999 rezultate për

pierre-emerick

Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Kjo është fëmijëria dhe karriera e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang ka lindur në Laval të Francës në 18 qershor 1989 nga babai i tij Gabonese, Pierre François Aub
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Harry Kane dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës Faqa angleze, Goal.com ka
Ky është numri që Aubameyang do të mbaj në fanellë tek Arsenali (FOTO LAJM) Skuadra angleze, Arsenale ka konfirmuar se Pierre-Emerick Aubameyang do të mbajë në fanellë numërin 14. Pierre-Emeric
Arsenal nxjerr në dyqanin e tyre fanellën e Pierre-Emerick Aubameyang (FOTO LAJM) Klubi anglez, Arsenal pas arritjes me Borussia Dortmund për Pierre-Emerick Aubameyang, ka nxjerr në shitje fanellën e ga
Klopp ka disa fjalë për sulmuesin gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang Jurgen Klopp ka mohuar se Liverpool do të tentojë transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Dortmund me komunikatë zyrtare për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka folur për Sky Sports në Gjermani rreth interesimit të vazhduesh
Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë. Ish-ylli i Real Madridit është
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Pierre-Emerick Aubameyang dhe Arsene Wenger janë personazhet kryesore të karikaturës së ditë. Faqja angleze Goal.com
Shefi ekzekutiv i Dortmundit e konfirmon se Arsenali ka bër ofertë për Aubameyan Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Jans-Joachim Watzke, e ka konfirmuar se Arsenali ka bërë ofertë për sulmuesin Pie
Dortmundi merr vendimin për Aubameyang Pierre-Emerick Aubameyang nuk do të largohet nga Dortmundi gjatë janarit. Administratori i Borussia Dortmund, Hans-Jo
Dortmund shkatërron Frankfurtin (VIDEO) Dortmundi ka arritur ta shkatërrojë ekipin e Frankfurtit me rezultatin 4:1. Ekipi i Dortmund ka zhvilluar ndeshje tep
Dortmund, Aubameyang debuton me gol (VIDEO) Borussia Dortmund mposhti 1-4 turqit e Bursaspor në miqësoren e zhvilluar dje në Bursa Ataturk Stadium. Trajneri Jurgen
Aubameyang mesazhe dashurie për Milan Pierre-Emerick Aubameyang i lëshon mesazhe dashurie Milanit. Sulmuesi i Saint Etienne, siç raporton "talkSPORT", ka deka