Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

pieros

Klopp: Coutinho i ngjan Del Pieros Jurgen Klopp ka krahasuar Philippe Coutinhon me legjendën e Juventusit, Alessandro del Pieron. Coutinho u transferua
Fjalët e Del Pieros për transferimin e Ronaldos tek Juventusi Alessandro Del Piero beson se Cristiano Ronaldo i përshtatet Juventusit sepse “ka ambicie dhe është i uritur për trofe”,
Coutrone befason: Kam festuar si i çmendur golin e Del Pieros në këtë ndeshje Patric Coutrone i intervistuar nga “Sky” është testuar për memorien teksa ka rrëfyer shumë ndodhi nga fëmijëria e tij.
Dikur armiq në fushë, ja çfarë i thotë në emision Totti Del Pieros (VIDEO) Francesco Totti ashtu si edhe në sezonin e kaluar, ka qenë vendimtar në fitoren e vështirë 3-2 ndaj Sampdorias. Pikërish
Juve gjen pasuesin e Del Pieros, janë shumë të ngjashëm (VIDEO) Për të gjetur një lojtarë të ngjashëm me Del Pieron është shumë e vështirë, ose e thënë më mirë, gati e pamundur. Kampio
Roberto Carlos trajneri i Del Pieros Roberto Carlos do të jetë trajneri i Delhi Dynamo në sezonin e ardhshëm të kampionatit indian të futbollit. Klubi in
Nata kur u zbulua jashtëtokësori (FOTO+VIDEO) Finalja e Ligës së Kampionëve në Berlin nuk do të jetë e para për Lionel Messin ndaj Juventusit. Ylli argjentinas de
Totti shet Ferrarin 456 M GTA (FOTO LAJM) Pas Ferrarit të Alex Del Pieros, edhe Ferrari 456 M GTA, prodhim i vitit 1998 dhe që i përket kapitenit të Romës Frances
Shitet Ferrari i Del Pieros, ja çmimi "Të ëndërrosh një Ferrari 550 është një gjë, një tjetër ta blesh vërtetë, ndoshta duke e ditur që më parë e ka drejtuar
Magjia e Del Pieros iluminon Sydney (VIDEO) Sydney e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri në A-League, divizioni i parë i futbollit në Australi.
Harlem Shake, kërcimi i çmendur i Del Pieros (VIDEO) E kemi admiruar në fushë dhe nuk jemi ngopur kurrë duke e parë të luajë, por nuk e kemi parë kurrë të hipur mbi hekurin
Tevez merr "10"-ën e Del Pieros (FOTO LAJM) Carlos Tevez ka mbërritur dje në Itali. Sulmuesi argjentinas, goditja më e fundit e merkatos së Juventus, ka zbritur në
Berisha nuk ia del dot përballë Del Pieros (VIDEO) Alex Del Piero ka shënuar golin e tij të 11-të duke i dhënë tre pikë shumë të rëndësishme skuadrës së tij Sydney FC edhe
Sydney show, ja 4 golat e Del Pieros (VIDEO) Një fitore kundër skuadrës së vendit të fundit, por një fitore nga ato që vlen ti tregohet fëmijëve të tyre dhe nipërve
Rikthimi i Del Pieros në Itali, vetëm zëra Sulmuesi i Sydney FC, Alessandro Del Piero nuk do të bëjë këtë fundvit pushime në Itali pasi, sipas tij kjo është një pe
Bluzat me numrin e Del Pieros, shitje rekord në Australi Uniforma e ish-kapitenit të Juventus Alesandro Del Piero, tashmë pjesë e Sidneit po blihet në masë nga tifozët që nuk ja
Zyrtare, Del Piero te Sydney Përfundon "telenovela" rreth ish-kapitenit legjendar të Juventus, Alessandro Del Pieros, i cili tashmë ka një ekip, atë
"Sherr" te Juve për 10-n e Del Pieros Historia e numrit 10, fanella e veshur nga disa prej legjendarëve më të mëdhenj të Juventusit ndër vite, si Sivori, Plat
Juventus, numri 10 mbetet "jetim" Refuzoi Andrea Pirlo, falenderoi tifozët Claudio Marchisio, tifozët do të donin të shihnin fanellën mbi shpatullat e Gig
Anglia "josh" Del Pieron E ardhmja e Alessandro Del Pieros ndoshta po fillon të lidhet shumë këtë merkato, me gjuhën angleze. Premier League e ka