija

E shpërfytyruar nga pija, Luana Vjollca bëhet tapë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto në Instastory jo si ato që ndan zakonisht me ndjekësit. Moderatorja na ka treg
Një filxhan në ditë nga kjo pije dhe do t'a zhdukni yndyrën në bark Ka shumë dieta që premtojnë rezultate por ju zhgënjejë në fund. Për fat tuajin, kemi një recetë magjike e cila do t’
Herolind Shalës i del pija dhe sqaron postimin armiqësor ndaj Shqipërisë (FOTO LAJM) Herolind Shalës duket se i ka dalë "dehja" nga fitorja e merituar e Kosovës ndaj Shqipërisë dhe tashmë ka filluar të log
Risia e Coca Colës, pija e parë alkoolike në Japoni “Coca Cola” ka hedhur në treg pijen e parë alkoolike të saj, një lloj “alkopopi” me shije limoni, dhe e ka bërë këtë në
Pija “magjike” e cila aktualisht nxjerr papastërtitë jashtë trupit! Të gjithë duam bark të sheshtë, por për fat të keq, kjo është shumë e vështirë të arrihet. Përveç një diete të shënd
Rrëfehet ish-lojtari i Real Madridit: Pija deri sa më binte të fikët Ish-lojtari i Romës Cicinho ka rrëfyer problemet e tij me alkoolin gjatë periudhës kur aktivizohej me fanelën e Real Mad
Rezultate fantastike, kjo është pija e rënies nga pesha Nuk ka më freskuese se kjo pije dobësimi me bazë kastravecin, limonin dhe menten. Të gjithë përbërësit janë natyral dhe
Pija natyrale qe largon reumatizmin Reumatizma është një sëmundje e cila prek më së shumti moshën e dytë dhe atë të tretë dhe shoqërohet me dhimbje të forta
Pija natyrale qe largon reumatizmin Reumatizma është një sëmundje e cila prek më së shumti moshën e dytë dhe atë të tretë dhe shoqërohet me dhimbje të forta
Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli Të gjithë duam bark të sheshtë, por për fat të keq, kjo është shumë e vështirë të arrihet. Përveç një diete të shënd
I refuzohet pija alkoolike, hedh granatën në restorant (VIDEO) Dy persona u vranë dhe disa të tjerë plagosen në Kishinjev, kryeqyteti i Moldavisë, për shkak të shpërthimit të një gran
Mos pini më ilaçe, kjo ëshë pija që kuron tiroidet Gjëndra e tiroides dihet tashmë që është shumë e rëndësishme të qëndrojë në parametra ideal sepse ndikon në shëndetin e
Wenger "pijaneci" spiunohet nga punonjësit e hotelit, porosit uiskin më cilësor suedez Arsenali kanë udhëtuar drejt Suedisë, ku do të ndeshet në orën 19:00 me Ostersund. Mediat në Suedi dhe Angli por mer
Arrestohen dy këngëtarët italian që masakruan me thikë futbollistin shqiptar (FOTO LAJM) Dy repistët italianë janë përgjegjësit për masakrimin me thikë të 20-vjeçarit shqipar Aldi Shpijati. Shijati është aktua
Pija që zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër Hulumtimi i fundit zbuloi disa gjëra shumë interesante rreth pijeve të preferuara. Konsumi i përditshëm i pijeve ka
Rama shpërthen në ofendime ndaj Shehit: Pijanec, ha plënc e pi raki Kryeministri Edi Rama nuk e ka pritur aspak mirë deklaratën e deputetit Dashamir Shehi lidhur me investimet turke në Sh
Futbollisti shqiptar goditet disa herë me thika, ndodhet në gjendje të rëndë për jetën Futbollisti shqiptar, Aldi Shpijati është goditur me thika në një sulm të ndodhur natën e së shtunës në Itali. Në sh
Humbni 4 kilogramë për 4 ditë, kjo është pija magjike për humbje peshe Për disa njerëz mbipesha dhe trashësia është problem shumë i madh. Ka njerëz që duan të humbin peshë dhe të cilët në
Pija natyrale që i bën mirë veshkave tuaja Veshkat kryejnë disa funksione vitale në trup, ndër më të rëndësishmet, filtrimin e gjakut nga toksinat dhe eliminimin
Pija që duhet të konsumoni çdo mëngjes për një bark të sheshtë! Niseni ditën me këtë lëng për të përshpejtuar metabolizmin dhe për të qëndruar e ngopur për një kohë të gjatë: Përbër